טיפים לבריאות מחוץ לקופסא

בשביל מה אתה צריך טיפים לבריאות מאדם שלא למד רפואה מימיו…?

יש לך רופא עם אינטליגנציית על שלמד רפואה שמונה שנים, ועדיין עושה השתלמויות על מנת לעזור לך במצבי מצוקה, מוסדות מחקר הממומנים על ידי חברות תרופות שמשקיעות מיליארדים במחקר ובפיתוח, ומסוגלות לייצר תרופות בכמויות שיכולות להאכיל את כל האנושות…

הבעיה היא שהרפואה אינה מרפאה… אביא דוגמה שתמחיש את העניין: אם אתה סובל מעששת, רופא השיניים לא ירפא את השן הנגועה, אלא יכרסם אותה וישתיל בתוכה חומר מילוי על מנת שתוכל להמשיך לתפקד. ההגדרה של ריפוי הייתה תקפה אילו הרופא היה מסוגל לרפא את השן, להבדיל מלהחליף חלקים נגועים ממנה, וככל שהמצב ידרדר, בסופו של דבר להחליף את כולה.
הרפואה היא גוף כלכלי, וככזה, היא אינה מתעניינת בדרכי ריפוי שאין בהן פוטנציאל רווח, ועוד פחות מזה מתעניינת בדרכי ריפוי העלולות לפגוע בהכנסות. הרפואה נלחמת בתסמינים של מחלות באמצעות כימיקלים ובטיפולים פולשניים, ועסוקה בניסיון לתקן ולהחליף אברי גוף שונים, בזמן שישנן דרכים שאיננו מבינים, שבהן ניתן לרפא אותו ללא סבל, למנוע מחלות שונות ואף למנוע השתלות איברים ללא מאמץ ובעלויות מנימליות.

ד”ר אריה אבני אמר באחד מהראיונות שנתן: “אף רופא מומחה בעולם לא ריפא בכל ימי חייו את המחלה שבה הוא מומחה”. מדויק, ועדיין אנשים רצים למומחים, משלמים הון בשביל שיגידו להם אילו תרופות לקחת כל החיים, ומכיוון שזה חלק מתהליך, השלב הבא יהיה ניתוחים והשתלות איברים.

מחלות רבות כמו פיברומיאלגיה, סוכרת, פסוריאזיס, טרשת נפוצה, זאבת (לופוס), קרוהן ואחרות הנחשבות כ”כרוניות”/ “פסיכוסומטיות”/ “תורשתיות”/ “אוטואימוניות”, ובהגדרות אחרות לא ברורות, מתפתחות כתוצאה ממצוקה אנרגטית ומחנק אנרגטי. מכיוון שהמדע והרפואה מתעלמים מהמימד האנרגטי, הם אינם מבינים מחלות הקשורות בו, וגם הפתרונות שהם מציעים למחלות אלו אינם מרפאים, אלא מטפלים בעיקר בסימפטומים ועוסקים ב”כיבוי שרפות” בזמן שמצב המחלה הולך ומחמיר לאורך כל החיים.

על מנת לרפא מחלות שהן במהותן אנרגטיות (מתפתחות כתוצאה ממצוקה אנרגטית או מהפרות שונות של איזונים אנרגטיים), נחוץ טיפול שנותן תמיכה אנרגטית לרקמות החולות או מצויות במצוקה, מחייה אותן ומחזיר אותן לתפקוד תקין, גם במצבים שהרפואה מחשיבה כ”סופניים”.

חוות דעה שנייה היא לא בהכרח חוות דעת שונה

אם אתה מחפש בתוך המערכת חוות דעת שנייה או שלישית בנושאים הקשורים בבריאות, סביר להניח שתשמע את אותם ההסברים בווריאציות שונות, מאחר וכל הרופאים למדו את אותה גישה, ובה הם מחויבים לדבוק על פי חוקי האיגוד המקצועי.
לא משנה כמה המדע ישקיע במחקר ובפיתוח, נדמה לי שכל רופא יסכים עם ההנחה שבסופו של דבר הגוף הוא זה שמרפא את המחלות. המסקנה שאנו צריכים להסיק מההנחה הזאת, היא שאם נמצא דרך לתמוך בגוף באופן שמחזק אותו במקום טיפולים רפואיים מרעילים ומחלישים, נוכל לראות ריפוי מהיר ואיכותי ממוגבלויות וממחלות רבות ושונות, ללא צורך בתרופות וללא טיפולים פולשניים.

עשרות הטיפים באתר זה, והמידע שקרוב לוודאי שונה מכל מה שהכרת עד כה, נכתבו מתוך חוויית הארה עוצמתית שחוויתי בשנת 1993 ובעקבותיה כתבתי את סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“. טיפים אלו מביאים גישה שונה לחלוטין לגבי הבנת החיים והבנת מחלות, מגובים בעדויות של אנשים שנרפאו ממצבים שונים, והם ממחישים עד כמה שידע והבנה שונים לחלוטין מן המקובל, עשויים לאפשר לנו לחיות חיים בריאים ומאושרים יותר ולהימנע מסבל ממחלות רבות ושונות, ומטיפולים רפואיים העלולים להזיק. זוהי, לתפיסתי, המשמעות האמיתית של “חוות דעת שנייה“.

חשוב שאבהיר שטיפים אלו מסבירים את הגורמים העיקריים לבעיות שבהן אנו עוסקים. להערכתי, במרבית המקרים ההסבר והפתרון שתמצא להן פה יסייע להבין אותן ולמצוא להן מזור. עם זאת, במידה ותשתמש במידע שפה על מנת לנסות לפתור בעיה כלשהי ולא יחול שיפור במצבך, יתכן שבעיה שממנה אתה סובל נובעת מגורמים אחרים, ובמקרה כזה מומלץ להתייעץ או לפנות לאבחון רפואי.

אני מאחל לך קריאה מאירה, ואם למדת משהו שעשוי לשפר את איכות חייך, רוץ לספר לחבר’ה על האתר הזה, כדי לאפשר גם להם ליהנות מבריאות טובה יותר ומהבנה ברורה יותר של חיים:


 • הכלים לפתרון בעיות רבות מספור נמצאים בידינו.

 • במהלך הזמן בכוונתי להוסיף פה טיפים. במידה ואהבת את הטיפים ואתה מעוניין להתעדכן, אתה מוזמן לבקר מפעם לפעם.
  אשמח לתגובות ולדיונים. תרגישו חופשי לשאול שאלות ולהשאיר תגובות. אשמח לענות ולעזור כמיטב יכולתי בהבנה ובריפוי של כל מה שאוכל לתרום בו.

 • ———————————————————————————-

  טיפים אלו ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייך לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכל למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

  ———————————————————————————-

  ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

   למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

  כל הזכויות שמורות למחבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.