(י)סודות הבריאה

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Reddit
Reddit
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

(י)סודות הבריאה

הספר "(י)סודות הבריאה" שהוא ספר ההמשך של "הפתרון המוחלט למחלות החניכיים", בסדרת בספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך", המתאר את האנרגיה ברזולוציה מורכבת יותר, הוא ללא ספק מן הספרים הייחודיים והחשובים שיצאו בעולם בכל הנוגע להבנת החיים.
בפני האדם החי היום בעולם ומחפש להבין את החיים ישנן שתי גישות עיקריות; האחת היא הגישה הדתית, הטוענת שאלוהים ברא את העולם ויצר את התנינים והקנגורואים, את הלטאות והיתושים ובסופו של דבר יצר את האדם, ונתן לו לשלוט על הכל.

הגישה השנייה היא הגישה המדעית, הטוענת שהחיים התפתחו כתוצאה מרצף של מוטציות אקראיות, וייתכן שהם הגיעו מאיזשהו כוכב שביט או מטאור.

הגישה הדתית היא הגורם העיקרי לפילוג, לשנאה, למלחמות, לאומללות להרס ולמוות.
הגישה המדעית גם היא לא נותנת לחיים את הכבוד הראוי, וגורמת לכך שבני האדם, שאינם מבינים את משמעות החיים, גורמים לעצמם נזקים קשים באורח חיים קלוקל, מבלי שיש להם את הכלים להבין את המשמעות ואת ההשלכות של אורח חיים זה על בריאותם ועל עתידם.

הספר "(י)סודות הבריאה" מביא גישה חדשה המסבירה את החיים מנקודת המבט דרכה ניתן להבין את התפתחות החיים כאנרגיה, שהיא גם המוטיבציה של החיים, כיצד פגיעות שונות באנרגיה גורמות מחלות וסבל, וכיצד ניתן להימנע מהם באמצעות לקיחת אחריות – ושינויים באורח החיים.

גולת הכותרת של הספר היא הפרק "סיפור בראשית – והפעם באמת", שלראשונה מביא הסבר מאד ברור ונוח להתפתחות החיים כשאיפה של האנרגיה להשתמר, כאשר החומר (הגוף), שהוא הכלי שבו מתקיימים תהליכי האנרגיה, מהווה גורם משני בחשיבות. כך, במידה ויוכר, תרומתו לאנושות ולעולם עשויה להיות עצומה.
האדם, כמו כל יצור חי אחר, לאורך כל חייו מקיים סוג של בעירה מתמדת, כאשר בתהליכי העיכול, החמצן שאנו נושמים מתחבר עם פחמימות שאנו אוכלים, ויוצר את אנרגיית החום של הגוף, החיונית לתפקודיו השונים.

את חשיבות איזון האנרגיה בחיים ניתן להמחיש בעובדות שדי בסטייה קטנה בחום הגוף כדי להשבית אותנו ולפגוע בכל תפקודינו, בעובדה שלמעלה משמונים אחוז מן המזון שאנו אוכלים משמש את הגוף לייצור חום, ובעובדה שבאכילת יתר, הגוף הופך את עודפי המזון לעתודת חום בצורת שומנים המצטברים ברקמות הזקוקות לאנרגיה במצבי מצוקה ודחק.

ממד דינמי זה, שמעולם לא זכה לתשומת לב מדעית ראויה, נחשף ומנותח לפרטי פרטים בסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך", המביאה מן הקל אל הכבד גילויים מדהימים הקשורים לחיינו.

בהמשך לתפיסת החיים בממד האנרגטי, הספר "(י)סודות הבריאה" מסביר כיצד פועל הגוף כמכונה תרמודינמית; אילו אברים פועלים על מנת לייצר, לשמר, לווסת ולאזן את האנרגיה בגוף ולהשתמש בה, כיצד הם נפגעים – וכתוצאה מכך מתפתחות מחלות רבות ושונות שבתפיסת העולם המקובלת איננו מסוגלים להבינן והן לא פעם מוגדרות כ"תורשתיות", "וירליות", "אוטו-אימוניות" / "פסיכוסומטיות", "כרוניות" וכד'.
בדומה לריפוי של מחלות החניכיים שבספר המבוא, תלמד להבין את הגורמים האנרגטיים שלהן, למנוע אותן ולאף לרפאן באופן טבעי, באמצעות לקיחת אחריות ועשיית שינויים באורח החיים.

ניתן להזמין את הספר דרך הדואר במשלוח המחאה ע"ס 60 ש"ח כולל משלוח
לידי איל כהן, רח' הצאלים 6 ראשון לציון, מיקוד 7553532
או, במידה ואתם באזור ראשון לציון, תוכלו לרכוש אותו ישירות מהמחבר
תמורת 50 ש"ח
טלפון לפרטים ולהזמנות
 : 052-221-86-12 

לרכישה און ליין  באמצעות Paypal

איל כהן

תקציר הספר "(י)סודות הבריאה"

3 Responses to (י)סודות הבריאה

 1. פנינה says:

  מעניין רצוי ספר כזה על המדף כדי להתרענן. להבין מה חשוב באמת. ולזכור שאיזון בכל תחום חשוב לבריאות גופנית וגם נפשית אנו נוטים לשכוח ועיון בחומר כזה מפעם לפעם מזכיר דברים ברורים.

 2. רחל ר says:

  שלום אייל
  הבנתי שאתה כתבת ספר על נסיגת ומחלות חניכיים,וראיתי תגובות חיוביות על שעזרת לאנשים בבעיות חניכיים,אבל כשהמשכתי לברר באתר שלך ראיתי שאתה נותן עצות על מחלות פרקים סוכרת פרוסטטה ועוד, הרי אינך רופא כפי שהבנתי אז נראה לי שזה חוסר אחריות להציע ולכתוב על מחלות שרק רופא מוסמך יכול ורשאי לכתוב עליהם, אז יפה שהצלחת לעזור בנושא החניכיים,אבל לא מובן לי למה אתה ממשיך בעצות בתחומים רפואים אחרים,
  אודה לתגובתך
  רחלה

  • Eyal says:

   רחלה יקרה,
   אינני רופא ואיני נותן עצות רפואיות, ולמזלנו הגדול לא רק רופאים יכולים ורשאים לכתוב על מחלות (ראי לואיז היי – ואלפים אחרים שכתבו ספרי בריאות). יש ספרים רבים על מחלות שנכתבו על ידי אנשים שאינם רופאים.
   אני עוסק בפילוסופיה ובהבנת החיים, ומאחר ומחלות זה חלק מהבנת החיים, זה נמצא שם באופן טבעי.
   אגב, אם ההבדל בין בריאות לרפואה אינו ברור לך, את מוזמנת לקרוא בביאור מושגים "בריאות ורפואה"
   בכל מקרה, במקום ולהשתומם ולתקוף על כך שאנשים עושים דברים טובים, תיהני מהטיפים ומהחשיבה השונה שעשויים לשפר את איכות החיים שלך ושל רבים אחרים, אני מזמין אותך לבוא ולהירגע בערב זמר שאנחנו עורכים במתנ"ס שכון המזרח בראשון לציון בסילווסטר, חייבים להזמין מקומות מראש.
   בברכה
   איל כהן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.