“דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

ספרים רבותיי ספרים…

את הספרים של איל כהן לא תמצאו בחנויות הספרים המובחרות, ואת דעותיו והבנת המציאות שלו לא תמצאו בתקשורת המיינסטרים, שם הבמה כולה שמורה לאנשי מדע ואקדמיה ולרופאים שבאים מתוך המערכת הממסדית. לכן, אם אתם מעוניינים בחוות דעת שנייה שבאה מתוך תפיסה שונה, שמאתגרת את החשיבה המקובלת ותשנה את השקפת העולם שלכם מן הקצה אל הקצה, תוכלו למצוא אותה בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, וכך גם בראיונות שנערכים אתו מפעם לפעם על ידי פעילים חברתיים שבאמת אכפת להם, וגופים שאינם ממסדיים (שאינם נתמכים על ידי חברות התרופות ועל ידי הממשלה).

סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” היא  סדרת ספרי הארה, שמשמעותה היא שמטרתם לשנות את הדרך שבה אנו מבינים את המציאות, את דפוסי החשיבה ואת ההתנהגות שלנו, על מנת שנוכל להימנע ממחלות ומסבל.

סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” נכתבה בעקבות חוויית הארה עוצמתית שחווה איל כהן בשנת 1993, שגרמה לו לתפוס את המציאות באופן שונה לחלוטין מן המקובל. תפיסה זו שהוא מכנה בשם מודעות אובייקטיבית, עוסקת בהבנת הממד האנרגטי של החיים, שאף שהוא אינו נראה לעין, הוא האחראי לתופעות רבות מספור בחיינו, ולמעשה, בכל הקשור לבריאות ולאיכות החיים, הוא בעל חשיבות גדולה לאין שיעור מן המֵמַד החומרי שבו אנו ממוקדים עד לקנה מידה של אטומים ומולקולות.

סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” היא מסע רוחני להבנת הממד האנרגטי של החיים, שנפתח בהבנת מחלות החניכיים, ומוביל את הקורא צעד אחר צעד להבנת תפקודי האנרגיה של החיים ברזולוציות גבוהות יותר – בין אם בממד הגופני, בין אם בממד הרגשי ובין אם בממד המנטלי.
תמצא בה הסברים למצוקות ולמחלות רבות שהרפואה אינה מבינה, מהסיבה שהן מתפתחות ומתקיימות כתוצאה מהפרת איזונים בממד האנרגטי שממנו הרפואה והמדע מתעלמים באופן שיטתי ומכוון, משיקולים כלכליים, פוליטיים ומאינטרסים שונים.

המדע והרפואה שכתוצאה מהתעלמות מן הממד האנרגטי, אינם מסוגלים להבין מחלות רבות ושונות המתפתחות כתוצאה ממצוקות בממד האנרגטי, מחנק אנרגטי ומהפרות שונות של איזון האנרגיה, נוטים להגדיר אותן כמחלות “אוטואימוניות, פסיכוסומטיות, כרוניות, תורשתיות, ויראליות, מקור לא ידוע” ובהגדרות אחרות המתייחסות אליהן כמחלות כחשוכות מרפא. בהמשך לכך, מטפלים בסימפטומים שלהן באמצעות תרופות לכל החיים, ובהמשך באמצעות ניתוחים, החלפת אברים וטיפולים פולשניים אחרים.

הבנת הממד האנרגטי פותחת בפנינו עולם של אפשרויות לשמור על בריאותנו ועל תפקודינו השונים, להימנע ממחלות – ואף להירפא ממחלות רבות ושונות באופן טבעי, באמצעות טיפולים המעודדים את יכולות הריפוי המופלאות של הגוף, ומאפשרים להם לתפקד בצורה אופטימלית. בטיפולים המתבססים על שמירה על איזון האנרגיה או תמיכה אנרגטית, שבמקרים רבים מספור רואים מה שמגדירים נסים.

הספר הראשון בסדרה ‘דברים שלא תשמע מהרופא שלך’, שבמהדורה הראשונה נקרא “הפתרון המוחלט למחלות החניכיים“, מסביר את נסיגת חניכיים ודלקת חניכיים הפוגעות במרבית אוכלוסיית העולם, כמחלות המתפתחות כתוצאה מההפרה הגסה ביותר של איזון האנרגיה שאיתה אנו מתמודדים בחיי היומיום, ונותן לקורא כלים שיאפשרו לו לרפא אותן באופן טבעי, להימנע מניתוחים, מאיבוד השיניים ומטיפולים רפואיים.

מסר נוסף בעל חשיבות שאינה פחותה שספר זה מעביר, הוא שהגישה של הרפואה כלפי מחלות החניכיים אינה מקרית, אלא שהיא משתמשת באותה הדרך בטיפול במחלות רבות אחרות בהן הסובלים נאלצים לעבור ניתוחים, עקירות, כריתות והשתלות אברים מיותרות, אבל עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, בזמן שישנה דרך לריפוין באופן טבעי, ללא סבל וללא סיכונים.

הספר השני בסדרה ‘דברים שלא תשמע מהרופא שלך’, הנקרא בשם ‘(י)סודות הבריאה’ שיצא בנובמבר 2004, מסביר כיצד הגוף פועל כישות אנרגטית ואת  תפקודם של אברים שונים בייצור, שימור וויסות האנרגיה, ומאפשר להבין לא מעט תופעות גופניות ומחלות המתפתחות כתוצאה מהפרות שונות של איזונים בהיבט האנרגטי, על כל התהליכים והתופעות הקשורים בהן.

המחלה השכיחה ביותר בין אלו המוסברות בו היא מחלת השפעת על כל תסמיניה וסיבוכיה, המוסברים בו כקריסת מערכות כתוצאה מהתקררות.

מעבר להסבר יוצא הדופן לבעיות בריאותיות ולפתרונות המוצעים להן, גולת הכותרת של הספר “(י)סודות הבריאה“, ואולי הפרק החשוב ביותר בו, הוא “סיפור בראשית – והפעם באמת“, המביא את התאוריה היחידה למעשה שיש בה היגיון, להבנת  התפתחות החיים, כאשר הוא מציג את האנרגיה כיסוד החיים, ומסביר כיצד החיים התפתחו בגלל השאיפה הטבעית של אנרגיה להשתמר ולהתפתח, כאשר החומר משמש כתבנית שבה מתחוללים תהליכי האנרגיה.

להבדיל מהתפיסה הדתית הטוענת שאלוהים ברא את העולם עם כל היצורים בשבעה ימים – ומהתפיסה המדעית הטוענת שהתפתחות החיים היא תוצאה של רצף אקראי של מוטציות של DNA שהגיע הנה באקראי עם איזשהו כוכב שביט, תפיסה החיים כאנרגיה שיש לה שאיפה להשתמר ולהתפתח, היא החוליה החסרה בהבנת החיים, ויש בה כדי להסביר כל תופעה הקשורה בהם.

המידע שבספר זה כה עוצמתי, שהוא הדרך היחידה להציל את האנושות מעצמה, מאחר והמקור לכל הבעיות של האנושות ושל העולם מצוי בכך שהאדם, במסגרת חיפושיו אחר האמת בנוגע לחיים ולמשמעות הקיום, הגיע אל הדתות, המסבירות את החיים כיצירה של אלוהים, ומכתיבות בשמו אורח חיים שהוא במובנים רבים הרסני.

הטיפים הבריאותיים באתר זה, הם ברוח סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, וככל שתתקדם בקריאתה, תלמד עד כמה מחלות ניתן לרפא וכמה סבל עשוי להיחסך באמצעות שמירה על איזונים שונים במרחבי המֵמַד האנרגטי.

המידע שבספר זה עשוי להביא לשיפור משמעותי באיכות החיים של כל מי שיקרא אותו  –  ולהוריד משמעותית של העומס העצום ממערכת הבריאות ומן החברה כולה.

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר או, במידה ואתם באזור ראשון לציון, תוכלו לרכוש אותם ישירות מהמחבר. טלפון לפרטים ולהזמנות : 052-2218612

 


הבהרה חשובה;

סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” לא עוסקת ברפואה אלא בבריאות. 

איל כהן מחבר הסדרה, אינו רופא, והמידע בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” אינו רפואי, אלא מידע שמיועד לשוחרי בריאות טבעית, מתוך הבנה שונה של המציאות מן המקובל.

המעוניין במידע רפואי, ייעוץ רפואי או טיפולים רפואיים יפנה לרופא.

——————————————————————————————-

 • דברים שלא תשמע מהרופא שלך” – למד יותר על גופך ותוכל להימנע מסבל רב וליהנות ממנו יותר

Comment (1)

 • eyal cohen Reply

  שלום איל.
  בקשר לטיפול עוד לא הבנתי מה קורה, בהמשך אבין, אבל יש איזה שהוא הבדל לטובה.

  התחלתי לקרוא את הספר, ועד עמוד 16 הרושם הוא:
  השפה קולחת מובנת
  מוקסמת מהגילוי שיש אדם שגילה משהו שבאמת הרופא לא מכיר.

  מזדהה עם הכתוב בספר, ואני מוקסמת מזה שיש לך אישה שמאפשרת לך להיות אתה.
  כולנו רוצים בני זוג שמאפשרים לנו להיות אנחנו.

  בקריאה יש תחושה שאתה מדבר אלי, ואני קיימת בשבילך ובשביל יתר הקוראים.
  מאיר את הדרך. ואתה מבטא את מה שחשבנו לעצמנו, ולא ביטאנו.
  התחלת הספר נותן הרגשה שמישהו פתאום מבין אותי, ואני רק בע’ 16

  21 באפריל 2021 at 17:21

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *