סדר עולמי חדש

למי שעדיין לא הבין את המציאות אבל מודע לכך שמשהו בעולמנו משתנה, אנו נמצאים בעיצומה של מלחמת עולם שלישית שהחלה ביום שבו הוכרזה “מגפת הקורונה”. בניגוד למלחמות העולם שקדמו לה, שבהן מדינות נלחמו במדינות באמצעות מטוסים, חיילים, טנקים וטילים, במלחמה זו הממשלות של כל המדינות נלחמות באזרחיהן חסרי הישע, ועוד משתמשות בכספים שלהם לצורך זה.

העולם היום מצוי בעידן של שינוי קיצוני, ולמי שעדיין לא הבחין בכך, ממשלות כל המדינות בעולם מהוות חלק מממשלה עולמית אחת, וכולן מצייתות להוראות ולהנחיות של מה שנקרא “סדר עולמי חדש” (אג’נדה 2030), כפי שתוכלו ללמוד מהסרטונים שבדף זה.

“סדר עולמי חדש” הוא יוזמה של קבוצת אנשים הנקראים גם “גלובליסטים” שהם עילית עולמית ששולטת במרבית המשאבים של העולם, באמצעות ארגונים חוץ ממשלתיים הקרויים NGO’S, שהם ארגונים א-ממשלתיים (Non government organizations) המאפשרים להם את השליטה במדינות דרך ארגונים גלובליים כמו ארגון הבריאות העולמי, קרן המטבע העולמית, האו”ם (האומות המאוחדות) ורבים אחרים, והחזון שלהם הוא ליצור שלטון עולמי אחד, כפי שניסה לעשות היטלר בשנות הארבעים של המאה העשרים.

ראשית, צריך להבין שהקורונה היא עניין כלכלי, ולכן הפורום הכלכלי העולמי שותף מלא בקנוניה.

על מנת להבין את הקשר שבין הקורונה לכלכלה, חייבים להבין שהאדם, כמו כל יצור בעולמנו, צריך להתקיים באיזון על מנת שהמערכות האקולוגיות יתקיימו במצב בריא, אך התרבות פרועה של בני האדם, הביאה לכך שמדי שניים או שלושה דורות פרצה מלחמת עולם שדיללה את האוכלוסייה וסייעה להחזיר את האיזון ברמה כזו או אחרת, מבלי שלאיש תהיה שליטה על מה שקורה.
בימים אלו של שינויי אקלים ומאזן האימה בין מעצמות, מלחמת עולם אינה באה בחשבון, ולכן מנהלי העולם היו חייבים למצוא דרכים יצירתיות לדלל את האוכלוסייה. לשם כל הומצאה מגפת הקורונה וכפיית החיסונים.

חשוב שנבין שאקלים יציב הוא חיוני לקיומה של כלכלה בריאה, מכיוון שהכלכלה מתבססת על חומר אורגני שבו ניתן לסחור. כדור הארץ מתפקד כחממה יציבה המייצרת חומר אורגאני בשפע, אך משלב כלשהו של צמיחת האנושות, הפגיעה במערכות האקולוגיות שבו, גורמת שינויי אקלים המהווים איום על החומר האורגני המתכלה, ועלולה להעלות את מחירו במהירות ובכך לגרום לאינפלציה בלתי נשלטת ולאיבוד ערך הכסף, והיא הטריגר שהביא עלינו את “וירוס הקורונה” שמטרתו “חיסוני הקורונה”.

שמת לב איך כל מדינות העולם כולו יישרו קו עם הנראטיב של הקורונה, ואף הפעילו לחץ עצום ואיומים על אזרחיהן על מנת לכפות עליהם לקבל את הזריקה.

כמו הזריקות שממשלות כל המדינות בעולם התמסרו להן באופן טוטלי, גם הנדסת האקלים אומצה על ידי כל מדינות העולם מבלי לשאול שאלות ומבלי לתת את הדעת לנזק הסביבתי העצום הנגרם כתוצאה מכך, ובעולם כולו מטוסים מפזרים באטמוספרה מתכות על מנת להחזיר חלק מקרינת השמש לחלל, ובכל למנוע את התחממות כדור הארץ…

אג’נדה 21 – המסמך המקורי מהאתר של האו”ם


מארג הכוח

קישור להורדה או לשליחה


אילומינטי – מפלסים את הדרך לסדר עולמי חדש

קישור להורדה או לשליחהאזהרה מ2015 מפני הסדר העולמי החדש והאג’נדה לדילול אוכלוסין

ראש ממשלת מאלזיה לשעבר, ד”ר מאהאטיר מוחמד נאם בכנס בינלאומי שהתקיים ב 2015, שכותרתו “סדר עולמי חדש – מתכון למלחמה או לשלום”… הנה עיקרי הדברים :

קישור להורדה או לשליחהנציגי הארגונים הגלובליים מסבירים מה מצפה לנו


 

 

KLAUS SCHWAB … I MANGIATORI INUTILI


שאלת נוקבות לראש ממשלת דנמרק על 83,000 מתים ועל למעלה מ150,000 אנשים שנפגעו מהזריקות – והיא מסתלקת…

קישור להורדה או לשליחה


 

קישור להורדה או לשליחה


לא יודעים מה זה “סדר עולמי חדש”? תשאלו את ביבי בנימין נתניהו ראש ממשלת ישראל שהביא לכאן מיליוני חיסונים ולחץ על האזרחים להתחסן בכל דרך אפשרית…

קישור להורדה או לשליחה


למי שעדיין לא מבין את הקשר שבין מדיניות החיסונים לכלכלה…

קישור להורדה או לשליחה


מי קיי מספרת על אימפריות בלתי נראות ומי שמנהלים את העולם – כדאי להקשיב לה

קישור להורדה או לשליחה


ממשלות כל המדינות בעולם שייכות לארגון שנקרא “הבונים החופשיים”, וזה כולל את מערכות המשפט ואת התקשורת, וכולם פועלים על פי הנחיות הסדר העולמי החדש. זו הסיבה שבית המשפט העליון דחה את כל העתירות נגד התו הירוק.

בית המשפט של הבונים החופשיים חוגג 59 שנה למערכת בתי המשפט בישראל…


אילון מאסק אמר שתשעים ותשע נקודה תשע אחוז מהתקשורת העולמית בידיים של הסדר העולמי החדש, מה שמסביר את ההתעלמות התקשורתית המוחלטת מהפגנות בעולם כולו נגד חוקי הקורונה, את ההתעלמות המוחלטת של התקשורת מרופאים וממדענים שאינם מיישרים קו עם המגיפה ועלולים לערער את הנרטיב, את הדקלום של אותו דף מסרים ואת השימוש באותם ביטויים של אנשי תקשורת.

 


כולם אומרים בדיוק אותו הדבר, אנשי תקשורת ומנהיגי המדינות, והמסרים מוכתבים להם על ידי הסדר העולמי החדש …

קישור להורדה או לשליחה


מישהו כותב לכולם את אותו דף מסרים

קישור להורדה או לשליחה


זאת המגפה בקרב ה”לא מחוסנים”…

קישור להורדה או לשליחה


גם הרופאים מקבלי דף מסרים של מה לומר ומה לא לומר בכל הקשור בקורונה

קישור להורדה או לשליחה


 

חשוב לשים לב לכך שמנהיגי כל המדינות בעולם מדברים בדיוק באותם מונחים – מכינים את העולם לשואה.
אין לנו סבלנות יותר לאנשים שאינם מתחסנים, זו הכנה לצעדים קיצוניים.

 

קישור להורדה או לשליחה


ראש ממשלת איטליה ג’יאורג’יה מלוני נואמת נגד הגלובליסטים ונגד סדר עולמי חדש

קישור להורדה או לשליחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *