לשמור על הראייה

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

במרוצת הדורות האחרונים אורח החיים שלנו עבר שינויים רבים מספור, ושינויים אלו אחראיים לכך שחלק מהרקמות הופך להיות פחות פעיל, ואילו רקמות אחרות סובלות מפעילות יתר.

הרקמות הסובלות יותר מפעילות יתר, הן העיניים, בהן אנו משתמשים בריכוז מהבוקר ועד הלילה. שעות ארוכות של קריאה ולימוד, ישיבה אינסופית מדי יום מול מסכי טלוויזיה עם עשרות ערוצים, מסכי מחשב, טלפונים ניידים הממלאים את עולמנו, ועיסוקים רבים אחרים, הגורמים לעיניים מאמץ ודורשים ריכוז הגדול בהרבה מהמאמץ שהגוף בנוי להתמודד אתו בקוד הגנטי.

התוצאה של המאמץ המתמשך היא התעייפות העין, וכמו כל אבר בגוף, ככל שהן מצויות במאמץ,  כלי דם בהן מתכווצים, ובמידה ולא ניתן להן מנוחה שתאפשר לכלי הדם לשוב לטונוס הנורמלי, זרימת הדם בהן הולכת ופוחתת, והעין מאבדת את גמישותה והראיה לאורך הזמן מידרדרת.

בעיות רבות הפוגעות בתפקודה של העין ובראייה הן תוצאה של שיבושים בזרימת הדם בעיניים, כמו גלואוקומה, קטרקט  – או עכירות של העין, לחץ דם גבוה בעיניים, קוצר ראייה, בצקות בעיניים, המתפתחות כתוצאה מכך שזרימת הדם המשובשת אינה מסוגלת לפנות את הנוזלים המצטברים בהן, היפרדות רשתית, שמלבד הידרדרות הראיה תביא לעיוורון או לצורך בזריקות סטרואידים (חומרים המרחיבים כלי דם) לתוך העין, ולניתוחים מסוכנים. אם אתה מעוניין לנסות למנוע את התהליך ההרסני, תוכל לפעול להרגעת העיניים, לשיפור זרימת הדם והתפקוד שלהן – וכמובן גם לשיפור במצבן הבריאותי באופן טבעי.

במידה ואתה מעוניין להפחית את הסיכויים לסבול מתופעות אלו, הנח את כפות ידיך על העיניים מספר פעמים ביום, למשך מספר דקות. אם כפות ידיך חמות, תחוש שהעיניים “שותות” את האנרגיה מכפות הידיים. אם הן אינן חמות זה גם בסדר. עצום עיניים והירגע, ודמיין שאתה רואה הכל שחור. השחור נועד להרחיב את כלי הדם שבעיניים ולהגביר את זרימת הדם בהן.
מדי מספר שניות גלגל את העיניים בעדינות לכיוונים שונים, על מנת לספק להן את האנרגיה בצורה מאוזנת ככל האפשר.

מומלץ לעשות את התרגיל מספר דקות לפני השינה ובבוקר – לפני שיוצאים מהמיטה.

אם אתה מעל גיל ארבעים אני משוכנע שבעקבות התרגיל תרגיש שיפור משמעותי בתפקוד העיניים.

גם אם אתה צעיר יותר, התרגיל הזה מומלץ בכל גיל, וככל שתעשה אותו מוקדם יותר בחייך, תדחה יותר תופעות הקשורות בהזדקנות העין.

הפחת ככל האפשר את השימוש במסכים, ונהג באחריות כלפי גופך.

אם אתה מרגיש שהטיפים הקשורים באנרגיה שעליהם ואני ממליץ אינם מועילים לך, אני ממליץ על קורס רייקי שיעזור לך למקד את אנרגיית הריפוי באופן יעיל.

במידה ותגלה שיש לך כישרון, זה עשוי להיות הדבר המשמעותי ביותר שעשית בחייך, ובמידה ולא, זו תהיה עוד חוויה מהנה !

card_reiki

—————————————————————————————————————————-

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כל הזכויות שמורות למחבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *