טיפים לבריאות מחוץ לקופסא

בשביל מה אתה צריך טיפים לבריאות מאדם שלא למד רפואה מימיו…?

יש לך רופא עם אינטליגנציית על שלמד רפואה שמונה שנים, ועדיין עושה השתלמויות על מנת לעזור לך במצבי מצוקה, מוסדות מחקר הממומנים על ידי חברות תרופות שמשקיעות מיליארדים במחקר ובפיתוח, ומסוגלות לייצר תרופות בכמויות שיכולות להאכיל את כל האנושות…

הבעיה היא שהרפואה אינה מרפאה… אביא דוגמה שתמחיש את הדבר: אם אתה סובל מעששת, רופא השיניים לא ירפא את השן הנגועה, אלא יכרסם אותה וישתיל בתוכה חומר מילוי על מנת שתוכל להמשיך לתפקד. ההגדרה של ריפוי הייתה תקפה אילו הרופא היה מסוגל לרפא את השן, להבדיל מלהחליף חלקים נגועים ממנה, וככל שהמצב ידרדר, בסופו של דבר תיאלץ להחליף את כולה. אותה שיטה פועלת כשמדובר בכל איבר חולה בגוף, כאשר הרפואה מטפלת בסימפטומים על מנת לאפשר לחולה לחיות עם המחלה, להבדיל מלרפא את האיבר הפגוע.
הרפואה היא גוף כלכלי, וככזה, היא אינה מתעניינת בדרכי ריפוי שאין בהן פוטנציאל רווח, ועוד פחות מזה מתעניינת בדרכי ריפוי העלולות לפגוע בהכנסות. הרפואה מדכאת תסמינים של מחלות באמצעות כימיקלים וטיפולים פולשניים, ועסוקה בניסיון להחליף אברי גוף שונים, בזמן שישנן דרכים שאיננו מבינים, שבהן ניתן לרפא אותו ללא סבל, למנוע מחלות שונות ואף למנוע השתלות איברים ללא מאמץ ובעלויות מינימליות.

ד”ר אריה אבני אמר באחד מהראיונות שנתן: “אף רופא מומחה בעולם לא ריפא בכל ימי חייו את המחלה שבה הוא מומחה”. מדויק, ועדיין אנשים רצים למומחים, משלמים הון בשביל שיגידו להם אילו תרופות לקחת חייהם, ומכיוון שהתרופות אינן מרפאות, השלב הבא יהיה ניתוחים והשתלות איברים.

מחלות כמו פיברומיאלגיה, סוכרת, פסוריאזיס, טרשת נפוצה, זאבת (לופוס), אטופיק דרמטיטיס, קרוהן ורבות אחרות שהרפואה מחשיבה כ”כרוניות”/ “פסיכוסומטיות”/ “תורשתיות”/ “אוטואימוניות” – ובהגדרות אחרות לא ברורות, מתפתחות כתוצאה ממצוקה אנרגטית ומחנק אנרגטי. מכיוון שהמדע והרפואה מתעלמים מהממד האנרגטי, הם אינם מבינים מחלות הקשורות בו, וגם הפתרונות שהם מציעים להן מטפלים בעיקר בסימפטומים ועוסקים ב”כיבוי שרפות” בזמן שמצב המחלה הולך ומחמיר לאורך כל החיים.

על מנת לרפא מחלות שהן במהותן אנרגטיות (מתפתחות כתוצאה ממצוקה אנרגטית או מהפרות שונות של איזונים אנרגטיים), נחוץ טיפול שנותן תמיכה אנרגטית לרקמות החולות או מצויות במצוקה, מחייה אותן ומחזיר אותן לתפקוד תקין, גם במצבים שהרפואה מחשיבה כ”סופניים”.

חוות דעה שנייה היא לא בהכרח חוות דעת שונה

אם אתה מחפש חוות דעת שנייה או שלישית בנושאים הקשורים בבריאות בתוך המערכת, סביר להניח שתשמע את אותם ההסברים בווריאציות שונות, מאחר וכל הרופאים למדו את אותה גישה, ובה הם מחויבים לדבוק על פי חוקי האיגוד המקצועי.

לא משנה כמה המדע ישקיע במחקר ובפיתוח, נדמה לי שכל רופא יסכים עם ההנחה שבסופו של דבר הגוף הוא זה שמרפא את המחלות. המסקנה שאנו צריכים להסיק מההנחה הזאת, היא שאם נמצא דרך לתמוך בגוף באופן שמחזק אותו במקום להרעיל ולהחליש אותו בטיפולים רפואיים, נוכל לראות ריפוי מהיר ואיכותי ממוגבלויות וממחלות רבות ושונות, ללא צורך בתרופות וללא טיפולים פולשניים.

עשרות הטיפים באתר זה, והמידע שקרוב לוודאי שונה מכל מה שהכרת עד כה, נכתבו מתוך חוויית הארה עוצמתית שחוויתי בשנת 1993 ובעקבותיה כתבתי את סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“. טיפים אלו מביאים גישה שונה לחלוטין לגבי הבנת החיים והבנת מחלות, מגובים בעדויות של אנשים שנרפאו ממצבים שונים, והם ממחישים עד כמה שידע והבנה שונים לחלוטין מן המקובל, עשויים לאפשר לנו לחיות חיים בריאים ומאושרים יותר ולהימנע מסבל ממחלות רבות ושונות, ומטיפולים רפואיים העלולים להזיק. זוהי, לתפיסתי, המשמעות האמיתית של “חוות דעת שנייה“.

חשוב שאבהיר שטיפים אלו מסבירים את הגורמים העיקריים לבעיות שבהן אנו עוסקים. להערכתי, במרבית המקרים ההסבר והפתרון שתמצא להן פה יסייע להבין אותן ולמצוא להן מזור. עם זאת, במידה ותשתמש במידע שפה על מנת לנסות לפתור בעיה כלשהי ולא יחול שיפור במצבך, יתכן שבמקרה שלך הבעיה נובעת מגורמים אחרים, ובמקרה כזה מומלץ להתייעץ או לפנות לאבחון רפואי.

אני מאחל לך קריאה מאירה, ואם למדת משהו שעשוי לשפר את איכות חייך, רוץ לספר לחבר’ה על האתר הזה (תאכלס, אתה לא צריך להתאמץ, שלח להם קישור:) ), כדי לאפשר גם להם ליהנות מבריאות טובה יותר ומהבנה ברורה יותר של החיים:


  • הכלים לפתרון בעיות רבות מספור נמצאים בידינו.

  • במהלך הזמן בכוונתי להוסיף פה טיפים. במידה ואהבת את הטיפים ואתה מעוניין להתעדכן, אתה מוזמן לבקר מפעם לפעם.
   אשמח לתגובות ולדיונים. תרגישו חופשי לשאול שאלות ולהשאיר תגובות. אשמח לענות ולעזור כמיטב יכולתי בהבנה ובריפוי של כל מה שאוכל לתרום בו.

 • ———————————————————————————-

  טיפים אלו ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייך לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכל למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

  הצטרף לקבוצת הפייסבוק “איל כהן – ריפוי טבעי”, לקרוא עדויות של מטופלים, פוסטים וטיפים בריאותיים…

   

  ———————————————————————————-

  ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

   למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

  © 2020 כל הזכויות שמורות • ט.ל.ח – בכפוף ל תקנון
  הערה: הטקסט באתר מנוסח לעיתים בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד, אך פונה לשני המינים (נקבה וזכר) במידה שווה.
  כל הזכויות שמורות למחבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.