עקמת הפין – או “מה מעקם(ת) הפין”

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

תעלומה המטרידה רבים מן הגברים (ומן הסתם, סביר להניח שגם לא מעט נשים…), נקראת “עקמת הפין”, המאופיינת בכך שכאשר אבר המין הגברי מזדקף, יש לו נטייה – על פי רוב שמאלה. (טיפ : הוא לא שמאלני מטבעו, בהמשך תבינו את הסיבה לכך).

עקמת הפין היא תופעה שכיחה ואיננה מוגדרת כמחלה כל עוד היא איננה מופיעה בממדים הפוגעים בתפקוד, אך במידה והיא פוגעת ביכולת לקיים יחסי מין – או גורמת לכאב במהלכם, היא הופכת למצב שיחייב טיפול כירורגי על מנת להמשיך לתפקד.

הסובלים מהתופעה או מהמחלה, לעתים נאלצים לעבור ניתוחים יקרים וכואבים על מנת לתקן את העיוות, ולרופאים אין הסבר מלבד הטיעון התורשתי שבו הם משתמשים בתופעות בריאותיות רבות אחרות, על מנת להימנע מחטטנות לא נוחה ולא רצויה של הסובלים ולתת טיפולים רפואיים.

 עד כמה שקשה להאמין, הבעיה נובעת מאוננות.

מרבית הגברים מאוננים באמצעות שפשוף אבר המין הלוך וחזור.

משום כך, הכיוון של העקמת תמיד יהיה לכיוון הנגדי ליד הדומיננטית.
קרי, אצל ימניים העקמת תהיה לצד שמאל, בזמן שאצל שמאליים העקמת תהיה לצד ימין, ו
מכיוון שמרבית הגברים ימניים, העקמת נפוצה יותר לכיוון שמאל. הסיבה לעיקום היא שהתנועה הטבעית של היד אינה ישרה אלא מעוגלת (בדומה לתנועה של סיבוב הגה), ומן הסיבה שמבנה כף היד אינו מאוזן. כאשר אנו לופתים את אבר המין ביד ימין, בצד ימין ישנן ארבע אצבעות ובצד שמאל – מנגד, יש רק את הבוהן.
מטבע הדברים הלחץ אינו שווה בשני הצדדים, ועל מנת להשוות את הלחץ, אנו מפצים בעוצמת לפיתה גבוהה יותר בבוהן – מה שגורם ליותר לחץ על צידו השמאלי של אבר המין, וכתוצאה מהשפשוף להתכופפות האבר שמאלה, שהופכת לנטייה שהולכת ומתחזקת לאורך השנים.

 לא הייתי מציע לאיש להימנע מאוננות – ותודה לאל שיש לנו דרך אינטימית לפרוק את היצרים בעולם שמעמיס עלינו גירויים מיניים ללא אבחנה וכמעט ללא מעצורים, אך למי שמעוניין שלא לסבול מהעקמת, מומלץ להשתמש בכל פעם ביד אחרת על מנת שלא “לעצב” את מבנה הפין.

כמו כן, במידה שכבר קיימת בעיה, ניתן לתקן אותה באמצעות החלפת היד המאוננת.

תופעה זו, בדומה למחלות החניכיים ולתופעות ובעיות תפקודיות רבות אחרות, היא בעיה נוספת בשורה ארוכה של בעיות שהרפואה טוענת שסיבותיהן אינן ידועות, שאנו לומדים להבין ולתקן בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“.


טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.


ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. 

 

טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כל הזכויות שמורות למחבר

Comments (2)

 • אימון ניסים Reply

  איך ולמה ומה הסיבה שנוצרה לי עקמת הפין בגיל 64?

  26 בינואר 2017 at 5:32
  • Eyal Reply

   אם אתה לא יכול לקשר את זה עם הסיבה שכתובה פה – אולי אורולוג יוכל לתת לך הסבר
   שיהיה בהצלחה

   26 בינואר 2017 at 8:58

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.