וידאו – קישורים מעוררים

מניסיון רב שנים, אני מודע לכך שחלק גדול מהציבור מאמין באופן עיוור בממסד הרפואי, ופועל באופן אוטומטי לפי הוראותיהם.
המצב כל כך גרוע, שמרבית האנשים תופסים את הרופא כסוג של שליח של אלוהים, ומי שפועל בדרכים אחרות נתפס אוטומטית כנוכל, “שרלטן” או גרוע מכך – כסוג של מיסיונר, ונדחה באופן אוטומטי, לא פעם בשאט נפש.

על מנת לנסות לעזור להשתחרר מכבלי האמונה העיוורת ולהבין את המציאות, העליתי כאן מספר קטעי וידאו מקושרים מיוטיוב, בתקווה שתפנים ותלמד שישנן הרבה דרכים רבות אחרות, זולות יותר, פחות פולשניות, יותר בטוחות ופחות מזיקות לטפל בעצמך, מאשר להסתמך על המערכת. שווה צפייה!

אפתח בסרטון שהוא אולי מהחשובים שתראו בימינו, שהוסר מיוטיוב בתואנה של ” הפרת הנחיות הקהילה“:

“לא הוכח מדעית שקיים וירוס “קורונה” הגורם למחלה כלשהי” קובע פרופסור אנדרו קאופמן, רופא, פסיכיאטר ומומחה לביולוגיה מולקולרית.
ואיך הגיע הפרופסור למסקנה מרחיקת הלכת הזו?
בראיון ללונדון ריל הוא מסביר:
״עברתי על כל המחקרים שעשו מדענים שטענו שהם בודדו את וירוס הקורונה, וטענו שהוא גורם למחלה, ומה שגיליתי זה שהבדיקות לא מוכיחות כלל שקיים וירוס כזה, או שהוא בכלל גורם למחלה”.

״הם לקחו נוזל מריאות של אנשים שאותם הם סימנו כחולים. אלא שתערובת כזו של נוזל ריאות מכילה דברים רבים שיש שם ממילא, או שנותרו שם מהעבר, כמו: שאריות מחיסון שפעת, ועוד רעלים.

״מה שמוזר זה שלמרות שקל מאוד לבודד מתוך הנוזל שהם שאבו רק את הווירוסים, כי הם הרי קטנים יותר מכל תא אחר, הם משום מתעקשים שלא לעשות זאת. אבל כשבודקים תערובת כפי שהם שואבים, מבלי לסנן אותה, היא לא מוכיחה דבר כי היא מכילה דברים שונים ומשונים ואי אפשר בכלל לדעת מה מקור הדבר שגילית”.
״בנוסף״, מסביר הפרופסור, “בדיקות המעבדה שנועדו לזהות אם אדם חולה, מבוססות גם הן על אותה תערובת לא ברורה, ולכן הן לא אמינות מבחינה מדעית ואין לסמוך עליהן כלל”.
ומה זה מה שהם מראים לנו במיקרוסקופ?
״ובכן, זהו אקסוזום״ מסביר הפרופסור. אבל מהו בכלל ׳אקסוזום׳?
״לפני כשלושים שנה מדעים גילו את קיומו של האקסוזום בגופנו. מחקרים מדעיים קבעו שיש לו מספר תפקידים כשאחד מהם הוא לבלוע רעלים שנמצאים מסביב לתא, וכך להגן על הגוף מפני הרעלה.
אקסוזומים נוצרים בגוף שלנו כל הזמן, בצורה טבעית כדי להגן על הגוף, וכשאתה חולה או מפוחד, אתה מייצר אפילו יותר מהם, כי הגוף זקוק לתוספת הגנה.
אבל מה שהמדענים הללו עושים בבדיקות המעבדה שלהם שמזהות כביכול אם אדם חולה ב״קורונה״, זה לקחת את הבליל הזה שהם שאבו מהריאות שלו, הבליל שמכיל את כל מה שהצטבר שם, והם מוסיפים לו גם תאים מכליות של קופים, ואנטיביוטיקה .

אנטיביוטיקה רעילה לגוף ולכן היא תמיד תגרום ליצירת אקסוזומים נוספים רבים שמנסים להגן מפניה על הגוף.
כך שברור שמה שהמדענים הללו עשו במעבדה שלהם זה ליצור אקסוזומים נוספים.
עכשיו, הם מגדלים את התאים הללו שהם עירבלו עם אנטביוטיקה ותאים מכליות של קופים במשך שבוע או שבועיים, ואז הם בודקים אותם במיקרוסקופ.

אבל מה שהם מראים לנו בתמונות זה לא וירוס שיוצר מחלה, בטח שלא וירוס ״קורונה״. אלה הם אקסוזומים שנוצרו במעבדה שלהם בגלל ההתערבות שלהם כפי שהסברתי קודם.

איך אני יודע זאת בוודאות?
כי הם לא מתייחסים כלל לקיומם של האקסוזומים. כי מדענים ווירולוגים קבעו מחקרית ומדעית שאקסוזומים ווירוסים דומים כמו שתי טיפות מים.
וכי חייבים היו להיווצר שם אקסוזומים כתוצאה מהתהליך שהם עשו.
אבל הם לא מראים לנו שום תמונה שבה רואים למשל חץ אדום המצביע על וירוסים, ולעומתם אקסוזומים. וגם אם הייתה להם תמונה כזו, הם היו חייבים להפריד אותם זה מזה ולהוכיח לנו שאלה לא דברים שנוצרו כתוצאה מהתהליך במעבדה, אלא שזה באמת וירוס שיוצר מחלה, ושהם באמת שונים זה מזה.
לכן אני קובע חד משמעית שמה שהם מראים לנו בתמונות ומה שהם מוצאים במיקרוסקופים אלה אקסוזומים, ולא וירוסים שיוצרים מחלה כלשהי.
האם אדם מפוחד עלול לקבל תוצאה חיובית ממעבדה?
“בהחלט כן” אומר הפרופסור “מאחר שהם מראים לנו אקסוזומים, וזה מה שקובע אם אדם שלילי או חיובי, אדם שנמצא בלחץ, הגוף שלו מפריש תוספת אקסוזומים כתוצאה מכך, והם הרי ימצאו את האקסוזומים הללו במיקרוסקופ שלהם, בנוסף לאלה שיווצרו כתוצאה מהתהליך שהם עושים במעבדה.
לא הייתי סומך על הבדיקות הללו כלל. הן לא אמינות.
לא הוכח מדעית שקיים וירוס כזה, או שהוא גורם לאיזו שהיא מחלה”. מסכם הפרופסור.
הראיון המלא עם הפרופסור:
הסרטון הזה הורד מיוטיוב בגלל צנזורה.

 

פשעים נגד האנושות – רוצים להבין למה בנימין נתניהו קבר את דיוני הקורונה לשלושים שנות חיסיון???
הסרטון הזה נמחק מיוטיוב תוך כמה שעות, למזלי עוד לפני שהם מחקו אותו הורדתי אותו אלי למחשב.

ן יש תרגום ואפשר להבין במה הדברים אמורים.

 

דייויד אייק מדבר על ווירוס הפאשיזם שתקף את העולם

איך באמת צמחה הרפואה המודרנית

 

 

שרת הבריאות של פולין נואמת על החיסון נגד “שפעת החזירים”,
שהיא למעשה השפעת של חברות התרופות…

 

 

בכירה לשעבר במשרד הבריאות הפיני מתראיינת בנוגע לשפעת החזירים

מערכת הבריאות היא גורם המוות השלישי בעולם…

כימותרפיה לא מועילה ב97 אחוז מהמקרים…
השאלה שצריכה להישאל היא אם היא בכלל מועילה – ואם מעבר לזה שהיא לא מועילה, היא לא מזיקה…

מי שלא רואה את הסרטון הזה, טומן את הראש עמוק בחול…

וגם את זה…

האם ניתן לרפא עששת באופן טבעי?? צפו בהרצאה שך רמיאל נגל (אנגלית)

איך תעשיית המזון והתרופות קנו את מערכת הבריאות,על מנת להגדיל את ההכנסות ואת המכירות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.