(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

הספר “(י)סודות הבריאה” שהוא ספר ההמשך של “הפתרון המוחלט למחלות החניכיים“, בסדרת הספרים המהפכנית “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, לוקח את הקורא להבנת האנרגיה ברזולוציה גבוהה יותר, הוא ללא ספק מן הספרים הייחודיים והחשובים שיצאו בעולם בכל הנוגע להבנת החיים.

בפני האדם החי היום בעולם ומחפש להבין את החיים ישנן שתי גישות עיקריות; האחת היא הגישה הדתית, הטוענת שאלוהים ברא את העולם ויצר את התנינים והקנגורואים, את הלטאות והיתושים ובסופו של דבר יצר את האדם, וציווה עליו לשלוט על הכל.
הגישה השנייה היא הגישה המדעית, הטוענת שהחיים התפתחו כתוצאה מרצף של מוטציות אקראיות, וייתכן שהמקור שלהם הגיע מאיזשהו כוכב שביט או מטאור.

הגישה הדתית היא הגורם העיקרי לפילוג, לשנאה, למלחמות, לאומללות להרס ולמוות.
הגישה המדעית גם היא לא נותנת לחיים את הכבוד הראוי, וגורמת לכך שבני האדם, שאינם מבינים את החיים, גורמים לעצמם נזקים קשים באורח חיים קלוקל, מבלי שיש להם את הכלים להבין את המשמעות ואת ההשלכות של אורח חיים זה על בריאותם ועל עתידם.

הספר “(י)סודות הבריאה” מביא גישה חדשה, המסבירה את החיים מנקודת מבט דרכה ניתן להבין את התפתחות החיים כאנרגיה, שהיא גם המוטיבציה של החיים,

בהמשך לתפיסת החיים בממד האנרגטי, הספר (י)סודות הבריאה מסביר כיצד פועל הגוף כישות אנרגטית; אילו אברים משמשים על מנת לייצר, לשמר, לווסת ולאזן את האנרגיה, כיצד הגוף משתמש בה, כיצד פגיעות שונות באנרגיה גורמות נזק לאותם אברים, הבא לידי ביטוי במחלות וסבל, שניתן למנוע באמצעות לקיחת אחריות – ושינויים באורח החיים. המדע והרפואה המתעלמים מן המימד האנרגטי, מגדירים מחלות רבות ושונות המתפתחות בשל משברים אנרגטיים כ”תורשתיות”, “וירליות”, “אוטו-אימוניות” / “פסיכוסומטיות”, “כרוניות” וכד’, ומטפלים בתסמיניהם לאורך כל החיים, בתחילה באמצעות תרופות, ובשלב מאוחר יותר, כשרקמות קורסות, באמצעות ניתוחים והשתלות של אברים.

גולת הכותרת של הספר היא הפרק “סיפור בראשית – והפעם באמת”, שלראשונה מביא הסבר מאד ברור ונוח להתפתחות החיים כשאיפה של האנרגיה להשתמר, כאשר החומר (הגוף), שהוא הכלי שבו מתקיימים תהליכי האנרגיה, מהווה גורם משני בחשיבות. כך, במידה ויוכר, תרומתו לאנושות ולעולם עשויה להיות עצומה.
האדם, כמו כל יצור חי אחר, לאורך כל חייו מקיים סוג של בעירה מתמדת, כאשר בתהליכי העיכול, החמצן שאנו נושמים מתחבר עם פחמימות שאנו אוכלים, ויוצר את אנרגיית החום של הגוף, החיונית לתפקודיו השונים, בין אם בהיבט במוטורי, התחושתי או השכלי.

את החשיבות של איזון האנרגיה לחיים, ניתן להמחיש בעובדות שדי בסטייה של מעלה אחת בחום הגוף, כדי להשבית אותנו ולפגוע בכל תפקודינו, בכך שלמעלה משמונים אחוז מן המזון שאנו אוכלים משמש את הגוף לייצור חום, ובכך שבאכילת יתר, הגוף הופך את עודפי המזון לשומנים, שהם עתודת חום המצטברות ברקמות הזקוקות לאנרגיה במצבי מצוקה ודחק.

ממד דינמי זה, שמעולם לא זכה לתשומת לב מדעית, נחשף ומנותח לפרטי פרטים בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”, המביאה מן הקל אל הכבד גילויים מדהימים הקשורים לחיינו.

בדומה לריפוי הטבעי של מחלות החניכיים שתלמד ליישם בספר הפותח את סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, בספר (י)סודות הבריאה תלמד להבין את הגורמים האנרגטיים של מחלות רבות אחרות, למנוע אותן ולאף לרפאן באופן טבעי, באמצעות לקיחת אחריות ועשיית שינויים באורח החיים.

ניתן להזמין את הספר דרך הדואר במשלוח המחאה ע”ס 60 ש”ח כולל משלוח

לידי איל כהן, רח’ הצאלים 6 ראשון לציון, מיקוד 7553532

או, במידה ואתה באזור ראשון לציון, תוכל לרכוש אותו ישירות מהמחבר

תמורת 50 ש”ח


טלפון לפרטים ולהזמנות  : 052-221-86-12 

לרכישה און ליין  באמצעות Paypal

איל כהן

תקציר הספר “(י)סודות הבריאה”

Comments (3)

 • פנינה Reply

  מעניין רצוי ספר כזה על המדף כדי להתרענן. להבין מה חשוב באמת. ולזכור שאיזון בכל תחום חשוב לבריאות גופנית וגם נפשית אנו נוטים לשכוח ועיון בחומר כזה מפעם לפעם מזכיר דברים ברורים.

  24 באוקטובר 2012 at 8:44
 • רחל ר Reply

  שלום אייל
  הבנתי שאתה כתבת ספר על נסיגת ומחלות חניכיים,וראיתי תגובות חיוביות על שעזרת לאנשים בבעיות חניכיים,אבל כשהמשכתי לברר באתר שלך ראיתי שאתה נותן עצות על מחלות פרקים סוכרת פרוסטטה ועוד, הרי אינך רופא כפי שהבנתי אז נראה לי שזה חוסר אחריות להציע ולכתוב על מחלות שרק רופא מוסמך יכול ורשאי לכתוב עליהם, אז יפה שהצלחת לעזור בנושא החניכיים,אבל לא מובן לי למה אתה ממשיך בעצות בתחומים רפואים אחרים,
  אודה לתגובתך
  רחלה

  26 בנובמבר 2016 at 17:16
  • Eyal Reply

   רחלה יקרה,
   אינני רופא ואיני נותן עצות רפואיות, ולמזלנו הגדול לא רק רופאים יכולים ורשאים לכתוב פרשנות על מחלות (ראי לואיז היי – ורבים אחרים שאינם רופאים שכתבו ספרי בריאות).
   אני עוסק בפילוסופיה ובהבנת החיים, ומאחר ומחלות זה חלק מהבנת החיים,זה נמצא שם באופן טבעי.
   אגב, אם ההבדל בין בריאות לרפואה אינו ברור לך, את מוזמנת להבין אותו בביאור המושגים “בריאות ורפואה”
   בכל מקרה, במקום ולהשתומם ולתקוף אנשים על כך שהם עושים דברים טובים, תיהני מהטיפים ומהחשיבה השונה שעשויים לשפר את איכות החיים שלך ושל רבים אחרים, אני מזמין אותך לבוא ולהירגע בערב זמר שאנחנו עורכים במתנ”ס של שכון המזרח בראשון לציון, חייבים להזמין מקומות מראש.
   בברכה
   איל כהן

   27 בנובמבר 2016 at 9:33

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *