ביו אנרגיה – הילינג / רייקי

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

במשך אלפי שנים באופן אינטואיטבי קישר האדם בין ההשפעה של חימום להפחתת כאבים ולשיפור בתפקוד של רקמות ואברים פגועים.

ואכן, מאז ימי קדם ועד היום, רבים הולכים לחפש מרפא לכאבים שונים במעיינות חמים, חמאם, סאונה, ג’אקוזי, כריות חימום, נורות אולטרה-סגול ואמצעי חימום אחרים. דור דור ואמצעיו…

הסיבה לכך שאמצעים אלו לא חיסלו את הכאבים והמיחושים בעולם, היא ששימוש באנרגיה מלאכותית במקרים רבים נותן אמנם תחושת הקלה מיידית, אך אין בו תהליך של החלמה, ולכן, למרות ההקלה בכאב, הטיפול אינו יעיל לטווח הארוך – וההשפעה המקלה עשויה לחלוף אפילו בטווח של דקות או שניות אחרי הטיפול.
נוסף על כך, לחימום מלאכותי עלולה להיות השפעה הרסנית על הגוף במובנים רבים, כפי שתמצא בטיפ על דלקות הפרקים לדוגמה.

בדומה לאנרגיה המלאכותית, בטיפולי הילינג ורייקי ישנה הפחתה משמעותית בכאב, אלא שלעומת ההשפעה המשקרת של אנרגיה מלאכותית, בטיפול הילינג האנרגיה של המטפל/ת מכניסה את הגוף לתהליך של ריפוי, ולשיפור אמיתי ומיידי במצבו הבריאותי, ויותר מה, כמטפל שעוסק בריפוי מזה כעשרים וחמש שנה, אני יכול לומר שגם כשהידיים שלי קרות הן עדיין מרפאות, כך שעדיין איננו מבינים את האנרגיה הזאת ואיך בדיוק היא עובדת.
להבדיל מההשפעה של כל משכך כאבים או של אנרגיה מלאכותית, בטיפולי הילינג ההשפעה המיטיבה היא ארוכת טווח, ואין לה כל השפעה מזיקה.

גוף סובל במצב של כאב כתוצאה משחיקה / טראומה / מחלה / פציעה וכו’, זקוק לאנרגיה מסוג שונה, מכוונת, מדויקת, שגם מתקשרת עם האנרגיה שלו – ומגיבה לה, על מנת לקבל את התמיכה האופטימלית שתסייע לריפוי הטבעי.
אלו הן אנרגיית ההילינג ואנרגיית הרייקי המועברות בטיפול.

אין סיבה שתחיה עם כאבים – מה גם שכאב מעיד על שחיקה ההולכת ומחמירה.

מעוניין בחוות דעת שניה? התקשר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *