מדינת ישראל נגד העם היהודי

מי שמשוטט מעט בדף הזה לא יוכל להתכחש לעובדה שמערכת המשפט במדינת ישראל תומכת באוייב בכל דרך אפשרית

מתחילים? מומלץ לקחת נשימה עמוקה!


נתפסו על חם לפני הצתה – והשופט שחרר מיד: “על מחשבות שבלב אין עונשין”
לא צריך לחקור, להכניס שב”כ, להתאמץ… בשביל מה…מאתיים שעות של עבודה למען הקהילה קיבלו מחבלים בדואים כעונש על אונס של ילדה יהודיה בת עשר (ואנחנו יכולים לתאר לעצמנו איזו עבודה הם יעשו…).האם בית המשפט בישראל מעודד טרור נגד יהודים?

אם הוא מקל על הטרוריסטים ומוציא אותם בעונשים מגוכחים, כנראה שהתשובה היא כן.

כמה פעמים זה צירוף מקרים? ומתי מבינים שמדובר בשיטה

שוב ושוב אנו נתקלים במצבים שבהם מערכת המשפט מורידה מחומרת העבירות של פורעים ערבים ומחבלים – ומשיתה עליהם עונשים מגוחכים על פגיעה ביהודים, אבל הזיכרון הקצר שלנו או שאי-הנוחות הכרוכה בעיסוק בתופעה, גורמים לכך שאיננו מייחסים לכך חשיבות. על מנת לעשות פוקוס על התופעה,  החלטתי לרכז ידיעות הנוגעות לנושא.
מה שאתה רואה פה הוא אפילו לא גרגר בים, מכיוון שאני לא עוסק בחיפוש ידיעות, אלא מדי פעם, כשאני נתקל בידיעה אני מביא אותה פה.
מכל מקום, לכל אדם בר דעת ברור שמדינת ישראל פועלת נגד האזרחים היהודים ונוקטת באפליה קשה ושוב ושוב מעבירה לערבים את המסר שזה בסדר לרצוח יהודים ולעשות בהם פוגרומים. המדינה תוציא אותם בעונש מינימלי.


אג’נדות בצה”ל-הרטמן

שופט בג”ץ דחה בקשה לעצירת עבודות בלתי חוקיות של הוואקף בשער הרחמים

 


האם

 


המשטרה הגיעה עם התוקף להסדר טיעון ובמקום אולר נכתב בכתב האישום “חפץ חד”, והשופטת התחשבה בגילו הצעיר (יש לו עוד הרבה פיגועים לעשות…)


מי רצח את נתנאל עראמי???

נתנאל עראמי , אב  לשלושה ובעל חברת סנפלינג נרצח בגיל 26 כשארבע ערבים שעבדו על גג של בניין שבו עבד חתכו את הכבלים של הסנפלינג והניחו לו ליפול אל מותו.
המדהים הוא שהמקרה קרה לפני שמונה שנים, ועד היום משטרה והשב”כ לא עלו על הרוצחים…

ערבי שהניח מכשול על מסילת הרכבת שוחרר לביתו

 


 
  

לכתבה המקורית

 


מישהו שמע על זה?! זה בכלל מעניין כאן מישהו?!

בית המשפט פסק אתמול עונש מגוחך של 20 חודשים בלבד ו12 אלף שקל קנס לאחמד פרוך ערבי ממזרח ירושלים שתקף עם חבריו זוג נערים דתיים בירושלים, קשר את הפאות שלהם יחדיו הכה אותם, ירק עליהם, נתן להם לנשק את ידיו ורגליו ותחת אלימות קשה ואיומים גרם להם להתאסלם בעזרת דיקלום של השואדה, ולהישבע אמונים לאיסלאם וכמובן שצילם את כל זה בטלפון שלו. כאשר הוא אמר לנערים שהוא חוטף אותם לשם מיקוח, הם נמלטו ובכך ניצלו. 

ועל כל זה הוא קיבל עונש על מגוחך של 20 חודש שאחרי שליש הוא ישב בקושי שנה אבל עם הביזיון של מערכת המשפט שלנו אני מתפלא שהוא קיבל משהו בכלל..
אבל דבר אחד אני יודע בטוח, שאם יהודי חובש כיפה היה עושה רק דבר אחד מבין כל הדברים האלו לנער ערבי, הוא היה עצור מנהלית, עובר עינוים במרתפי השב”כ ובית המשפט היה קובר אותו ובתקשורת לא היו מפסיקים לדבר על זה.
זאת המציאות שלנו..

*ולפי התמונה אתם יכולים להבין שזה לא משהו יוצא דופן


 

ייתכן שזו תמונה של ‏‏אדם אחד‏ ו‏טקסט שאומר '‏משמר ** שים ה™ש›ו›כטים ציונות ባ66080 גזרה חמש שנות מאסר בלבד על בדואי שתקף מינית ילדה בת 10 בביתה ישראל שלי ציונות שופטת בכירה בית המשפט המחוזי באר שבע יעל רז-לוי‏'‏‏

וזה מקרה אחר, אבל אותו הדבר…


בג”צ משבש גירוש 400 מחבלי חמאס ללבנון 


 

 
האפליה בין ערבים/ יהודים ידועה בתשקורת, במשטרה, בבתי המשפט וכו’

הלינץ’ של הערבי דובר בתקשורת כל היום.
הלינץ’ היהודי הוזכר אחרי הרבה זמן בחטף לצאת מידי חובה.

את הסיבה עדיין לא ממש הבנתי, האם כדי לחמם ערבים על יהודים לבצע נקמת דם? כי ידוע שהם לא רואים אף אחד, לא ערבים ולא יהודים ואת כולנו נתנו למכירת חיסול!


 

 
הלינץ’ ביפו, גם פה סעיף המניע הלאומני הושמטמשתלם להיות אסיר בטחוני בישראל – הפשע משתלם כל עוד הוא מופנה כלפי יהודים


ליהודים יש בהרבה מקום בכלא, לא משנה אם הם אשמים או לא…

 

 


https://www.inn.co.il/news/584014


מי בעצם הקים את מדינת ישראל? האו”ם, שהוא ארגון גלובאלי, בדומה לארגון הבריאות העולמי, קרן המטבע העולמי וארגונים גלובליים רבים אחרים שבראשם עומדים קבוצת אנשים מעשירי העולם המכונים “גלובליסטים”, החברים הבכירים בארגון הבונים החופשיים.
את הסמלים של הבונים החופשיים אפשר למצוא בכל מקום בישראל, כולל בבית המשפט העליון, בכנסת, ובמוסדות רבים אחרים, ויש הטוענים שהם הקומו את המדינה ובעצם שולטים במדינה, ושהפוליטיקאים שלנו – משמאל ומימין, הם בסך הכל בובות על חוט שנשלטות על ידי ממשלת צללים…

וישנם גם סמלים אחרים שקשה מאד לפספס, והם גם לא ממש טורחים להסתיר אותם…


טיול קצר בגן הפסלים ליד המכון הפתולוגי מגלה לנו אמת מחרידה על המדינה שאנו כפופים לה…ביבי נתניהו בשנת 2012 מביע את תמיכתו בבית המשפט העליון


בנציון מיליקובסקי, האבא של בנימין נתניהו מסביר שהשואה לא נגמרה ושאנחנו עדיין בסכנת השמדה… 
הייתכן שמדינת ישראל הוקמה כמחנה ריכוז ליהודים, ושכל המערכות השלטוניות משרתות ארגונים שמחכים לשעת הכושר?

 בשנת 2012 הנרי קיסינג’ר אמר: “בעוד עשר שנים מדינת ישראל תחלד להתקיים”.  


 הכירו את האויב – חלק 71: בית המשפט העליון


המשפחה הגרעינית

המשפחה המורחבת

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *