טיפול טבעי בפצעי סוכרת

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

מחלת הסוכרת גורמת לבעיות בריאותיות רבות ושונות, אחת מהבולטות והחמורות שבהן היא התפתחות פצעים, שבמקום להירפא, מצבם הולך ומחמיר במהירות, והם עלולים להידרדר לנמק שבגללו הרופאים קוטעים אברים.

כיצד קורה שחולי הסוכרת נפצעים ומדוע הפצעים אינם נרפאים…

חיידקים חודרים אל הגוף כל הזמן דרך פצעים קטנים, דרך סדקים בעור, וכל עוד המערכת החיסונית תקינה ומתפקדת, היא משמידה אותם.
בגיל מבוגר כפות הרגליים נוטות להיסדק, וחיידקים חודרים אל הסדקים בעור, אך כל עוד הסוכר בדם מאוזן, כוחם מוגבל והגוף מסוגל להתגונן מפניהם. במקרים של חולי סוכרת, ישנן שני בעיות המאפשרות לחיידקים להשתלט על רקמות. האחת היא נוירופתיה המתבטאת בזרימת דם לקויה בעיקר בכפות הרגליים, והשנייה היא עודף הסוכר שבדם. הסוכר למעשה מהווה “מזון מהיר” עבור חיידקים המצליחים לחדור אל הגוף, ומאפשר להם להתרבות במהירות, לגבור על המנגנון החיסוני, ובחלק מהמקרים לגרום לדלקת שתלך ותחריף עד להתפתחות נמק, ולצורך לכרות כפות רגליים, ולעתים חלקי גוף אחרים.

עודף הסוכר בדם נגרם כתוצאה ממצב שנקרא “אי-ספיקת לבלב”, שמתפתח ככל שכלי דם בלבלב מתכווצים, וכתוצאה מכך זרימת הדם שבו נחלשת לרמה שאינה מאפשרת את תפקודו התקין.

הלבלב הוא בלוטת הפרשה. תפקידה לייצר ולהפריש אל מחזור הדם הורמון הנקרא אינסולין, שתפקידו לאפשר לסוכר לחדור אל התאים, על מנת לשמש עבורם כחומר גלם ליצור אנרגיה. מחלת הסוכרת מתפתחת כתוצאה מאי-ספיקת לבלב, שהוא מצב שבו בלבלב אין זרימת דם מספיק טובה על מנת שהוא יוכל לפעול ולייצר את האינסולין בכמות וברמה הנחוצה כדי לאפשר לסוכר לחדור אל התאים. ככל שנפגע ייצור האינסולין, פחות סוכר מן  המזון יכול לחדור אל תאי הגוף, וכתוצאה מכך הסוכר מצטבר בדם, ודמם של חולי סוכרת הופך מתוק…

בספר “זן והריפוי המוחלט של מחלות החניכיים” הפותח את סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”, עמדתי על הדמיון שבין מחלת העששת (דלקת השן), המתפתחת כתוצאה מהיפרגליקמיה (הפרת איזון הסוכר בצורה של סוכר-יתר) בפה, המאפשרת לחיידקים להתרבות, להתגבר על המנגנון החיסוני ולגרום לנמק של השן, לבין פצעי הסוכרת, שהם דלקת המתפתחת כתוצאה מהיפרגליקמיה (יתר סוכר) בדם, המאפשר ריבוי לא מבוקר של חיידקים בפצעים שאליהם הם מצליחים לחדור, תוך שהם גורמים לנמק. בשני המקרים יתר הסוכר הוא הגורם להתחזקות החיידקים המתרבים באופן חסר פרופורציה, ולקריסת המנגנון החיסוני, וההבדל הוא בכך שהתהליך מתחולל ברקמות שונות.

הגישה הרפואית היא הרבה אנטיביוטיקה, ואם זה לא עובד מנסים יותר אנטיביוטיקה וסוגים שונים של אנטיביוטיקה, וכשגם זה כבר לא עוזר והנמק גדל, כורתים את כפות הרגליים או את החלקים הנגועים.

גישה אחרת שהרפואה אינה מכירה בה, אך סיכויי החלמה שלה גבוהים ואין בה שום סיכונים, היא טיפולי רייקי – או הילינג.
במידה ואתה סובל מפצע סוכרתי, לפני שתגיע לבית החולים ותצא משם עם נכות ומוגבלות, אני מזמין אותך לטיפולים שישכיחו ממך את הכאב ואת הפצע במהירות וביעילות שיפתיעו גם את הרופא שלך. טיפולי הילינג או רייקי מאפשרים לגוף להיפטר מהזיהום במהירות ומעצימים את יכולת הריפוי של הגוף ומחזקים אותה, מסייעים לגוף לחדש את הרקמות ומאפשרים ריפוי טבעי מהיר ואיכותי. טיפול הילינג גורם לגוף להיכנס לאקסטזה של ריפוי, ומראה תוצאות שללא טיפול זה אין דרך אפילו לדמיין.

כמטפל, אני מזמין את מי שסובל מפצע סוכרתי להתנסות, לפני שהוא מגיע לבית חולים ועלול לוותר על אברים בגוף או לעבור מסכת סבל וייסורים עמוסה בכימיקלים והתערבות פולשנית.

בצילומים שלפניכם פצע סוכרתי אחרי שלושה טיפולים, ואם בצילום הראשון המצב נראה לך נורא, זה עוד אחרי טיפול. לפני הטיפול המצב היה הרבה יותר גרוע, והמדהים הוא שאחרי הטיפול השני הפצע נסגר.

פצע סוכרתי

פצע סוכרת. למרות שזה לא נראה סימפתי, זה כבר אחרי טיפול הילינג אחר, ואחרי הטיפול השלישי הפצע נסגר…

האזינו לשיחת טלפון עם מטופל בפצע סוכרת:

זה לגבי הטיפול בפצעי הסוכרת.
לגבי הסוכרת עצמה.
על הגורמים למחלת הסוכרת תוכל לקרוא במאמר “ריפוי טבעי של מחלת הסוכרת“.

כמו כל מחלה המתפתחת מאי-ספיקה, גם כאשר מדובר בסוכרת טיפולי רייקי או הילינג ללבלב, עשויים לשקם את זרימת הדם ואת חילוף החומרים, להחיות את הלבלב ולהחזיר אותו לתפקוד תקין, אך פה מדובר בתהליך ארוך. אני ממליץ לכל מי שסובל מסוכרת ומעוניין לרפא אותה, על טיפולים מסוג זה במקביל לטיפול התרופתי, תוך מעקב אחר רמת הסוכר בדם, ובמידה ויש שיפור בתפקוד הלבלב, להפחית בהתאם את השימוש באינסולין החיצוני. אתם עשויים להיות מופתעים!
————————————————————————————————————————

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.


טלפון לקביעת תור לטיפול או להזמנת הספרים דרך הדואר052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כל הזכויות שמורות למחברcard_reiki

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *