“דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

ספרים רבותיי ספרים…

סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” היא למעשה סדרת ספרי הארה, שמשמעותה היא שינוי בדרך שבה אנו מבינים את המציאות

מסע רוחני זה להבנת המימד האנרגטי של החיים, נפתח בהבנת מחלות החניכיים, ומוביל את הקורא צעד אחר צעד להבנת תפקודי האנרגיה של החיים ברזולוציות גבוהות יותר – בין אם במימד הגופני, בין אם במימד הרגשי ובין אם במימד השכלי.

סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” נכתבה בעקבות חוויית הארה עוצמתית שחוויתי בשנת 1993, שגרמה לי לתפוס את המציאות באופן שונה לחלוטין מן המקובל. תפיסה זו שאני מכנה בשם מודעות אובייקטיבית, עוסקת בהבנת המימד האנרגטי של החיים, ממנו המדע והרפואה מתעלמים באופן שיטתי ומכוון משיקולים כלכליים, פוליטיים ומאינטרסים שונים.

תמצא בה הסברים למצוקות ולמחלות רבות שהרפואה אינה מבינה, מן הסיבה שהן מתפתחות ומתקיימות כתוצאה מהפרת איזונים במימד האנרגטי שממנו הרפואה מתעלמת. מימד זה, שאינו נראה לעין, הוא האחראי לתופעות רבות מספור בחיינו, ולמעשה, בכל הקשור לבריאות ולאיכות החיים, הוא בעל חשיבות גדולה לאין שיעור מן המֵמַד החומרי שבו אנו ממוקדים.

מכיוון שהמדע והרפואה אינם מבינים מחלות רבות ושונות המתפתחות כתוצאה ממצוקות במימד האנרגטי ומהפרות שונות של איזון האנרגיה, הם נוטים להגדיר אותן “אוטואימוניות”, “פסיכוסומטיות”, “כרוניות”, “תורשתיות”, “ויראליות”, “מקור לא ידוע” ובהגדרות אחרות כמחלות חשוכות מרפא. בהמשך לכך, מטפלים בסימפטומים שלהן באמצעות תרופות לכל החיים, ובהמשך באמצעות ניתוחים, החלפת אברים וטיפולים פולשניים אחרים.

הבנת ההיבט האנרגטי פותחת בפנינו עולם של אפשרויות לשמור על בריאותנו ועל תפקודינו השונים, להמנע ממחלות – ואף להחלים ממחלות רבות ושונות באופן טבעי, באמצעות טיפולים המעודדים את יכולות הריפוי המופלאות של הגוף, וגורמים להם לתפקד בצורה אופטימלית. בטיפולים המתבססים על שמירה על איזון האנרגיה או תמיכה אנרגטית, במקרים רבים מספור רואים מה שקוראים נסים, כמו לדוגמא ריפוי שיניים.

הספר הראשון בסדרה ‘דברים שלא תשמע מהרופא שלך’, הנקרא “הפתרון המוחלט למחלות החניכיים“, מסביר את נסיגת חניכיים ודלקת חניכיים הפוגעות במרבית אוכלוסיית העולם, כמחלות המתפתחות כתוצאה מההפרה הגסה ביותר של איזון האנרגיה שאיתה אנו מתמודדים בחיי היומיום, ונותן לקורא כלים לרפא אותן באופן טבעי, ולהימנע בניתוחים, מאיבוד השיניים ומטיפולים רפואיים.

מסר נוסף בעל חשיבות שאינה פחותה שספר זה מעביר, הוא שהגישה של הרפואה כלפי מחלות החניכיים אינה מקרית, אלא היא שיטה שבה הרפואה מתייחסת למחלות באופן כללי. באותה הדרך שעד כה מחלות החניכיים אילצו את הסובלים מהן לעבור טיפולים יקרים וכואבים כמו ניתוחים, איבוד שיניים, השתלות שיניים, עלויות עתק, גרמו סבל, כאב, שימוש בתרופות, ופגעו משמעותית באיכות החיים שלהם, במחלות רבות אחרות הגישה זהה, והסובלים עוברים ניתוחים, עקירות, כריתות והשתלות אברים מיותרות, אבל עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, בזמן שישנה דרך לריפוין הטבעי ללא סבל וללא סיכונים.

הספר השני בסדרה ‘דברים שלא תשמע מהרופא שלך’, הנקרא בשם ‘(י)סודות הבריאה’ שיצא בנובמבר 2004, מסביר את הגוף כישות אנרגטית, ואת  תפקודם של אברים שונים בייצור, שימור וויסות האנרגיה, כיצד הגוף פועל באמצעות האנרגיה, ומאפשר להבין לא מעט תופעות גופניות ומחלות המתפתחות כתוצאה מהפרות שונות של איזונים בהיבט האנרגטי, על כל התהליכים והתופעות הקשורים בהן.

המחלה השכיחה ביותר בין אלו המוסברות בו היא מחלת השפעת על כל תסמיניה וסיבוכיה, המוסברים בו כקריסת מערכות כתוצאה מהתקררות.

מעבר להסבר יוצא הדופן לבעיות בריאותיות ולפתרונות המוצעים להן, גולת הכותרת של הספר “(י)סודות הבריאה“, ואולי הפרק החשוב ביותר בו, הוא “סיפור בראשית – והפעם באמת“, המביא את התאוריה היחידה למעשה שיש בה היגיון, להבנת החיים.

הספר “(י)סודות הבריאה” הוא למעשה מקור המידע היחיד בעולם המציע אלטרנטיבה הגיונית להתפתחות החיים, כאשר הוא מציג את האנרגיה כיסוד החיים, ומסביר כיצד החיים התפתחו בגלל השאיפה הטבעית של אנרגיה להשתמר ולהתפתח, כאשר החומר משמש כתבנית שבה מתקיימים תהליכי האנרגיה.
תפיסה זו, להבדיל מהתפיסה הדתית הטוענת שאלוהים ברא את העולם עם כל היצורים בשבעה ימים – ומהתפיסה המדעית, הטוענת שהתפתחות החיים היא תוצאה של רצף אקראי של מוטציות של DNA שהגיע הנה באקראי עם איזשהו כוכב שביט, היא החוליה החסרה בהבנת החיים, ויש בה כדי להסביר כל תופעה הקשורה בהם.

לתפיסתי, המידע שבספר זה כה עוצמתי, שהוא הדרך היחידה להציל את האנושות מעצמה, מאחר והמקור לכל הבעיות של האנושות ושל העולם מצוי בכך שהאדם, במסגרת חיפושיו אחר האמת בנוגע לחיים ולמשמעות הקיום, הגיע אל הדתות, המסבירות את החיים כיצירה של אלוהים, ומכתיבות בשמו אורח חיים שהוא במובנים רבים הרסני.

הטיפים הבריאותיים באתר זה, הם ברוח סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, וככל שתתקדם בקריאתה, תלמד עד כמה מחלות ניתן לרפא וכמה סבל עשוי להיחסך באמצעות שמירה על איזונים שונים במרחבי המֵמַד האנרגטי.

המידע שבספר זה עשוי להביא לשיפור משמעותי באיכות החיים של כל מי שיקרא אותו  –  ולהוריד משמעותית של העומס העצום ממערכת הבריאות ומן החברה כולה.

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר או, במידה ואתם באזור ראשון לציון, תוכלו לרכוש אותו ישירות מהמחבר. טלפון לפרטים ולהזמנות : 052-2218612


הבהרה חשובה;

סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” לא עוסקת ברפואה אלא בבריאות. 

איל כהן מחבר הסדרה, אינו רופא, והמידע בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” אינו מידע רפואי, אלא מיועד לשוחרי בריאות טבעית, מתוך הבנה שונה של המציאות מן המקובל.

המעוניין במידע רפואי, ייעוץ רפואי או טיפולים רפואיים יפנה לרופא.

——————————————————————————————-

  • דברים שלא תשמע מהרופא שלך” – למד יותר על גופך ותוכל להימנע מסבל רב וליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

WhatsApp chat