ריפוי טבעי של דלקת בדרכי השתן

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

ריפוי טבעי של דלקת בדרכי השתן:

דלקת בדרכי השתן היא מחלה חיידקית הפוגעת בדרכי השתן. חשוב שנבין שכל רקמה בגוף עלולה ליפול קרבן להתפתחות של דלקת, במידה שיעילות התפקוד של המנגנון החיסוני שבה נפגעת מסיבה זו או אחרת, ודרכי השתן הם אזור רגיש במיוחד בגלל תנאים כמו חומציות ולחות, המעודדים ריבוי של חיידקים. מעבר לכאב ולאי-נוחות, הסכנה המשמעותית היא מכך שחומצות שמפרישים החיידקים עלולות לגרום לכוויות כימיות, ולהידבקויות ולחסימות של דרכי השתן, ולכן חשוב לתת לדלקת מענה מהיר ואיכותי ככל האפשר – ובוודאי שלא להזניח.

במידה ואתה סובל מדלקת בדרכי השתן, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להרבות בשתיית מים ככל האפשר.
חלק מהסממנים של הדלקת הוא צבע כהה של השתן, ומה שמתחיל בצהוב סמיך, ככל שהמצב מחמיר עלול להפוך גם לשחור. בדרך כלל שתייה מרובה של מים תדלל את השתן ותפנה אותו במהירות, ולכן לאחריה הצבע של השתן כבר צריך להיות בהיר יותר, ואם תיתן לגוף מנוחה, יש אפשרות שהדלקת תירפא באופן טבעי.

במידה ויש צורך בהתערבות חיצונית, טיפולי הילינג או רייקי פועלים כמו קסם, וכמו בכל מקרה של דלקת, גם פה היא בדרך כלל נעלמת אחרי טיפול אחד של שעה, ובמקרים קשים במיוחד, שזה נדיר באופן יחסי, נצטרך טיפול נוסף או מספר טיפולים.

לאורך למעלה מעשרים שנים של התנסויות בטיפול במחלות רבות, יצא לי מספר פעמים לטפל בדלקת בדרכי השתן, ואני חייב לציין שכמו בדלקות רבות אחרות, בכולם הייתה הצלחה בריפוי בטיפול אחד. יתרון נוסף הוא שאצל אנשים שיש להם רגישות והדלקת הייתה מופיעה מפעם לפעם, טיפול מסוג זה מחזק את המערכת, ואחריו התכיפות שלה תפחת בהרבה.

המקרה שעליו אספר כאן הוא היחיד המתועד באמצעות צילומים, אך עם זה הוא גם מקרה קשה באופן יחסי, מכיוון שלאבי, שהוא המטופל, לא הייתה יכולת לתקשר, ולכן אי אפשר היה לדעת על מצבו בשלב מוקדם באופן יחסי.

ביום רביעי 25/3/15 בשעה שש בבוקר התקשרה אלי המטפלת של אבא והודיע לי שלאבא יש דם בשתן.

מיד התעוררתי ונסעתי לראות במה מדובר.

מה שראיתי היה מבהיל. שקית השתן בצבע אדום כהה, אפילו נוטה לחום.

כל אדם נורמלי בשלב הזה היה מזמין אמבולנס, לוקח את אבא למיון, מתייבש שם בסביבות שמונה שעות עד שיבוא איזה דוקטור לראות אותו ולתת לו תרופות שאותן הוא יצטרך לקחת לפחות במשך שבועיים, שבמהלכם גם יסבול כאבים, יכול להיות שגם יבלה כמה ימים בבית החולים “בהשגחה”, ואין לדעת עם אילו סיבוכים ו/או נזק זה עלול להסתיים.

כאמור, הדברים אמורים לגבי “כל אדם נורמלי”, שזו הגדרה שלא כוללת אותי, וכ”לא נורמלי”, החלטתי לטפל בו בעצמי, והאמת שבמצב הקשה הזה לא מדובר בטיפול אחד אלא טיפולים של שעתיים לפחות פעמיים ביום, אך בסופו של דבר העובדות מדברות בעד עצמן, והתוצאות מוצגות לפניכם בצבע.

שום רופא בעולם לא יוכל להבטיח שדלקת כלשהי ברמה כזאת תחלוף לחלוטין בתוך שלושה ימים. הם פשוט לא מאמינים שזה אפשרי בכלל, אבל ההילינג שוב הרס את הקונספט והוכיח שבתוך פרק זמן פנטסטי ניתן להגיע לריפוי מלא.

מיום רביעי בבוקר שהתגלתה הבעיה, התחלתי בטיפולים – ובשבת בשעה שתיים עשרה בצהריים הסיפור כבר היה מאחורינו, בלי אנטיביוטיקה, בלי משככי כאבים, בלי רעלים וטיפולים פולשניים.

אם המטפלת של אבא הייתה יותר ערנית ומודיעה לי בשלב מוקדם יותר שיש בעיה, סביר להניח שהיא הייתה נפתרת בטיפול אחד.