ריפוי טבעי של קרוהן / קוליטיס

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

מחלת הקרוהן היא דלקת המתפתחת במעי, כתוצאה משיבושים בזרימת הדם הנגרמים ממצבי לחץ ומתח שונים, או מטראומה.

על מנת להבין את הבעיה, חשוב שנבין שכל מצב נפשי בא לידי ביטוי במערכות הגוף השונות, ומצוקה גורמת להתכווצות כלי דם ולשיבושים בזרימת הדם, עד שבשלב כלשהו גורמת למצב הקרוי אי-ספיקה באברים שונים.

הרפואה, המתעלמת מן המימד האנרגטי, אינה מזהה את הגורם ואינה מבינה את התפתחות המחלה, מחשיבה אותה כמחלה “כרונית”, מטפלת בתסמיניה באמצעות אנטיביוטיקה ותרופות נגד הכאבים לכל החיים, ומשאירה את המצב דינמי, כאשר המחלה ממשיכה להתפתח, עד שבשלב כלשהו הסובלים נאלצים לעבור כריתת חלקים נגועים של המעי הלוקים בנמק.

הבעיה היא שקרוהן היא מחלה חייידקית, המתפתחת כתוצאה מכך שכמות גדולה של חיידקים מצטברת במעי. כחלק מתהליכי חילוף החומרים שלהם, חיידקים אלו מפרישים חומצות, הממיסות רקמות ועלולות לגרום להיווצרות חורים במעי או להידבקות של המעי, ולאלץ את הסובלים לעבור ניתוחים מפעם לפעם, בהם יוסרו חלקים מהמעי.
חשוב להבין שכל עוד זרימת הדם במעי משובשת, לא יעזרו כל סוגי האנטיביוטיקה. על מנת לרפא את המחלה יש לטפל בזרימת הדם, שתאפשר למנגנון החיסוני להגיע אל תאי הרקמה ולספק להם הגנה וביעילות, ובדרך זו לרפא את הדלקת ללא רעלים וללא סיכונים.

במידה ואתה או מי ממשפחתך סובל מכאבי בטן לא מוסברים, כדאי לקבל טיפול רייקי או הילינג שהם הדרך הטובה היותר לשיפור זרימת הדם להרחבת כלי הדם, על מנת לשפר את זרימת הדם ולמנוע החמרה של המצב. בדרך כלל כבר מהטיפול הראשון הסובלים חווים שיפור ברמה בלתי נתפסת במצבם, ומספר טיפולים נוספים עשויים לפתור את הבעיה.

———————————————————————————————————-

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.