האמת על הגדלה שפירה של בלוטת הערמונית

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

בלוטת הערמונית (“פרוסטטה”) היא בלוטה הקיימת רק אצל גברים, היא ממוקמת בבטן התחתונה, במוצא שלפוחית השתן מסביב לשופכה, ותפקידה לייצר את הנוזל שבו שוחה הזרע.
גידול שפיר משמעו שהבלוטה מתנפחת, ומיד תבין מדוע.
במשך מרבית החיים, כל עוד האדם פעיל מינית, הבלוטה פעילה ואינה עוברת שינויים מהותיים, אבל בגיל מאד מבוגר, ככל שהפעילות המינית יורדת, פוחתת הפעילות של בלוטת הפרוסטטה, וזרימת הדם שבה הולכת ופוחתת בהדרגה, ועם זאת נפגעת היכולת של מערכת הדם לנקז נוזלים המצטברים בה.
הצטברות הנוזלים מביאה לידי כך שבלוטת הערמונית הולכת ותופחת, עד שהיא לוחצת על צינור השופכה ומונעת את פינוי השתן. במצב זה יש סכנה אמתית לכליות, מכיוון ששתן שאינו יכול להתפנות מציף אותן וגורם לטביעתן ולבעיות כמו אי-ספיקת כליות, הגורמת לצורך בטיפולי דיאליזה ובהשתלת כליה.

בשלב זה, על מנת למנוע את הפגיעה בכליות, הסובלים מטופלים בקטטר, שהוא צינורית המוחדרת דרך השופכה אל שלפוחית השתן על מנת לרוקן אותה, אך הקטטר לא יכול לשמש כפתרון לטווח ארוך, מכיוון שבשלב כלשהו הוא יגרום לגירוי ולכאב ברקמות הפנימיות, לזיהום ולדלקות בדרכי השתן ולסיבוכים קשים.

משום כך הסובלים נאלצים לפעול ללא דיחוי. הטיפול הרפואי המקובל הוא כריתת ערמונית או אידוי ערמונית או הקטנת הערמונית בטיפול כירורגי, על מנת להוריד את הלחץ מהשופכה ולפתוח את מעבר השתן. טיפול שעולה עשרות אלפי שקלים ועל הדרך עלול להסתבך וגם כרוך בצילוק רקמות שונות בגוף.

טיפול שאינו מקובל, אך הוא ידידתי ועשוי להביא לשיפור התפקוד, הוא רייקי, המזרים אנרגיה לבלוטת הערמונית ומשפר את זרימת הדם ואת חילוף החומרים שלה עד לרמה שהיא מסוגלת לפנות את הנוזלים, אלא שמאחר והציבור מחונך לזלזל בטיפולים מסוג זה ולבטל אותם, האנשים נאלצים לעבור טיפולים רפואיים פולשניים עם סיכונים עצומים.

מסרים שעולים מהתפיסה הזאת:

 • הצורך המיני עבור האישה הוא צורך נפשי, בזמן שעבור הגבר הוא צורך קיומי.
 • מרגע שאדם מפסיק לקיים יחסי מין, השעון שלו מתחיל לתקתק. מבחינה אבולוציונית הגבר סיים את תפקידו והוא מיותר.
 • חלק מהדחף המיני הוא הזעקה של הפרוסטטה שמשתוקקת לפעול כדי שלא להתנוון.
 • נשים חיות יותר שנים מגברים, מכיוון שגבר זקן שנותר ללא אישה, נדון לניוון של הפרוסטטה ולהרס של הכליות.
 • לאישה יש אחריות להמשכיותו של הגבר. האישה, בעצם קיום יחסי המין עם הגבר, למעשה מרפאה אותו, בתת-מודע הגברים מבינים את זה, וזוהי הסיבה לכך שרבים מן הגברים הזקנים כל כך מעריכים ואוהבים את נשותיהם 🙂 .

ועכשיו, אחרי שהבנו שהצורך המיני הוא צורך קיומי, תארו לעצמכם מה קורה לגברים שיושבים בבית הסוהר בלי יכולת לקיים יחסי מין. הרי שלא די בעונש של הבידוד וההרחקה מהחברה ועצירת חייהם, ענישה כזו שנים ארוכות ללא סיפוק הצורך הקיומי והדחפים הכרוכים בזה, גורמת לגדילה של בלוטת הערמונית ועלולה לקצר את חייהם, ואני לא רוצה לחשוב על מה קורה אם אסירים כופים על אחרים לספק את הצורך שלהם, מכיוון שאז זה נראה יותר כמו גן חיות.
גם גידול ממאיר של בלוטת הערמונית, שהוא למעשה סרטן, עלול להתפתח כתוצאה מהיחלשות זרימת הדם שבה, המקשה על המנגנון החיסוני לזהות ולהשמיד תאים סרטניים, והם מוצאים להם מקום נוח וחסר הגנה להתרבות בו, לצמוח לגידולים ולשחרר גרורות.

מקווה שעזרתי לכם להבין עוד משהו שעשוי לשפר את איכות החיים, ושניפגש רק בשמחות ובטיפולים שהם טובים לגוף ולנפש…

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כל הזכויות שמורות למחבר

Comments (2)

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה) Reply

  הרמב’ם וכן יש ברפואה הסינית שאומרים שיש להמעיט עד כמה שאפשר בהוצאת הזרע.
  אני פתוח לשמוע את גרסתך בהנחה שאולי שינוי-מה שחל בטבעי הגופנפש שלנו בדורות האחרונים יצר אולי איזו מוטציה כלשהי, גורם לנו להניח אחרת מהקדמונים.
  אשמח אם תוכל להסביר את דעתך מתוך דיאלוג עם חכמת הקדמונים.
  על כל פנים, תודה.

  18 במרץ 2017 at 23:02
  • Eyal Reply

   משתמש אנונימי יקר תודה על תגובתך.
   קודם כל, אני תמיד שמח לדיאלוגים, אבל לצערי אני לא בקיא בחכמת הקדמונים.
   הדברים שמובאים באתר זה, נכתבו מתוך חכמת הארה וראיית המציאות באור שונה לחלוטין ממה שהיה מוכר לנו עד כה, עם זאת, הם חייבים לעמוד במבחן ההיגיון מתוך ותפיסת הגוף בהיבט האנרגטי.
   השאלה עכשיו היא אם ההסבר שלי לבעיה, שאגב, לקוח מהבנה פיזיולוגית מאד ברורה ודומה לבעיות אחרות, עמד במבחן ההיגיון שלך, ואם כן, אתה מוזמן לאמץ אם יש בזה פוטנציאל לשפר את איכות חייך.
   במבחן ההיגיון שלי זה עומד.

   18 במרץ 2017 at 23:26

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.