סדר עולמי חדש

למי שעדיין לא הבין את המציאות החדשה אבל מודע לכך שמשהו בעולמנו משתנה, אנו נמצאים בעיצומה של מלחמת עולם שלישית, שבניגוד לקודמותיה, שבהן מדינות נלחמו במדינות באמצעות מטוסים, חיילים, טנקים וטילים, במלחמה זו ממשלות כל המדינות נלחמות באזרחיהן חסרי הישע.

העולם היום מצוי בעידן של שינוי קיצוני, ולמי שעדיין לא הבחין בכך, ממשלות כל המדינות בעולם מהוות חלק מממשלה עולמית אחת, וכולן מצייתות להוראות ולהנחיות של מה שנקרא “סדר עולמי חדש”, כפי שתוכלו ללמוד מהסרטונים שבדף זה.

“סדר עולמי חדש” הוא קבוצת אנשים ששולטת במרבית המשאבים של העולם, בארגונים גלובליים כמו ארגון הבריאות העולמי, הבנק הפדרלי, קרן המטבע העולמית, האו”ם (האומות המאוחדות) ארגונים חוץ ממשלתיים NGO’S וארגונים נוספים המאפשרים את השליטה בבני האדם.

בשנת 1992 התכנסה בריו דה ז’נרו “ועידת כדור הארץ”, שבה השתתפו נציגים מכל מדינות העולם. בוועידה זו הציג האו”ם מסמך שנקרא אג’נדה 21, שעוסק בדרך שבה האדם יצטרך להתקיים במאה העשרים ואחת, תחת הכותרת “sustainable development” – או בעברית “פיתוח בר קיימא”.
חלק מהאג’נדה כרוך בהקרסת הכלכלה ובדילול אוכלוסיית האדם, על מנת לבלום את שינויי האקלים שהם הרסניים לכלכלה,  ולאפשר למערכות האקולוגיות של העולם להשתקם מהפעילות האנושית, לצורך המשך החיים המפותחים וקיומו של האדם.

מאז ומעולם הבעיה העיקרית של המין האנושי היא שהאדם אינו מודע לאיזונים שבמסגרתם עליו להתקיים על מנת להימנע משואה אקולוגית שבסופו של דבר תשמיד אותו בסבל ובייסורים. אנו חיים לפי אמונות דתיות ולפי מסורות שחינכו אותנו לראות בילודה ערך עליון, ולכן מרבית בני האדם מביאים לעולם ילדים ככל שביכולתם להאכיל ולגדל, מה שאומר שהאדם הולך על הקצה – ובדרך זו מדור לדור מספר בני האדם מוכפל פי כמה.
התרבות פרועה של בני האדם, היא הגורם לכך שמדי שניים או שלושה דורות פרצה מלחמת עולם שדיללה את האוכלוסייה וסייעה לשמור על איזון ברמה כזו או אחרת, מבלי שלאיש תהיה שליטה על מה שקורה.
אלא שהיום, עם הנשק ההרסני שינויי האקלים ומאזן האימה, מלחמת עולם אינה באה בחשבון, ולכן מנהלי העולם היו חייבים למצוא דרכים יצירתיות לדלל את האוכלוסייה. לשם כל הומצאה מגפת הקורונה וכפיית החיסונים.

ראשית, צריך להבין שהקורונה היא עניין כלכלי.

חשוב שנבין שאקלים יציב הוא חיוני לקיומה של כלכלה בריאה, מכיוון שהכלכלה מתבססת על חומר אורגני שבו סוחרים. כדור הארץ מתפקד כחממה יציבה המייצרת חומר אורגאני בשפע, אך משלב כלשהו של צמיחת האנושות הפגיעה במערכות האקולוגיות שבו, גורמת שינויי אקלים המהווים איום על החומר האורגני המתכלה, ועלולה להעלות את מחירו במהירות ובכך לגרום לאינפלציה ולאיבוד ערך הכסף, והיא הטריגר שהבי עלינו את “וירוס הקורונה”.


אזהרה מ2015 מפני הסדר העולמי החדש והאג’נדה לדילול אוכלוסין

ראש ממשלת מאלזיה לשעבר, ד”ר מאהאטיר מוחמד נאם בכנס בינלאומי שהתקיים ב 2015, שכותרתו “סדר עולמי חדש – מתכון למלחמה או לשלום”… הנה עיקרי הדברים :


 


למי שעדיין לא מבין את הקשר שבין מדיניות החיסונים לכלכלה…

אג’נדה 21 – המסמך המקורי מהאתר של האו”ם


מי קיי מספרת על אימפריות בלתי נראות ומי שמנהלים את העולם – כדאי להקשיב לה

 


ממשלות כל המדינות בעולם שייכות לארגון שנקרא “הבונים החופשיים”, וזה כולל את מערכות המשפט ואת התקשורת, וכולם פועלים על פי הנחיות הסדר העולמי החדש. זו הסיבה שבית המשפט העליון דחה את כל העתירות נגד התו הירוק.

בית המשפט של הבונים החופשיים חוגג 59 שנה למערכת בתי המשפט בישראל…


אילון מאסק אמר שתשעים ותשע נקודה תשע אחוז מהתקשורת העולמית בידיים של הסדר העולמי החדש, מה שמסביר את ההתעלמות התקשורתית המוחלטת מהפגנות בעולם כולו נגד חוקי הקורונה, את ההתעלמות המוחלטת של התקשורת מרופאים וממדענים שאינם מיישרים קו עם המגיפה ועלולים לערער את הנרטיב, את הדקלום של אותו דף מסרים ואת השימוש באותם ביטויים של אנשי תקשורת.

 


כולם אומרים בדיוק אותו הדבר, אנשי תקשורת ומנהיגי העולם, והסדר העולמי החדש מכתיב להם את דף המסרים…

 


מישהו כותב לכולם את אותו דף מסרים

 


זאת המגפה בקרב ה”לא מחוסנים”…

 


גם הרופאים מקבלי דף מסרים של מה לומר ומה לא לומר בכל הקשור בקורונה


 

חשוב לשים לב לכך שמנהיגי כל המדינות בעולם מדברים בדיוק באותם מונחים – מכינים את העולם לשואה.
אין לנו סבלנות יותר לאנשים שאינם מתחסנים, זו הכנה לצעדים קיצוניים.