ריפוי טבעי של פריצת דיסק

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

פרץ לך דיסק, שניים או שלושה??? אל תמהר לעבור ניתוח.
אנשים רבים הסובלים ממצב שנקרא “פריצת דיסק” או “בלט דיסק”, חווים כאבי תופת ומגבלות תנועה, ומוצאים את עצמם חסרי אונים מול מערכת שאינה מציעה מרפא, אלא מסממת אותם עם משככי כאבים בזמן שמצבם הולך ומחמיר והכאב משבש את חייהם, עד שהם נאלצים לעבור ניתוחים המותירים אותם נכים.

כאשר אתה מגיע לבית החולים עם כאבי גב קשים, לרופאים יש עניין להלחיץ ולהפנות אותך לניתוח דחוף, אך מוטב שלא תיבהל ולא תרוץ, מאחר ולהחלטה הזאת תהיינה השלכות על שארית חייך. לפני שאתה מקבל על עצמך להתמסר לסכינים ולמקדחות שיכניסו מסמרי טיטניום בין החוליות של עמוד השדרה שלך ויקָבְּעו אותן לנצח, תן לגופך את הסיכוי להחלים ללא טיפולים פולשניים, ומבלי שהסטטוס שלך ישתנה ל”נכה”.
אחרי למעלה מעשרים שנות עיסוק בטיפולי רייקי והילינג, אוכל לומר שאחוז ההצלחה שלי בריפוי של פריצת דיסק עומד על למעלה מתשעים אחוז!

היו מקרים שאנשים הגיעו אלי לטיפול כאשר הם מכופפים בזווית של תשעים מעלות ולא מסוגלים להתיישר, ואחרי טיפול של שעה שבמהלכו הם בעיקר נחו או ישנו, הם קמו ויצאו זקופים וללא כאבים, ואם אתם שואלים את עצמכם לכמה זמן השיפור מחזיק מעמד, חלק מהם יצא לי לפגוש אחרי שנים, ומאז הטיפול לא היו להם בעיות.

לפני שניגשים לטיפולים פולשניים העלולים להשפיע קשות על איכות חייך ועל עתידך, נסה דרכים ידידותיות לפתור את הבעיה.

ד”ר אריה אבני ממליץ אחרי שמטופלים ששלח החלימו

 

 

card_reiki

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.


ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *