ניתוח חניכיים – בעד ונגד

מתלבט??? עשו את זה רבים לפניך – למד מהניסיון שלהם!

פעמים רבות עמדתי מול אנשים מודאגים / מבוהלים המצויים בהתלבטות, האם לעבור את ניתוח החניכיים שהרופא טוען שעלי לעבור??? מה אוכל לעשות על מנת להימנע מכך מבלי שמצבי ידרדר…
חלק מהם שיתף אותי בלבטיו, ומכיוון שבעבר הייתי במצב זה בעצמי וברור לי עד כמה שהעניין רגיש ומורכב, החלטתי להעלות בדף זה מספר נקודות בעד ונגד כל אחת מהאפשרויות, על מנת לסייע לך לקבל את ההחלטה הנכונה לך.

הבעיה של מרבית האנשים שהם לא יודעים על קיומו של הספר “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”, ואם אתה כבר יודע עליו, בשלב ראשון הייתי מציע לדחות את הניתוח עד לאחר שתקרא את הספר, מאחר ועל סמך המידע שתקבל, תוכל לבחור בדרך הטובה ביותר עבורך. מומלץ לקרוא את הספר בהקדם האפשרי, על מנת לבלום את הידרדרות של החניכיים בשלב של משבר ולמנוע קריסה.

הרפואה מציעה פתרונות מהפכניים ומתקדמים טכנולוגית – אך הם כרוכים בסבל, בטראומות, בנכות, בעלויות גבוהות – ובהידרדרות בטווח הארוך שאתה חייב להביא בחשבון.
אדם שאיבד את השיניים ומעוניין להתקין שתלים, יצטרך לעמוד בעלות ממוצעת של 1000 דולר (!!!) לכל שן, וזה בלי להביא בחשבון עלויות של זמן, טיפולים, כאבים ובעיות רבות אחרות הנלוות לטיפול הרפואי ולתוצאותיו.

מעבר לכך, חשוב שתהיה מודע לכך שהטיפול הרפואי אינו מהווה פתרון ארוך טווח. כל עוד אתה חי על אותו נתיב שהוביל אל המחלה, מפעם לפעם המחלה תשוב לתקוף, ומדי מספר שנים תיאלץ לעבור ניתוחים חוזרים או טיפולי תחזוקה כואבים ויקרים, ועם השנים מצבך ילך וידרדר מבחינה אסתטית ומבחינה בריאותית.

גם אם אתה מספיק עשיר, צריך להיות גם לא מעט טיפש על מנת להוציא 30.000 דולר על החלפת 30 שיניים בפה, ולסבול כל החיים תנודות וזעזועים בטיפולים חוזרים ונשנים, כשיש אלטרנטיבה לשמור על השיניים,  ובמקום המלחמה, לבחור באורח החיים שימנע ממך את כל הסבל והתלאות הכרוכים בה.

כל זמן שאתה עדיין עם השיניים הטבעיות, גם אם הן איבדו יציבות, יש באפשרותך להשיב אותן לתפקוד – וחובתך המוסרית לעשות זאת בהקדם האפשרי !

ניתוחי חניכיים - בעד ונגד

בחר בדרך הטבעית – ועשה זאת עכשיו.
התקשר והזמן את הספר ‘דברים שלא תשמע מהרופא שלך’ – הפתרון המוחלט למחלות החניכיים, ובמחיר המצחיק של ספר, תחסוך מעצמך נכות, סבל, הוצאות אדירות ופגיעה חמורה באיכות החיים.

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

הצטרף לאלפי מאושרים שאימת מחלת החניכיים נגוזה לחלוטין מחייהם.

Comments (7)

 • scenari-platform.org Reply

  Your way of explaining the whole thing in this piece of
  writing is truly pleasant, every one be capable of easily know it, Thanks a lot.

  22 במרץ 2013 at 10:37
 • devora hazan Reply

  אייל שלום
  לפני שאחליט לרכוש את הספר רציתי לדעת אים בכל מקרה כדאי לבצע הקצעת שורשים בהמלצת הרופא ואים העצות בספרך קלות לבצוע וובנוסף לטפול הרגיל של הקפדה על צחצוח נכון
  תודה דבורה

  21 ביולי 2015 at 17:30
  • Eyal Reply

   דבורה יקרה
   אני מציע לא לעשות כלום עד שתקראי את הספר.
   אחרי הקריאה יהיה לך הרבה יותר פשוט וקל לקבל החלטות ולעשות את הצעדים הנכונים.
   בהצלחה
   איל כהן

   21 ביולי 2015 at 18:14
 • ציפורה ססובר Reply

  למה למרות שאני לא אוכלת ושותה חם קרוב לשנתיים אין שום הטבה.השניים מתנדנדות והאבן שן כל הזמן נוצרת?

  22 בדצמבר 2015 at 22:34
  • Eyal Reply

   את צריכה לקרוא את הספר שוב. אין לי ספק שתעמדי על הטעות.
   אם את עדיין לא חווה שיפור תתקשרי אלי אחרי שתקראי אותו שוב..
   052-2218612

   22 בדצמבר 2015 at 23:27
 • אתי Reply

  ראשית, ברצוני להעלות מספר שאלות לגבי הספר ומחברו (אשמח לתגובתו של המחבר):
  1. אתה חיברת ספר שלם על ריפוי טבעי של מחלות חניכיים רק כתוצאה מכך שעברת ניתוח חניכיים. אולם מניין שאבת את הידעהמקצועי להמצאת שיטת ריפוי טבעי? מננין הבאת את המקורות ועפ”י איזו שיטה אתה מסתמך?
  2.כל המגיבים לפני העלו ג”כ שאלות לגבי הספר והשיטה שאתה עוסק בה, וכל תשובותיך היו רק: תיקנו את הספר ותבינו לבד…
  ואם אקרא את הספר ואחלוק עליך? ומניין לי שהספר אכן יעזור לי? ואולי השיטה תתברר כמוטעית?
  מתגובותיך עולה כי ברצונך רק לתמחר את ספרך ולעודד כמה שיותר אנשים לרוכשו, והינך נטול מניעים חיוביים לתת לציבור מידע ולעזור אחרים לטפל בבעיה כמו שלך. (אין לי בעיה שתשכנע אנשים לרכוש את הספר אך עליך לעשות זאת באתר למכירת ספרים ולא באתר שאמור לתת מענה רפואי).
  בנוסף, ברצוני לציין, אני בחורה ממש צעירה יחסית לגיל המממוצע של מחלות חניכיים (21 בלבד), ויש לי מחלה פריודנטלית אגרסיבית. בהתחלה הייתי בשוק, לא האמנתי. אולם, לאחר שעיכלתי את הדברים- הלכתי להרבה רופאים התייעצתי עם מומחים רבים וגם קראתי המון חומר ברשת (וכך גם הגעתי לדף זה).
  מכל הידע שהצטבר לי (והצטבר לי הרבה), אני יודעת שהפיתרון היחיד הוא- ניתוח חניכיים עם כל מה שכרוך בכך (הכאבים, העלויות, עגמת הנפג, הסיכונים), ולמרות הכל לפי עניות דעתי- זהו הפיתרון ה-י-ח-י-ד שקיים כדי להציל את השיניים.
  אם תוכל להבטיח לי נאמנה שכאשר אקרא את הספר אני אשתכנע לא לעשות טיפול זה- אני אקנה אותו.
  אם תצליח לשכנע אותי שכאשר אקרא אותו אבגוד בכל רפואת השיניים הקוניבנציונאלית- אני אקרא אותו וגם אמליץ הלאה.

  בתודה, אתי

  19 במרץ 2017 at 8:54
  • Eyal Reply

   אתי יקרה, תודה על תגובתך.
   ברשותך, מספר תיקונים:
   1. מעולם לא עברתי ניתוח חניכיים. השתקמתי ללא שום עזרה רפואית מהמשבר שהייתי בו לפני עשרים וחמש שנה.
   הידע אינו ידע מקצועי, מכיוון שלא מדובר על טיפול אלא על שיקום טבעי, ומעבר לכך אין לי שום לשר למחלימים. במרבית המקרים אני לא פוגש אותם ובטח שלא מטפל בהם
   המקור למידע הוא הארה, שגם את תחווי אם תקראי את הספר.
   2. חשוב מאד לקרוא את הספר מכיוון שלמעשה מדובר בסוג של מסע רוחני שבו הקורא לומד להבין את מחלות החניכיים ואת גורמיהן, ברמה שתאפשר לו לצאת לדרך של שיקום טבעי.
   מבלי לקרוא את הספר, יש יותר סיכוי שרסיסי מידע יזיקו ולא יעשו את העבודה, ובכך גם הקורא ועם הגישה נפגעים .
   אם תקראי את הספר אין סיכוי שתחלקי עלי, ואם תפעלי על פיו למעשה רקמת החניכיים שלך תתחיל תהליך של שיקום מיידי וכבר בתוך יום או מספר ימים תביני שאת בדרך הנכונה.
   במקרה הכי גרוע, נניח שהשיטה תתברר כמוטעית ושילמת שבעים שקלים. זה לא שווה את הסיכוי להרוויח את הבריאות ולהימנע מטיפולים פולשניים, מאיבוד השיניים, מהוצאת ענק, מסבל ומכאבים, ומפגיעה ממשית האיכות החיים???
   עד היום הספר נמכר בלמעלה משלושת אלפים עותקים. בכל עותק שנמכר יש הקדשה לקורא עם מספר הטלפון שלי למקרה ותהיינה לו שאלות או שהוא אינו מרוצה מהתוצאות.
   העובדה היא שהטלפונים היחידים שאני מקבל מקוראים הם של אנשים שמתקשרים להודות לי על שהוצאתי את הספר הזה שהציל אותם מסבל עצום.
   לדוגמה : שיחת טלפון עם קוראת
   #$@&^%^&))&^$%&)(_ הייתי שמח להתייחס – אבל באמת שלא ברור מה השאלה או ההצהרה.
   אם תקני את הספר ותפעלי על פיו, מובטח לך שהבעיה תיפתר, אבל חשוב לעשות את זה מוקדם ככל האפשר, על מנת שהרקמה לא תקרוס ותאלצי לרוץ לטיפול רפואי פולשני או לאבד שיניים.

   בכל מקרה, בספר יהיה לך מספר הטלפון שלי עם ההקדשה, כך שתוכלי לפנות אלי טלפונית בכל שאלה במידה ותהיינה לך שאלות.
   לטובתך, תשתדלי לא להגיע לניתוח, מכיוון שזאת טראומה לא קטנה לחניכיים, והיא תשאיר בך צלקות

   את יכולה לקחת את הגורל בידיים שלך, אל תפספסי את ההזדמנות!

   שיהיה לך בהצלחה – ורק בריאות.

   19 במרץ 2017 at 13:47

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *