ריפוי טבעי של נקע, שבר

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

חשוב להבין שנקע או שבר, בסופו של דבר יירפאו. השאלה היא איך הם יירפאו, מכיוון שמעבר לריפו יש איכות של ריפוי, וככל שהריפוי יהיה מהיר יותר, הוא יהיה איכותי יותר, והמשמעות היא שתישאר פחות טראומה ברקמות ושנסבול פחות מכאבים וממגבלות שונות מאותו משבר בהמשך חיינו.

ברגע שאנו סובלים מנקע, שבר, סדק או כל בעיה מכנית אחרת, סביב המקום הפגוע יש טראומה, הגורמת לכאב עז וגם פוגעת ביכולת השיקומית של הגוף, וזו הסיבה לכך שלגוף לוקח זמן רב לרפא אותם, והם משאירים טראומה לטווח הארוך.

טיפולי הילינג מרגיעים את הסטרס, ומסייעים לגוף להיפטר מהזיהום במהירות וביעילות. ובדרך כלל, כאבים של נקע ושל שבר, פוחתים באופן קיצוני כבר בתוך דקות, ואחרי שעה של טיפול התחושה שונה לחלוטין מזו שהייתה לפני, וכל זה ללא משככי כאבים, ומבלי להעמיד את הגוף בקונפליקטים ובאתגרים העלולים לגרום לו נזקים בלתי הפיכים.

במקרים של שברים, נקעים, כוויות ושאר פציעות, טיפולי הילינג ורייקי הם הדרך היעילה והמהירה ביותר להחזיר את הגוף למצב תקין, ואף לחזק אותו. אני משוכנע שאילו ספורטאים, רקדנים, חיילים – ואחרים המביאים את היכולות של הגוף עד לקצה היו מכירים את דרך הריפוי המופלאה הזאת, הרבה מאד קריירות יכלו להימשך עוד שנים רבות, הרבה מאד פציעות לא היו משאירות טראומות, והרבה מאד נכויות, ניתוחים וטיפולים רפואיים, היו נמנעים ונחסכים.

בדף הזה תמצאו כמה דוגמאות מתוך הרבה יותר שחוויתי במהלך למעלה מעשרים שנות התנסות בטיפולים, של חזרה לשגרה מהירה יותר ממה שכל דרך אחרת יכולה להציע, והריפוי הוא מהיר נקי ואיכותי, מבלי להותיר טראומות, בעלות מינימלית, ללא כל כאב או מאמץ, ללא פוטנציאל נזק או סיבוכים.

 

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *