מודעות אובייקטיבית

עד שנת 1993 הייתי מה שנקרא “אדם נורמטיבי”. ביקרתי את הרופא שלי בכל פעם שהייתה לי בעיה בריאותית והאמנתי לכל מחקר שפורסם בתקשורת.

אפשר לומר ש”חשבתי כפי שאנחנו אמורים לחשוב“, אבל יותר נכון לומר “לא חשבתי כפי שאנחנו אמורים לא לחשוב“, מכיוון שבכל תחומי החיים הממסד ממנה בעלי סמכויות שיחשבו עבורך, ואתה אינך צריך להיות טרוד במחשבות מיותרות. למען האמת, גם אם יהיו לך כאלו מחשבות, תגלה שאין לך עם מי לחלוק אותן, ושאפילו המשפחה והחברים הטובים ביותר שלך יעשו הכל כדי להוכיח לך שאתה טועה, על מנת להחזיר אותך לחשיבה בדפוסים המקובלים… למעשה, מרגע שתהיה מסוגל לחשוב אחרת, תבין עד כמה שהאנושות מתקיימת באטימות – ומדכאת באופן נחרץ רעיונות שונים מן המקובל.

אתה בוודאי שואל עכשיו “למה בכלל צריך לחשוב אחרת”?, ובכן, הסיבה היא שמרגע שתבין את האמת שהתרבות שלנו מדכאת ממניעם שונים, תוכל להישמר מסבל וממחלות, וזוהי כבר סיבה מספיק טובה.

למרות שנוח לנו להאמין שהמחשבה שלנו חופשית, במציאות שבה אנו חיים, התודעה, המחשבה והרגשות שלנו מנוהלים על ידי התרבות שבה אנו חיים, מערכות ממסדיות, ותקשורת של בעלי הון ושל תאגידים המכוונים את דפוסי החשיבה שלנו ואת התנהגותנו באמצעות בעלי סמכויות, מונעים מאיתנו להבין את הסיבות האמתיות לרבות מן הבעיות מהן אנו סובלים, בין אם מתוך אינטרס – ובין אם מתוך שכך גם הם מחונכים לחשוב ולהאמין.

ההחלמה הטבעית שלי ממצב חמור של נסיגת חניכיים, וההתעמתות עם העובדה ששום גוף מוסמך אינו מעוניין לבחון מידע כל כך מוחשי, גרמה לי התמוטטות מוחלטת של אמון במערכות התרבות שלנו.
כתוצאה מכך חוויתי הארה עוצמתית, שהחלה בתובנה שמחלות חניכיים אינן “תורשתיות”, כפי שאנו מחונכים לחשוב, אלא הן התוצאה של הפרה בוטה של איזון האנרגיה של הגוף, ונמשכה בהבנת החיים כאנרגיה, ובהבנת מחלות רבות אחרות הקשורות בהפרת איזונים בממד האנרגטי.
ההארה גרמה לי לעשות את מה שנראה בלתי אפשרי לאדם רגיל; לחשוב מחוץ לקופסה, ובעקבותיה פיתחתי תאוריה שאני מכנה “מודעות אובייקטיבית“, שהיא דרך להבנת החיים מבלי שנהיה נשלטים על ידי כוחות בתרבות, המונעים על ידי אינטרסים שהם בעיקר פוליטיים, תעשייתיים, כלכליים, דתיים – וגופים רבי עוצמה אחרים, השולטים במוחם של האנשים ובהתנהגותם.

מודעות אובייקטיבית פירוש התעלות מעל האינטרסים, האגו והתרבות – והתייחסות אל המין אנושי ככל מין אחר של בעל חיים או צמח, כרקמת חיה, אחת מאינספור שמרכיבות את מרקם החיים של כדור הארץ, ויש לה תפקיד טבעי ומדויק למלא, על מנת שהחיים יהיו שלמים ויתפקדו בצורה נכונה.

המדע והרפואה, המתעלמים מהפן האנרגטי של החיים שהוא הגורם לרבות מן המחלות, נוטים להגדיר מכאובים ומחלות המתפתחות כתוצאה ממצוקות ומהפרות איזונים בממד זה כ”אוטו-אימוניות”, “פסיכוסומאטיות”, “כרוניות”, “תורשתיות”, “ווירליות”, “מקור לא ידוע” וכד’, ומטפלים בהן באמצעות תרופות לכל החיים וטיפולים פולשניים…
אילו חיינו חיים מאוזנים בהיבט האנרגטי, מחלות אלה לא היינו קיימות, או שהן היו בקנה מידה זניח שבקושי היינו שומעים עליהן, אבל בחברה שרומסת כל איזון אנרגיה אפשרי, הן גורמות סבל ומוות ליותר מדי אנשים, והן בעלייה מתמדת.

אני מאמין שהפצת המידע היא הדרך היחידה שיכול להביא לשיפור משמעותי באיכות חייו של הפרט – ולהפחית במידה ניכר את הנטל העצום על מערכת הבריאות, וחברה בכללותה.

בעולם כלכלי “פוליטיקלי קורקט” שבו המידע נשלט על ידי גורמים ממסדיים המובילים אותנו לחשוב בצורה הרסנית, חשוב שתהיה פתוח לאלטרנטיבה שתאפשר לך לקחת שליטה, על מנת להפחית את החיכוך עם המערכת המכאניסטית והכלכלית עד כמה שאפשר.

המודעות האובייקטיבית, המועברת באתר זה ובסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, תאפשר לך להבין מחלות ותופעות שונות מתוך פרספקטיבה שונה מן המקובל – ותאפשר להימנע מבעיות בריאותיות רבות, וגם אם אתה כבר סובל מהן, להביא לריפוי באמצעות באמצעות לקיחת אחריות ועשיית שינויים באורח החיים.

הספר הראשון בסדרה : “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” – ריפוי טבעי למחלות החניכיים“, יצא לאור בשנת 1997, ועד כה אפשר לאלפי אנשים להירפא ממחלות אלו, שנחשבות כ”כרוניות” “תורשתיות”, “חשוכות מרפא” וגורמות סבל רב ופגיעה באיכות החיים, והטיפול הרפואי בהן כרוך בעלויות כבדות.

הספר השני בסדרה “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, שנקרא “(י)סודות הבריאה“, שיצא לאור בשנת 2004, עוסק בהבנת יסוד האנרגיה של החיים.
מלבד הבנת התפתחות החיים בממד האנרגטי, הספר “(י)סודות הבריאה” מסביר כיצד פועל הגוף כישות אנרגטית; אילו אברים פועלים על מנת לייצר, לשמר ולאזן את האנרגיה של הגוף, כיצד הם נפגעים כתוצאה מהפרה של איזון האנרגיה ברבדים שונים, ומתפתחות מחלות רבות ושונות שבתפיסת העולם המקובלת איננו מסוגלים להבין.

הספר השלישי בסדרה, “הממד השלישי“, לוקח את הבנת האנרגיה לרזולוציה גבוהה יותר, ועוסק בהבנת הנפש כאנרגיה, והבנת מחלות רבות המוגדרות כ”פסיכוסומטיות” או “אוטו-אימוניות. ספר זה נמצא במצב של טיוטה כבר למעלה מעשרים שנה, וכולי תקווה שאזכה להוציא גם אותו לאור בימי חיי…

מאמרים :

  • הגבלת ילודה – התנאי החשוב ביותר להישרדות החיים המפותחים.

—————————————————————————————————————————-

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר במשלוח המחאה ע”ס 80 ש”ח כולל דמי משלוח
עבור כל אחד מהספרים לידי איל כהן, רח’ הצאלים 6 ראשון לציון, מיקוד 75535
או, במידה ואתם באיזור ראשון לציון, תוכלו לרכוש ישירות מהמחבר בהפחתת עשרה שקלים דמי משלוח טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

©כל הזכויות שמורות למחבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *