ווירוס הקורונה – מדריך למבולבלים

כרוניקה של מגיפה מתוכננת צעד אחר צעד

גולש יקר

בחלק זה של האתר ריכזתי סרטוני ווידאו חשובים העוסקים בהבנת המציאות מאז תחילת הקורונה קוביד 19, למי שמעוניין לדעת.
אספתי אותם ממקורות שונים ברשת וריכזתי באופן כרונולוגי באתר שלי על מנת להנגיש את המידע, וגם על מנת שיהיה להם גיבוי למקרה שהם יימחקו לפתע מהרשתות החברתיות. אני רוצה להודות לכל מי שעשו במלאכה, למי שחקר, למי שהפיק למי שתרגם ולמי ששיתף.

לפני שנעסוק בווירוס הקורונה, אומר שווירוס הוא קונספט שמשמש את המדע כדי להסביר בעיות שאין ביכולתו להסביר, ומאפשר לו למכור תרופות וחיסונים שאין להם שום משמעות, ואפילו לכפות זריקות על האוכלוסייה כולה על מנת לשלוט בגודלה בטענה שמדובר בחיסונים שנועדו לשמור על סבא וסבתא.

אף שמחלת השפעת מיוחסת לווירוס, למעשה אין וירוס שפעת – והשפעת אינה מחלה מדבקת…
כפי שתבין מקריאת הספר (י)סודות הבריאה, מחלת השפעת היא קריסת מערכות כתוצאה מהפרה של איזון האנרגיה, וכל עוד לא נהיה מודעים לחשיבות השמירה על איזון האנרגיה ונפר אותו שוב ושוב, שום חיסון לא יעזור. אנשים ימשיכו להיות חולים גם אם יתחסנו, והמדע יסביר את זה בכך שמדובר במוטציה של הווירוס, וידחף להם עוד ועוד חיסונים נגד “וריאנטים” מדומיינים.

ההתעלמות של המדע והרפואה מן הממד האנרגטי של החיים, מביאה לידי כך שמחלות רבות ושונות המתפתחות כתוצאה מהפרות שונות של איזוני אנרגיה, ממצוקה אנרגטית או מחנק אנרגטי, מוגדרות כמחלות “וירליות”/ “תורשתיות”/ “אוטואימוניות”/ “כרוניות”/ “אידיופטיות” (מקור לא ידוע), ובהגדרות אחרות ללא מוצא, ומטופלות בתרופות, בניתוחים, בהשתלות איברים – ובדרכים אחרות פולשניות ויקרות, הכרוכות בסבל רב ובפגיעה באיכות החיים של רבים מספור.

אותה התעלמות של המדע והרפואה מן הממד האנרגטי, מביאה לידי כך שגם במקרה של מחלת השפעת הם מחפשים את ההסבר בעולם החומר, ומכיוון שהם לא רואים את הגורם, הם מטילים את האשם על ווירוס שעד היום איש לא ראה וגם לא הצליחו להרבות בתנאי מעבדה. מכל מקום, ההתעלמות מן הממד האנרגטי מספיקה כדי שהמדע יקבע שיצור כזה קיים, ויגרום בקרב הציבור לחרדה שתאפשר לדחוף לו תרופות וחיסונים מיותרים ולא יעילים במיליארדים, בזמן שהדרך היחידה לרפא מחלה שמתפתחת כתוצאה מהפרת איזון של אנרגיה, היא באמצעות תמיכה אנרגטית.

אז מה גורם לאובססיה של המדע והרפואה להתעלם מן הממד האנרגטי ולדבוק בתיאוריית הווירוס?
כדי להבין, חייבים להבין את הכוחות הפועלים מאחורי המדע והרפואה, ומכוונים אותם.

בעולם קפיטליסטי הנשלט על ידי בעלי הון ותאגידי ענק, מכיוון שאי אפשר למכור אנרגיה, רק טבעי שיתעלמו מהאנרגיה ויחפשו את הבעיה ואת הפתרון במשהו בניתן למכור, ואף לשלוט באוכלוסייה באמצעותו.

את הספר “(י)סודות הבריאה” שעוסק בהבנת הממד האנרגטי של החיים, הוצאתי לאור בשנת 2004, אחרי ששפעת העופות ושפעת החזירים התגלו כהונאה, אך למרות שהן גרמו להשמדה של מיליוני חזירים ועופות על מנת ליצור חרדה בציבור, בדיעבד הסתבר שהן היו רק “טיסות מבחן” לקראת הקרונה קוביד-19, שהיא ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות עד כה. “נצטרך להתכונן למגיפה הבאה”, אמר הפרויקטור והבטיח, “הפעם זה יקבל תשומת לב”…

קישור להורדה או לשליחה

מהפתיח של החלק הזה של האתר, אתה כבר צריך להבין שאני מכחיש קורונה, ובהמשך לכך גם מתנגד חיסונים מיותרים ובהכרח מזיקים, אך התקשורת הממסדית מציפה את הציבור במידע שנועד לזרוע בהלה ולדרבן אותו לרוץ ולהתחסן, ובתגובה, בסרטונים שבחלק הזה של האתר הכל יוסבר באופן שאני מקווה יעשה סדר בהבנת המציאות שלך בעולם שטוף המוח ורווי השחיתות שבו אנו חיים.

בינתיים, נזקים שגורם האדם למערכות האקולוגיות יוצרים שינויי אקלים המתבטאים בכך שהאקלים הולך ונהיה קיצוני בהתמדה. יחד עם זאת, משנה לשנה מוקצנת גם ההפרה של איזון האנרגיה, מה שמביא לעלייה בחומרה של מחלת השפעת, ובכל שלב המדע מגדיר את מחלה כמוטציה אחרת של הווירוס, ומייצר “חיסונים” חדשים עבורו.

על מנת למזער את הפגיעה במערכות האקולוגיות ולבלום את שינויי האקלים המסכנים את הכלכלה, קבוצת אנשים המכונים “גלובליסטים”, לקחה על עצמה יוזמה לדלל את אוכלוסיית העולם.
אותה קבוצה של “גלובליסטים” למעשה שולטת בעולם באמצעות NGO’s (ארגונים א-ממשלתיים כמו האו”מ, קרן המטבע העולמי, ארגון הבריאות העולמי, קרנות וארגונים רבים אחרים הממומנים על ידי ג’ורג’ סורוס, קרן רוקפלר, קרן ביל ומלינדה גייטס, ואחרים), שואפת ליצור את מה שמכונה “סדר עולמי חדש“, שחלק ממנו זה צמצום את האנושות משמונה מיליארד לחמש מאות מיליון בני אדם (כפי שנכתב באבני ג’אורג’יה), על מנת שהאנושות תתקיים בשיווי משקל עם הטבע שיאפשר לו להשתקם מנזקים ולייצב את האקלים.

כל עוד האנושות תתעלם מן הממד האנרגטי ומן הצורך בשמירה על איזונים בממד האנרגטי, גורלה לשקוע בטירוף בגלל שינויי האקלים הגורמים להחמרה של מחלת השפעת, לפחד מוירוסים, ולטרפת שמכניסה את האנושות כולה לתוך מרוץ להשמדה עצמית…

מאחל לך צפייה מהנה, כדאי אולי להכין פופ קורן, הולך להיות סרט ארוך…
מי שלא קיבל קרדיט ומעוניין לקבל מוזמן לפנות אלי ויקבל באהבה.

שים לב לכך שכל מה שקשור לקורונה הוא אלגוריתם שעובד צעד אחר צעד ויש בו מענה לכל תרחיש, שהוכן שנים מראש, והממסד הוא המטריקס ששולט בכולנו.


ביל גייטס, שהוא האדם החזק בעולם, חסיד של דילול אוכלוסיית העולם למטרת השמירה על האקלים ומומחה לאלגוריתמים, כבר בשנת 2010, אמר בהרצאה שנתן ב”TED”: “אם נעשה עבודה באמת טובה עם חיסונים חדשים, רפואה, שרותי פוריות, ניתן להוריד את אוכלוסיית העולם ב10 עד 15 אחוז“.

קישור להורדה או לשליחה


בשנת 2011, בכתבה שכותרתה היא “פתרון האפס פחמן”, כתב ביל גייטס שהדרך למנוע פליטת פחמן היא לדלל את האוכלוסייה באמצעות כפיית חיסונים.

הפתרון הסופי של ביל גייטס

קישור להורדה או לשליחה


ב18/10/2019 מרכז ג’ון הופקינס לביטחון בריאותי, בשיתוף עם הפורום הכלכלי העולמי וקרן ביל ומלינדה גייטס אירח בניו יורק את בכירי המשק הכלכלי והרפואי והתקשורתי הבינלאומי באירוע 201, לצורך תרגול תרחיש (סימולציה), הממחיש תחומים שבהם שיתוף פעולה בין גופים ציבוריים ופרטיים הכרחי במהלך התגובה למגיפה חמורה, על מנת לצמצם השלכות כלכליות וחברתיות בקנה מידה גדול.

קישור להורדה או לשליחה


מי מממן את מרכז ג’ון הופקינס, את ארגון הבריאות העולמי ואת האוניברסיטאות ואת חברות החיסונים? אותו אדם שמממן את כל הפעילות הקשרה בדילול האוכלוסייה, והוא לא עשה את זה בהתנדבות!

ביל גייטס פלט למראיין שיש לו חברה שמנסה לייצר משבר קורונה
(המילה “פלד” היא שגיעת כתיב. צריך להיות “פלט”)…

קישור להורדה או לשליחה


איש עסקים טוב משקיע במגיפה ומשקיע בחיסונים, ומסתבר שזוהי ההקשעה הטובה ביותר.

קישור להורדה או לשליחה


אז מיהו באמת פרוייקטור הקורונה ומהן דרכי הפעולה שלו.
ביל גייטס משקיע בארגון הבריאות העולמי, בתקשורת, באוניברסיטאות ובחברות המייצרות חיסונים…

אלי כהן מיפה את ההשקעות של הביליונר ויוזם המחלות והחיסונים, כדאי לצפות בסרטון כדי להבין

 

קישור להורדה או לשליחה


גם .Fox T.V מתחילים לשאול שאלות על מי מנהל את הסיפור הזה


הפרופסור דן אריאלי מספר שכהוא עובד בשביל גייטס, ומסביר במכון למחקרי ביטחון לאומי (!?) איך אפשר לקצר את החיים של אנשים

קישור להורדה או לשליחה


הדור החדש של נביאים חושב שצריכה להיות מגיפה ושכל האנושות חייבת להתחסן נגדה.
אה, והוא גם מושקע מיליארדים בגופים שייצרו את מצג המגיפה וגם בחברות שמייצרות את החיסונים…

קישור להורדה או לשליחה


הנביאים הודיעו לממשלת ישראל מראש שהולכת להיות מגיפה, ושעליהם להכין את כל התשתיות כמה שנים מראש,
והממשלה ממלאה אחר ההוראות ללא דופי…

קישור להורדה או לשליחהשליטה בתקשורת היא הדברחשוב ביותר לצורך השתלטות על העולם.
אלון מאסק צייץ ש 99 אחוז מהתקשורת העולמית בידיים של ה”סדר העולמי החדש”, והנה ההשלכות…


בהתאם לכך, פייסבוק משביתים חשבונות של מי שמעז להתנגד להונאה, בטענה שחייבים לציית לכללי הקהילה…

יוטיוב סוגרים חשבונות של “מתנגדי חיסונים” ללא התראה מוקדמת…

סמיון גרפמן אמר בשידור : כאיש תקשורת, לפני שנה קיבלנו הוראה לא לדבר נגד החיסונים

קישור להורדה או לשליחה

יוטיוב סגרו את החשבון שבו היה הסרטון…


53 מיליון דולר השקעה במדיה על מנת להשפיע על אנשים לרוץ ולהתחסן, וכל כלי התקשורת בעולם כולו מדקלמים את אותם מסרים בדיוק

קישור להורדה או לשליחה

קישור להורדה או לשליחה


מכיוון שעד היום איש לא ראה וירוס – גם לא במיקרוסקופ האלקטרונים בעל כושר ההפרדה הגבוה ביותר שקיים בעולם המודרני, במקרה של וירוס הקורונה, המדע החליט שאבחון של נשאים ייעשה באמצעות חומר גנטי שנלקח מרירית האף, שהוא כה זעיר, שכדי שניתן יהיה לבדוק אותו הוא מוכנס לתוך מכשיר שנקרא PCR שמשכפל אותו עשרים, עשרים וחמש או שלושים פעם, תלוי בתקן, על מנת לבדוק אם קיים בו רצף גנטי שמשום מה מזוהה עם הווירוס.

האם בדיקות הקרונה אמינות? לאחר שקלט שחברות התרופות וארגונים גלובליים מתכוונים להשתמש במכשיר שיצר למטרות אפלות, הד”ר קארי מוליס, ממציא מכשיר הPCR, הסביר שהמכשיר נועד לשכפול של חומר גנטי ואינו מיועד לאתר וירוסים, ובאחת מהרצאותיו אמר שאם רק משכפלים את החומר מספיק פעמים, אפשר למצוא כל דבר בכל דבר.
ארגון הבריאות העולמי, שאין לו שום דרך אחרת להוכיח את קיומו של וירוס, קבע שבדיקת וירוס הקורונה תתבצע באמצעות מכשיר ה PCR, בניגוד להוראות היצרן.

מה יודעים בכירי מערכת הבריאות על מכשיר ה PCR?

אם הם אומרים 70 אחוז יעילות, במציאות, אם בכלל יש יעילות, היא פחותה בהרבה…

קישור להורדה או לשליחה


קישור להורדה או לשליחהצפו בראיון עם קארי מוליס, ממציא מכשיר הPCR, שמסביר למה אסור להשתמש במכשיר הזה על מנת לאתר ווירוס…

קישור להורדה או לשליחה

 אז למה משמשים במכשיר הPCR בבדיקת הקורונה??? מכיוון שאם רק משכפלים את הרצף הגנטי מספיק פעמים אפשר להוכיח איתו כל דבר, ולכן קל להוכיח איתו שיש “מגפה”…


ב 7 באוגוסט 2019, כשישה חודשים לפני “פרוץ הקורונה”, באופן לא מפתיע, הד”ר קארי מוליס, שהיה חובב גלישה ובאופן כללי במצב בריאותי מצוין, מצא את מותו כתוצאה מדלקת ריאות…

קישור להורדה או לשליחה


האמנם בכלל הייתה מגיפה בשנת 2020?  צפו בסרטון שמראה את תפוסת בתי החולים את המצוקה בכל שלנה בעונת החורף, בהשוואה לשנת 2020

קישור להורדה או לשליחה


סטטיסטיקות על מקרי מוות מקורונה… עשו לכם את העבודה, כל שנותר לכם זה רק לצפות

קישור להורדה או לשליחה


 

האמנם קיים וירוס קורונה??? יש אנשים שהלכו לבדוק…

קישור להורדה או לשליחה


בית המשפט בקנדה קבע שאין הוכחה לקיומו של הוירוס

קישור להורדה או לשליחהקישור להורדה או לשליחה


פרופסור אנדרו קופמן. ד”ר לרפואה ולביולוגיה מולקולרית, מסביר למה לא בטוח שמה שהמדענים רואים זה וירוס.

קישור להורדה או לשליחה


אותו סיפור בדיוק היה לפני מאה שנה, עם ההונאה שכינו “השפעת הספרדית”: ההיסטוריה חוזרת על עצמה 1:1

▪️אז סרבני מסכות נשלחו לכלא!
תסתכלו על התמונות האלה, איך בדיוק אותה הצגה מתרחשת כעבור 100 שנה! סרבני מסכות בקליפורניה נאלצו לשלם קנס או להיכנס לכלא עד 10 ימים! היה עוצר כמו גם טקטיקות הפחדה.
▪️ בין היתר, הייתה התנגדות מאורגנת לדרישת המסכה.
▪️ אנשים בשירות צבאי צריכים היו להיות הראשונים לקבל את החיסון נגד שפעת! (על פי עדויות של אז, רק אלו שחוסנו מתו).
מקור: nytimes.com Info


 

קישור להורדה או לשליחה


שלוש דקות על השפעת הספרדית, ועל פרידריך גייטס, המדען הראשי של רוקפלר

קישור להורדה או לשליחה


דני וידיסלבסקי מביא את האמת של קורונה מתוך האתר של ארגון הבריאות העולמי. חשוב לצפות


הקשר שבין ווירוס הקורונה לאג’נדה 21, דילול האוכלוסייה והרס הכלכלה:

דירוג חברתי לפי מידת הצייתנות לממשל זה כבר כאן…


נחשף : אותו רגע שנשיא גאנה מספר בטלוויזיה הלאומית בגאנה למדינה כולה על התוכנית השטנית של קרן רוקפלר וכמובן האדריכל הראשי של המגיפה, להוציא וירוס לשם דילול האוכלוסייה העולמית ולהרס הכלכלה העולמית, ואיפה למצוא את כל ההוכחות, וחושף את מעורבות פאוצ’י וגייטס בסדר היום השטני …

ומעבר לכך אומר נשיא גאנה שהוא הולך לסיים את כל החיסונים …. ???

קישור להורדה או לשליחה

 


קישור להורדה או לשליחה


רופאים אמיצים מזהירים את הציבור. אלו הרופאים שצריך להקשיב להם, ולא תהיה הזדמנות שנייה.

קישור להורדה או לשליחה


זה קורה בכל מקום בעולם. צוותים רפואיים רוצחים אנשים שמגיעים לבתי חולים על מנת לנפח את מספרי המתים מקורונה, כדי שהממשלות יוכלו להכריז על מצבי חירום ולהקשות על האזרחים ככל שאפשר, במטרה לדלל את האוכלוסייה העולמית.
בוקר טוב!
ברוכים הבאים למאה העשרים ואחת.

קישור להורדה או לשליחה


נפילת הקבאל היא סדרת סרטונים העוסקת באליטה העולמית שמורכבת מארגונים “הבונים החופשיים” ו”האילומינטי”, ובדרכים שלהם להשתלט על העולם.

הסדרה כולה מומלצת לצפייה והיא נמצאת ביוטיוב, אבל הפרק הזה לדעתי הוא גולת הכותרת, והעליתי אותו לאתר שלי על מנת לשמר אותו למקרה שיוטיוב יחליטו לסגור להם את הערוץ כפי שכבר עשו לרבים אחרים.
מומלץ מאד לצפייה


אתרים מומלצים:

לראות את האמת 

להבנת הממד האנרגטי, שההתעלמות ממנו היא שמאפשרת לממסד להכריז על מגפות מפוברקות ולהתעמר בציבור, קרא את חלקו הראשון של הספר “(י)סודות הבריאה”

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *