ריפוי טבעי של סרטן השד

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Reddit
Reddit
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

אם אתן שואלות את עצמכן למה יש עלייה סרטן השד, יש לזה הסבר פשוט. חברות הפורמולות עושות עליכן קופה ואחר כך משאירות אתכן לדמם…

הגורם משמעותי לכך הוא הירידה בהנקה ובמעבר לשימוש בתחליפי חלב אם לאורך העשורים האחרונים, שהיא לתפיסתי, תוצאה של שטיפת מוח תעשייתית שהחלה אי-שם בשנות השבעים של המאה העשרים, כאשר מחקרים רפואיים (שקרוב לוודאי נערכו ביוזמת יצרני מזון התינוקות ומומנו על ידם בנדיבות), טענו שההנקה גורמת לשדיים להצטמק ולאבד את צורתם(!!!).

אימהות צעירות שנבהלו מהאיום על מראה גופן הסקסי, כפי שניתן היה לצפות, מיהרו לוותר על ההנקה ועברו להאכיל את צאצאיהן במזון תעשייתי.

באופן אירוני, המציאות הפוכה לגמרי מהממצאים של אותם מחקרים.

ההסבר לכך הוא בכך ששדי האישה לא נוצרו על ידי הטבע כאטרקציה, אלא נועדו מלכתחילה להזין תינוקות.
כאשר אנו מונעים מאיבר או מרקמה בגופנו לקיים את ייעודם, אנו קוראים תיגר על חוק יסוד בטבע "השתמש בזה או שתאבד את זה", וככל שנפחית את השימוש באיבר כלשהו, זרימת הדם אליו תלך ותפחת, וכתוצאה מכך הוא יתנוון ויתכווץ ויאבד צפיפות ומסה. בהתאם לכך, סביר להניח שדווקא הוויתור על ההנקה, הוא זה שיגרום לכך שהשדיים יאבדו את הצורה ואת הגודל, ויתדלדלו ויהיו חלשים ופגיעים יותר למחלות.

גישה זאת עשויה להסביר את העלייה המבהילה באחוז הסובלות מסרטן השד, בכך שברגע שאישה יוצאת מבית החולים עם תינוקה, מתנפלות עליה תועמלניות של חברות הפורמולה, ומסבירות לה למה הפורמולה שהן משווקות היא האפשרות הטובה ביותר להזין את התינוק, וגם נותנות לה דוגמאות לניסיון, אך ההתנסות למעשה פוגע בייצור החלב של האם, מאחר ודיכוי פעולת השדיים באמצעות תרופות בזמן שההורמונים מגבירים את זרימת הדם אליהם על מנת לייצר את החלב, מחליש את זרימת הדם בהם.

חוסר פעולת היניקה של התינוק, החיונית לעידוד זרימת הדם, גורם אף הוא להיחלשות של זרימת הדם בשדיים, וככל שהיא נפגעת, נפגעים חילוף החומרים ופעילות המנגנון החיסוני, ויכולתם לאתר ולהשמיד תאים סרטנים העלולים להתפתח לגידולים, ובהמשך לכך, ייתכן שמבחינה אבולוציונית, חלק מן המשיכה של הגבר לשחק בשדיים של  האישה, נועד למעשה להגביר את זרימת הדם בשדיים, ולמנוע מהם מחלות כמו סרטן, המתפתחות כשזרימת הדם החלשה אינה מסוגלת לאפשר למנגנון החיסוני לטפל בגידולים.

הדרך הטובה ביותר לתפיסתי לרפא את סרטן השד היא באמצעות טיפולים הוליסטיים כמו הילינג או רייקי, שמשפרים את זרימת הדם, את חילוף החומרים ואת עבודת המנגנון החיסוני, ועשויים להראות תוצאות מדהימות בזמן קצר יחסית, ללא תופעות לוואי, ללא כאבים, ללא סיכונים ובעלויות מינימליות

https://www.facebook.com/eyalcohencom/videos/10154188044098377/

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך".

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כל הזכויות שמורות למחבר

Comments are closed.