טיפים לבריאות מחוץ לקופסא

בשביל מה אתה צריך טיפים לבריאות מאדם שלא למד רפואה מימיו…?

יש לך רופא עם אינטליגנציית על שלמד רפואה שמונה שנים, ועדיין עושה השתלמויות על מנת לעזור לך במצבי מצוקה…

עם זאת, חשוב שנביא בחשבון שהסיבה לכך שאנשים מחפשים פתרונות אחרים היא שהרפואה היא גוף כלכלי, והמידע הנלמד באוניברסיטאות ובמכוני המחקר הוא מידע ממומן ומתומרן על ידי תעשיית תרופות והציוד הרפואי, המשקיעה סכומי עתק במחקרים, במטרה להפיק רווחים.

על מנת למקסם את הרווחים הרפואה מתעלמת מדרכי ריפוי שאין בהן פוטנציאל כלכלי – ויותר מזה מתעלמת מדרכי ריפוי העלולות לפגוע לה ברווחים, והפתרונות שהיא מציעה אינם מרפאים, אלא בעיקר מטפלים בסימפטומים של מחלות באופן שיקל על החולים את הסבל מהן, אך במקביל יהפוך אותם ללקוחות קבועים.

אותה שיטה פועלת כשמדובר בסוכרת, טרשת נפוצה, COPD (חסימת ריאות כרונית) פיברומיאלגיה, זאבת (לופוס), יתר לחץ דם, אטופיק דרמטיטיס, קרוהן, פסוריאזיס ולמעשה כל מחלה המוגדרת כ”כרונית”.

ד”ר אריה אבני אמר באחד מההרצאות שנתן: “אף רופא מומחה בעולם לא ריפא בכל ימי חייו את המחלה שבה הוא מומחה”. עד כמה שזה מדויק, עדיין אנשים רצים למומחים, משלמים הון בשביל שיגידו להם אילו תרופות לקחת, ומכיוון שהתרופות אינן מרפאות ולעיתים יש להם גם לתופעות לוואי קשות, השלב הבא יהיה ניתוחים והשתלות איברים.

המדע והרפואה, המתעלמים מן הממד האנרגטי, אינם מבינים מחלות המתפתחות כתוצאה מהפרת איזונים של אנרגיה, ממצוקה אנרגטית ומחנק אנרגטי, ומגדירים אותן כמחלות / “וירליות”/ נוירולוגיות”/ “אידיוטפיות”/ “כרוניות”/ “פסיכוסומטיות”/ “תורשתיות”/ “אוטואימוניות” – ובהגדרות אחרות ללא מוצא. מאותה סיבה של התעלמות מן הממד האנרגטי, גם הטיפולים שהם מציעים לאותן מחלות עוסקים ב”כיבוי שרפות”, כאשר הם מטפלים בעיקר בתסמינים שלהן בזמן שמצבם של החולים הולך ומחמיר לאורך כל החיים.

לא משנה כמה המדע ישקיע במחקר ובפיתוח, נדמה לי שכל בר דעת יסכים עם ההנחה שבסופו של דבר הגוף הוא זה שמרפא את המחלות. המסקנה שאנו צריכים להסיק מהנחה זאת, היא שאם נמצא דרך לתמוך בגוף באופן שמחזק אותו, במקום להרעיל ולהחליש אותו בתרופות ובטיפולים רפואיים פולשניים, נוכל לראות ריפוי מהיר ואיכותי ממוגבלויות וממחלות רבות ושונות.

עשרות הטיפים והמידע שבאתר זה, קרוב לוודאי שונים מכל מה שהכרת עד כה, נכתבו מתוך חוויית הארה עוצמתית שחוויתי בשנת 1993 ובעקבותיה כתבתי את סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“. טיפים אלו, הנסמכים על הבנת המחלות, מביאים גישה שונה לחלוטין לרפאן, מגובים בעדויות של אנשים שנרפאו באופן טבעי ממחלות רבות ושונות, ממחישים עד כמה שידע והבנה שונים לחלוטין מן המקובל, עשויים לאפשר לנו לחיות חיים בריאים ומאושרים יותר – ולהימנע מסבל, ומטיפולים רפואיים העלולים להזיק ולהחמיר את המצב.

חשוב שאבהיר שטיפים אלו מסבירים את הגורמים העיקריים לבעיות שבהן אנו עוסקים. להערכתי, במרבית המקרים ההסבר והפתרון שתמצא להן פה יסייע לך להבין אותן ולמצוא להן מזור. עם זאת, במידה ותשתמש במידע שפה על מנת לנסות לפתור בעיה כלשהי ולא יחול שיפור במצבך, יתכן שבמקרה שלך הבעיה נובעת מגורמים אחרים, ובמקרה כזה מומלץ להתייעץ או לפנות לאבחון רפואי.

אני מאחל לך קריאה מאירה, ואם למדת משהו שיש בו כדי לשפר את איכות חייך, רוץ לספר לחבר’ה על האתר הזה (תאכלס, לא צריך להתאמץ, שלח להם קישור:) ) כדי לאפשר גם להם ליהנות מבריאות טובה יותר – ומהבנה ברורה יותר של החיים:


  • הכלים לפתרון בעיות רבות מספור נמצאים בידינו.

  • במהלך הזמן בכוונתי להוסיף פה טיפים. במידה ואהבת את הטיפים ואתה מעוניין להתעדכן, אתה מוזמן לבקר מפעם לפעם.
   אשמח לתגובות ולדיונים. תרגישו חופשי לשאול שאלות ולהשאיר תגובות. אשמח לענות ולעזור כמיטב יכולתי בהבנה ובריפוי של כל מה שאוכל לתרום בו.

 • ———————————————————————————-

  טיפים אלו ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייך לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכל למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

  הצטרף לקבוצת הפייסבוק “איל כהן – ריפוי טבעי”, לקריאת עדויות של מטופלים, פוסטים וטיפים בריאותיים…

   

  ———————————————————————————-

  ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

   למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

  © 2020 כל הזכויות שמורות • ט.ל.ח – בכפוף לתקנון
  הערה: הטקסט באתר מנוסח לעיתים בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד, אך פונה לשני המינים (נקבה וזכר) במידה שווה.

Comments (4)

 • Rakesh Reply

  Dear Sir,

  Can you pls provide cure for common cold, runny nose, sneezing etc. i am suffering from last 2 decades, tried all health systems but still no result. Please help.

  Thank you!

  15 בדצמבר 2020 at 10:42
 • eyal cohen Reply

  The answer to your problem is very simple, and in fact, it is found in your question.
  You called it “Common cold” and that is exactly what it is. Your body is sensitive to getting cold and so you need to dress up according to the weather, and take extreme care not to encounter the sensation of cold, with its symptoms like “chills” and goose pimples.
  If you manage to do so, you will free yourself from all those symptoms that you described, and from many other problems that you cannot associate with this sensitivity.
  These symptoms might also be a result of sensitivity to other elements, which we call “Allergy”, and in this case, I would advise you to find a good healer and get a treatment and maybe a few of them to strengthen your bodies resistance

  16 בדצמבר 2020 at 2:10
 • Rakesh Reply

  Hi Sir,

  Can you please suggest cure for Vitiligo disease.

  Thanks

  24 בינואר 2021 at 16:52
  • eyal cohen Reply

   As far as I understand, vitiligo is a conseqence of a trauna to the skin, and since a trauma is a result of damage to the blood flow,I would suggest you to avoid the sun radiation, especially in the hot hours of the day in order to avoid deterioration, and in order to cure it, try to find a good Reiki practitioner or a healler, and take a few treatments.

   24 בינואר 2021 at 17:36

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *