ריפוי טבעי של כתף קפואה

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

על מנת להבין את התופעה, חשוב להבין שכל פעילות מאומצת של כל איבר בגוף, גורמת להתכווצות כלי דם, ולכן, מפעם לפעם, על מנת לאפשר לכלי הדם המכווצים להשתחרר ולחזור לטונוס הנורמלי, במהלך הפעילות חשוב לעשות “שחרור” כמו התמתחויות או ניעור איברים.

במידה ואיננו מאפשרים זאת, כלי הדם ברקמות הנושאות בעומס הולכים ומתכווצים, עד שהן המגיעות למצב שנקרא “אי-ספיקה”, שבו כלי הדם שבהן אינם מסוגלים לחזור לטונוס הנורמלי, ואספקת הדם אליהן הולכת ופוחתת, עד לשלב שבו הן אינן מקבלות מספיק דם כדי לתפקד.
מצב זה מסוכן, מכיוון שבאין זרימת דם טובה, עלולה להיגרם בצקת כתוצאה מהצטברות נוזלים שהדם אינו מסוגל לפנות מהרקמות, ומעבר לכאב ולבעיה התפקודית, הוא מותיר את הרקמות חסרות הגנה והופך אותן לכר פורה לחיידקים שונים, העלולים להתיישב בהן ולגרום להתפתחות דלקות וזיהומים, ואף לקריעת שריר או גיד, ולכן, על מנת למנוע סבל וסיבוכים מיותרים חשוב לטפל במצב זה מוקדם ככל האפשר.

כתף קפואה, כמו דורבן וכמו מרפק טניס וכמו בעיות רבות אחרות, מתפתחת כתוצאה מתנועה מונוטונית לאורך זמן, או תנוחה קבועה המפעילה עומס יתר על הכתף, שאינו מאפשר לה להשתקם, ומותיר אותה עם אספקת דם לקויה, הגורמת לתפקוד לקוי ולכאבי תופת.

במידה ונשלחת לפיזיותרפיה, חשוב שאבהיר שלפחות לתפיסתי, למי שסובל מכתף קפואה פיזיותרפיה לא יעילה, ואף עלולה לגרום לנזקים, וזה מכיוון שרקמות שאספקת הדם בהן לקויה אינן בנויות לעומסים, וכל ניסיון לרפא את המצב באמצעות הפעלת עומסים עלול להסתיים בנזק.

הטיפול הנכון ביותר להערכתי למצבים מסוג זה, הוא טיפולי הילינג ורייקי, הפועלים להרחבת כלי הדם ולשיפור זרימת הדם באופן ממוקד ברקמות הסובלות, נעשים תוך כדי מנוחה ונותנים תוצאות מדהימות ומהירות, ללא עומסים, ללא כאבים, ללא תרופות, ללא טיפולים פולשניים וללא כל סיכון. במרבית המקרים מספיק טיפול אחד כדי לפתור את הבעיה שאנשים סובלים ממנה במשך חודשים ארוכים, אם כי במקרים קשים ייתכן שיידרשו שני טיפולים ואולי גם יותר.

ההצעה שלי, על סמך למעלה מעשרים שנות ניסיון בטיפולים מסוג זה, היא לעשות טיפול של שעתיים, על מנת למזער להגדיל ככל האפשר את הסיכויים שהבעיה תחלוף לחלוטין. כמו במקרים של מרפק טניס ודורבן, שגם בהם אותו טיפול מומלץ, עם אותם סיכויי הצלחה כמעט מוחלטים.

card_reiki

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

——————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.

טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *