סדר עולמי חדש

למי שעדיין לא הבין את המציאות החדשה אבל מודע לכך שמשהו בעולמנו משתנה, אנו נמצאים בעיצומה של מלחמת עולם שלישית שהחלה ביום שבו הוכרזה “מגפת הקורונה”. בניגוד לקודמותיה, שבהן מדינות נלחמו במדינות באמצעות מטוסים, חיילים, טנקים וטילים, במלחמה זו ממשלות כל המדינות נלחמות באזרחיהן חסרי הישע.

העולם היום מצוי בעידן של שינוי קיצוני, ולמי שעדיין לא הבחין בכך, ממשלות כל המדינות בעולם מהוות חלק מממשלה עולמית אחת, וכולן מצייתות להוראות ולהנחיות של מה שנקרא “סדר עולמי חדש”, כפי שתוכלו ללמוד מהסרטונים שבדף זה.

“סדר עולמי חדש” הוא קבוצת אנשים ששולטת במרבית המשאבים של העולם, באמצעות ארגונים חוץ ממשלתיים הקרויים Non guvernment organization) NGO’S), המאפשרים את השליטה במדינות דרך ארגונים גלובליים כמו ארגון הבריאות העולמי, הבנק הפדרלי, קרן המטבע העולמית, האו”ם (האומות המאוחדות) ורבים אחרים, והחזון שלהם הוא ליצור שלטון עולמי אחד, כפי שניסה לעשות היטלר בשנות הארבעים של המאה העשרים.

מאז ומעולם הבעיה העיקרית של המין האנושי היא שהאדם אינו מודע לאיזונים שבמסגרתם עליו להתקיים על מנת להימנע משואה אקולוגית שבסופו של דבר תשמיד אותו בסבל ובייסורים. אנו חיים לפי אמונות דתיות ולפי מסורות שחינכו אותנו לראות בילודה ערך עליון, ולכן מרבית בני האדם מביאים לעולם ילדים ככל שביכולתם להאכיל ולגדל, מה שאומר שהאדם הולך על הקצה – ובדרך זו מדור לדור מספר בני האדם מוכפל פי כמה.
התרבות פרועה של בני האדם, היא הגורם לכך שמדי שניים או שלושה דורות פרצה מלחמת עולם שדיללה את האוכלוסייה וסייעה לשמור על איזון ברמה כזו או אחרת, מבלי שלאיש תהיה שליטה על מה שקורה.
הבעיה היום, היא שעם הנשק ההרסני שינויי האקלים ומאזן האימה, מלחמת עולם אינה באה בחשבון, ולכן מנהלי העולם היו חייבים למצוא דרכים יצירתיות לדלל את האוכלוסייה. לשם כל הומצאה מגפת הקורונה וכפיית החיסונים.

ראשית, צריך להבין שהקורונה היא עניין כלכלי.

חשוב שנבין שאקלים יציב הוא חיוני לקיומה של כלכלה בריאה, מכיוון שהכלכלה מתבססת על חומר אורגני שבו ניתן לסחור. כדור הארץ מתפקד כחממה יציבה המייצרת חומר אורגאני בשפע, אך משלב כלשהו של צמיחת האנושות, הפגיעה במערכות האקולוגיות שבו גורמת שינויי אקלים המהווים איום על החומר האורגני המתכלה, ועלולה להעלות את מחירו במהירות ובכך לגרום לאינפלציה בלתי נשלטת ולאיבוד ערך הכסף, והיא הטריגר שהבי עלינו את “וירוס הקורונה”.

אג’נדה 21 – המסמך המקורי מהאתר של האו”ם


אזהרה מ2015 מפני הסדר העולמי החדש והאג’נדה לדילול אוכלוסין

ראש ממשלת מאלזיה לשעבר, ד”ר מאהאטיר מוחמד נאם בכנס בינלאומי שהתקיים ב 2015, שכותרתו “סדר עולמי חדש – מתכון למלחמה או לשלום”… הנה עיקרי הדברים :

קישור להורדה או לשליחה


KLAUS SCHWAB … I MANGIATORI INUTILI


שאלת נוקבות לראש ממשלת דנמרק על 83,000 מתים ועל למעלה מ150,000 אנשים שנפגעו מהזריקות – והיא מסתלקת…

קישור להורדה או לשליחה


 

קישור להורדה או לשליחה


לא יודעים מה זה “סדר עולמי חדש”? תשאלו את ביבי בנימין נתניהו ראש ממשלת ישראל שהביא לכאן מיליוני חיסונים ולחץ על האזרחים להתחסן בכל דרך אפשרית…

קישור להורדה או לשליחה


למי שעדיין לא מבין את הקשר שבין מדיניות החיסונים לכלכלה…

קישור להורדה או לשליחה


מי קיי מספרת על אימפריות בלתי נראות ומי שמנהלים את העולם – כדאי להקשיב לה

קישור להורדה או לשליחה


ממשלות כל המדינות בעולם שייכות לארגון שנקרא “הבונים החופשיים”, וזה כולל את מערכות המשפט ואת התקשורת, וכולם פועלים על פי הנחיות הסדר העולמי החדש. זו הסיבה שבית המשפט העליון דחה את כל העתירות נגד התו הירוק.

בית המשפט של הבונים החופשיים חוגג 59 שנה למערכת בתי המשפט בישראל…


אילון מאסק אמר שתשעים ותשע נקודה תשע אחוז מהתקשורת העולמית בידיים של הסדר העולמי החדש, מה שמסביר את ההתעלמות התקשורתית המוחלטת מהפגנות בעולם כולו נגד חוקי הקורונה, את ההתעלמות המוחלטת של התקשורת מרופאים וממדענים שאינם מיישרים קו עם המגיפה ועלולים לערער את הנרטיב, את הדקלום של אותו דף מסרים ואת השימוש באותם ביטויים של אנשי תקשורת.

 


כולם אומרים בדיוק אותו הדבר, אנשי תקשורת ומנהיגי המדינות, והמסרים מוכתבים להם על ידי הסדר העולמי החדש …

קישור להורדה או לשליחה


מישהו כותב לכולם את אותו דף מסרים

קישור להורדה או לשליחה


זאת המגפה בקרב ה”לא מחוסנים”…

קישור להורדה או לשליחה


גם הרופאים מקבלי דף מסרים של מה לומר ומה לא לומר בכל הקשור בקורונה

קישור להורדה או לשליחה


 

חשוב לשים לב לכך שמנהיגי כל המדינות בעולם מדברים בדיוק באותם מונחים – מכינים את העולם לשואה.
אין לנו סבלנות יותר לאנשים שאינם מתחסנים, זו הכנה לצעדים קיצוניים.

 

קישור להורדה או לשליחה


ראש ממשלת איטליה ג’יאורג’יה מלוני נואמת נגד הגלובליסטים ונגד סדר עולמי חדש

קישור להורדה או לשליחה