טיפים לבריאות מחוץ לקופסא

בשביל מה אתה צריך טיפים לבריאות מאדם שלא למד רפואה מימיו…?

יש לך רופא עם אינטליגנציית על שלמד רפואה שמונה שנים, ועדיין עושה השתלמויות על מנת ללמוד כיצד לעזור לך במצבי מצוקה, מידע ממוסדות מחקר הממומנים על ידי טייקונים, חברות תרופות, ותעשיות שמשקיעות מיליארדים במחקר ובפיתוח…

הבעיה היא שמידע המגיע מהאוניברסיטראות ומכוני המחקר הוא מידע ממומן ומתומרן על ידי תעשיית התרופות והציוד הרפואי. חשוב שנבין שהרפואה היא גוף כלכלי, וככזה, היא מתעלמת מדרכי ריפוי שאין בהן פוטנציאל רווח, ועוד יותר מזה מדרכי ריפוי העלולות לפגוע לה ברווחים…

החיסרון העיקרי מתבטא בכך שהרפואה אינה מרפאה, אלא בעיקר מטפלת בסימפטומים של מחלות על מנת להקל על החולים את הסבל מהן.

אביא דוגמה שתמחיש את הדבר: אם אתה סובל מעששת, רופא השיניים לא ירפא את השן הנגועה, אלא יכרסם אותה וישתיל בתוכה חומר מילוי על מנת שתוכל להמשיך לתפקד. ההגדרה של ריפוי הייתה תקפה אילו הרופא היה מרפא את השן, להבדיל מלהחליף חלקים נגועים ממנה. אותה שיטה פועלת כשמדובר בסוכרת, טרשת נפוצה, COPD (חסימת ריאות כרונית) פיברומיאלגיה, זאבת, יתר לחץ דם, אטופיק דרמטיטיס, קרוהן, פסוריאזיס ולמעשה כל מחלה. להבדיל מלרפא את האיבר הפגוע, הרפואה מטפלת בסימפטומים באופן שיאפשר לחולה לחיות עם המחלה, ולצורך כך היא מדכאת את תסמיניה באמצעות כימיקלים וטיפולים פולשניים. בחלק מהמקרים הגוף מצליח להתגבר על המחלה, ובחלק מהמקרים, ככל שמצב האיבר מידרדר, הרפואא עסוקה בניסיון להחליף אברי גוף שונים, בזמן שישנן דרכים שבהן ניתן היה לרפא אותו ללא סבל, למנוע מחלות שונות ואף למנוע השתלות איברים ללא מאמץ ובעלויות מינימליות.

ד”ר אריה אבני אמר באחד מההרצאות שנתן: “אף רופא מומחה בעולם לא ריפא בכל ימי חייו את המחלה שבה הוא מומחה”. עד כמה שזה מדויק, עדיין אנשים רצים למומחים, משלמים הון בשביל שיגידו להם אילו תרופות לקחת, ומכיוון שהתרופות אינן מרפאות, השלב הבא יהיה ניתוחים והשתלות איברים.

המדע והרפואה המתעלמים מן הממד האנרגטי, אינם מבינים מחלות המתפתחות כתוצאה מהפרת איזוטנים של אנרגיה, ממצוקה אנרגטית ומחנק אנרגטי, והם מגדירים אותן כמחלות “כרוניות”/ “פסיכוסומטיות”/ “תורשתיות”/ “אוטואימוניות” – ובהגדרות אחרות לא ברורות. מאותה סיבה של חוסר הבנה, גם הפתרונות שהם מציעים להן מטפלים בעיקר בסימפטומים, ועוסקים ב”כיבוי שרפות” בזמן שמצב המחלה הולך ומחמיר לאורך כל החיים.

על מנת לרפא מחלות שהן במהותן אנרגטיות (מתפתחות כתוצאה ממצוקה אנרגטית או מהפרות שונות של איזונים אנרגטיים), הטיפול שנחוץ הוא זה שנותן תמיכה אנרגטית לרקמות החולות או מצויות במצוקה, טיפול מסוג זה מחייה את הרקמות ואת האיברים הפגועים, ומחזיר אותן לתפקוד תקין, ביעילות ובמהירות שקשה לנו לדמיין, וזה קורה פעמים רבות גם במצבים שהרפואה מחשיבה כ”סופניים” כפי שתוכל להבין מן הטיפים שכתובים בדף זה.

לא משנה כמה המדע ישקיע במחקר ובפיתוח, נדמה לי שכל רופא יסכים עם ההנחה שבסופו של דבר הגוף הוא זה שמרפא את המחלות. המסקנה שאנו צריכים להסיק מההנחה הזאת, היא שאם נמצא דרך לתמוך בגוף באופן שמחזק אותו במקום להרעיל ולהחליש אותו בטיפולים רפואיים, נוכל לראות ריפוי מהיר ואיכותי ממוגבלויות וממחלות רבות ושונות, ללא צורך בתרופות וללא טיפולים פולשניים.

עשרות הטיפים באתר זה, והמידע שבו שקרוב לוודאי שונה מכל מה שהכרת עד כה, נכתבו מתוך חוויית הארה עוצמתית שחוויתי בשנת 1993 ובעקבותיה כתבתי את סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“. טיפים אלו, המביאים גישה שונה לחלוטין להבנת מחלות והדרך לרפאן, מגובים בעדויות של מאות אנשים שנרפאו ממצבים שונים, והם ממחישים עד כמה שידע והבנה שונים לחלוטין מן המקובל, עשויים לאפשר לנו לחיות חיים בריאים ומאושרים יותר – ולהימנע מסבל ממחלות רבות ושונות, ומטיפולים רפואיים העלולים להזיק. זוהי, לתפיסתי, המשמעות האמיתית של “חוות דעת שנייה“.

חשוב שאבהיר שטיפים אלו מסבירים את הגורמים העיקריים לבעיות שבהן אנו עוסקים. להערכתי, במרבית המקרים ההסבר והפתרון שתמצא להן פה יסייע להבין אותן ולמצוא להן מזור. עם זאת, במידה ותשתמש במידע שפה על מנת לנסות לפתור בעיה כלשהי ולא יחול שיפור במצבך, יתכן שבמקרה שלך הבעיה נובעת מגורמים אחרים, ובמקרה כזה מומלץ להתייעץ או לפנות לאבחון רפואי.

אני מאחל לך קריאה מאירה, ואם למדת משהו שיש בו כדי לשפר את איכות חייך, רוץ לספר לחבר’ה על האתר הזה (תאכלס, אתה לא צריך להתאמץ, שלח להם קישור:) ) כדי לאפשר גם להם ליהנות מבריאות טובה יותר – ומהבנה ברורה יותר של החיים:


  • הכלים לפתרון בעיות רבות מספור נמצאים בידינו.

  • במהלך הזמן בכוונתי להוסיף פה טיפים. במידה ואהבת את הטיפים ואתה מעוניין להתעדכן, אתה מוזמן לבקר מפעם לפעם.
   אשמח לתגובות ולדיונים. תרגישו חופשי לשאול שאלות ולהשאיר תגובות. אשמח לענות ולעזור כמיטב יכולתי בהבנה ובריפוי של כל מה שאוכל לתרום בו.

 • ———————————————————————————-

  טיפים אלו ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייך לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכל למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

  הצטרף לקבוצת הפייסבוק “איל כהן – ריפוי טבעי”, לקריאת עדויות של מטופלים, פוסטים וטיפים בריאותיים…

   

  ———————————————————————————-

  ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

   למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

  © 2020 כל הזכויות שמורות • ט.ל.ח – בכפוף לתקנון
  הערה: הטקסט באתר מנוסח לעיתים בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד, אך פונה לשני המינים (נקבה וזכר) במידה שווה.

Comments (4)

 • Rakesh Reply

  Dear Sir,

  Can you pls provide cure for common cold, runny nose, sneezing etc. i am suffering from last 2 decades, tried all health systems but still no result. Please help.

  Thank you!

  15 בדצמבר 2020 at 10:42
 • eyal cohen Reply

  The answer to your problem is very simple, and in fact, it is found in your question.
  You called it “Common cold” and that is exactly what it is. Your body is sensitive to getting cold and so you need to dress up according to the weather, and take extreme care not to encounter the sensation of cold, with its symptoms like “chills” and goose pimples.
  If you manage to do so, you will free yourself from all those symptoms that you described, and from many other problems that you cannot associate with this sensitivity.
  These symptoms might also be a result of sensitivity to other elements, which we call “Allergy”, and in this case, I would advise you to find a good healer and get a treatment and maybe a few of them to strengthen your bodies resistance

  16 בדצמבר 2020 at 2:10
 • Rakesh Reply

  Hi Sir,

  Can you please suggest cure for Vitiligo disease.

  Thanks

  24 בינואר 2021 at 16:52
  • eyal cohen Reply

   As far as I understand, vitiligo is a conseqence of a trauna to the skin, and since a trauma is a result of damage to the blood flow,I would suggest you to avoid the sun radiation, especially in the hot hours of the day in order to avoid deterioration, and in order to cure it, try to find a good Reiki practitioner or a healler, and take a few treatments.

   24 בינואר 2021 at 17:36

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.