סדר עולמי חדש

למי שעדיין לא הבין את המציאות אבל מודע לכך שמשהו לא תקין קורה בעולמנו, אנו נמצאים בעיצומה של מלחמת עולם שלישית, שבניגוד לקודמותיה, שבהן מדינות נלחמו במדינות באמצעות מטוסים, חיילים, טנקים וטילים, במלחמה זו ממשלות כל המדינות נלחמות באזרחיהן חסרי הישע.

העולם היום מצוי בעידן של שינוי קיצוני, מי שעדיין לא הבחין בכך, ממשלות כל המדינות בעולם מהוות ממשלה עולמית אחת, וכולן מצייתות להוראות ולהנחיות של מה שנקרא “סדר עולמי חדש”, כפי שתוכלו ללמוד מהסרטונים שבדף זה.

“סדר עולמי חדש” הוא קבוצת אנשים ששולטת במרבית המשאבים של העולם, בארגונים גלובליים כמו ארגון הבריאות העולמי, הבנק הפדרלי, קרן המטבע העולמית, האו”ם (האומות המאוחדות) ארגונים חוץ ממשלתיים NGO’S וארגונים נוספים הנחוצים לצורך השליטה בבני האדם.

בשנת 1992 התכנסה בריו דה ז’נרו “ועידת כדור הארץ”, שבה השתתפו נציגים מכל מדינות העולם. בוועידה זו הציג האו”מ מסמך שנקרא אג’נדה 21, שעוסק בדרך שבה האדם יצטרך להתקיים במאה העשרים ואחת, תחת הכותרת “sustainable development” – או בעברית “פיתוח בר קיימא”.
חלק מהאג’נדה כרוך בהקרסת הכלכלה ובדילול אוכלוסיית האדם, על מנת לבלום את שינויי האקלים, שהם הרסניים לכלכלה וחיוניים להמשך החיים המפותחים ולקיומו של האדם, ולאפשר למערכות האקולוגיות של העולם להשתקם מהפעילות האנושית.

ראשית, צריך להבין שהקורונה היא עניין כלכלי.
מאז ומעולם הבעיה העיקרית של המין האנושי היא שהאדם אינו מודע לאיזונים שבמסגרתם עליו להתקיים על מנת להימנע משואה אקולוגית שבסופו של דבר תשמיד אותו בסבל ובייסורים. אנו חיים לפי אמונות דתיות ולפי מסורות שחינכו אותנו לראות בילודה ערך עליון, ולכן מרבית בני האדם מביאים לעולם ילדים ככל שביכולתם להאכיל ולגדל, מה שאומר שהאדם הולך על הקצה – ובדרך זו מדור לדור מספר בני האדם מוכפל פי כמה.
התרבות פרועה של בני האדם, היא הגורם לכך שמדי שניים או שלושה דורות פרצה מלחמת עולם שדיללה את האוכלוסייה וסייעה לשמור על איזון ברמה כזו או אחרת.
אלא שהיום, עם הנשק ההרסני שינויי האקלים ומאזן האימה, מלחמת עולם אינה באה בחשבון, ולכן מנהלי העולם היו חייבים למצוא דרכים יצירתיות לדלל את האוכלוסייה. לשם כל הומצאה מגפת הקורונה וכפיית החיסונים.
חשוב שנבין שאקלים יציב הוא חיוני לקיומה של כלכלה בריאה, מכיוון שהכלכלה מסתמכת על חומר אורגני שבו סוחרים. כדור הארץ מתפקד כחממה יציבה, אך משלב כלשהו של פגיעה במערכות האקולוגיות שבו נגרמים שינויי אקלים, הדבר מהווה איום על החומר האורגני, שמחירו עלול לעלות במהירות ובכל לגרום לאינפלציה ולמחסור.

אג’נדה 21 – המסמך המקורי מהאתר של האו”ם
ממשלות כל המדינות בעולם שייכות לארגון שנקרא “הבונים החופשיים”, וזה כולל את מערכות המשפט ואת התקשורת, וכולם פועלים על פי הנחיות הסדר העולמי החדש. זו הסיבה שבית המשפט העליון דחה את כל העתירות נגד התו הירוק.

ממשלת הבונים החופשיים. 59 שנה למערכת בתי המשפט בישראל…


מי שמסוגל לעמוד מאחורי מבצע כלל עולמי בקנה מידה שכזה הוא ביל גייסט, שמתכנן ומשקיע וגם מפיק מכך רווח כספי לא מועט.

 


קצת על ההשקעות של ביל גייטס בביוטכנולוגיה ובחיסונים


אילון מאסק אמר שתשעים ותשע נקודה תשע אחוז מהתקשורת העולמית בידיים של הסדר העולמי החדש, מה שמסביר את ההתעלמות התקשורתית המוחלטת מהפגנות בעולם כולו נגד חוקי הקורונה, ואת ההתעלמות המוחלטת ממדענים, רופאים ומדענים שאינם מיישרים קו עם המגיפה ועלולים לערער את הנרטיב.

 

 

 


כולם אומרים בדיוק אותו הדבר, אנשי תקשורת ומנהיגי העולם מי מכתיב להם את דף המסרים…

 


המגפה בקרב ה”לא מחוסנים”…

 


 

חשוב לשים לב לכך שמנהיגי כל המדינות בעולם מדברים בדיוק באותם מונחים – מכינים את העם לשואה. אין לנו סבלנות יותר לאנשים שאינם מתחסנים, זו הכנה לצעדים קיצוניים.