ווירוס הקורונה – מדריך למבולבלים

כרוניקה של מגיפה מתוכננת צעד אחר צעד

גולש יקר

לפני שנעסוק בווירוס הקורונה, אומר שווירוס הוא קונספט שמשמש את המדע כדי להסביר בעיות שאין ביכולתו להסביר, ומאפשר לו למכור תרופות וחיסונים שאין להם שום משמעות, ואפילו לכפות זריקות על האוכלוסייה כולה על מנת לשלוט בגודלה, בטענה שמדובר בחיסונים שנועדו לשמור על סבא וסבתא.

מחלת השפעת, לדוגמה, מיוחסת לווירוס, אך למעשה אין וירוס שפעת – והשפעת אינה מחלה מדבקת…

כפי שתבין מקריאת הספר “(י)סודות הבריאה, מחלת השפעת היא קריסת מערכות כתוצאה מהפרה של איזון האנרגיה, וכל עוד לא נהיה מודעים לחשיבות השמירה על איזון האנרגיה ונפר אותו שוב ושוב, שום חיסון לא יעזור. אנשים ימשיכו להיות חולים גם אם יתחסנו, והמדע יסביר את זה בכך שמדובר במוטציה של הוירוס.

ההתעלמות של המדע והרפואה מהממד האנרגטי, מביאה לידי כך שהם מחפשים את ההסבר למחלת השפעת בעולם החומר, ומכיוון שהם לא רואים את הגורם, הם מטילים את האשם על ווירוס שעד היום איש לא ראה וגם לא הצליחו להרבות אותו בתנאי מעבדה, אבל ההתעלמות מן הממד האנרגטי מספיקה כדי לקבוע שיצור כזה קיים, ולגרום בקרב הציבור לחרדה  שתאפשר לדחוף לו תרופות וחיסונים מיותרים ולא יעילים במיליארדים, בזמן שהדרך היחידה לרפא מחלה שמתפתחת כתוצאה מהפרת איזון של אנרגיה, היא באמצעות תמיכה אנרגטית.

את הספר “(י)סודות הבריאה” שעוסק בהבנת הממד האנרגטי של החיים, הוצאתי לאור בשנת 2004, אחרי ששפעת העופות ושפעת החזירים התגלו כהונאה, אך למרות שהן גרמו להשמדה של מיליוני חזירים ועופות על מנת ליצור חרדה בציבור, בדיעבד הסתבר שהן היו רק “טיסות מבחן” לקראת הקרונה קוביד-19, שהיא ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות עד כה.

ההתעלמות של המדע והרפואה מן הממד האנרגטי של החיים, לא מאפשרת להם להבין מחלות רבות ושונות המתפתחות כתוצאה מהפרות שונות של איזוני אנרגיה, ממצוקה אנרגטית או מחנק אנרגטי, והם מגדירים אותן כמחלות “וירליות”/ “תורשתיות”/ “אוטואימוניות”/ “כרוניות”, ובהגדרות אחרות ללא מוצא, ומטפלים בהן בתרופות, בניתוחים, בהשתלות איברים ובדרכים אחרות פולשניות ויקרות, הכרוכות בסבל רב ובפגיעה באיכות החיים של רבים מספור.

מהפתיח של החלק הזה של האתר, אתה כבר צריך להבין שאני מכחיש קורונה, ובהמשך לכך גם מתנגד לחיסונים מיותרים ובהכרח מזיקים. התקשורת הממסדית מציפה את הציבור במידע שנועד לזרוע בהלה ולדרבן אותו לרוץ ולהתחסן, אך בסרטונים שבחלק הזה של האתר הכל יוסבר, באופן שאני מקווה יעשה סדר בהבנת המציאות שלך בעולם שטוף המוח ורווי השחיתות שבו אנו חיים.

בינתיים, נזקים למערכות האקולוגיות גורמים שינויי אקלים המתבטאים בכך שהאקלים הולך ונהיה קיצוני בהתמדה, ויחד עם זאת משנה לשנה גם ההפרה של איזון האנרגיה מוקצנת, מה שמביא לידי כך שמחלה השפעת מכה בחומרה רבה יותר, ובכל שלב מגדירים את המחלה כמוטציה אחרת של הווירוס, ומייצרים “חיסונים” חדשים.

על מנת למזער את הפגיעה במערכות האקולוגיות ולבלום את שינויי האקלים המסכנים את הכלכלה, קמה קבוצת אנשים המכונים “גלובליסטים” שלקחה על עצמה יוזמה לדלל את אוכלוסיית העולם.
אותה קבוצה של “גלובליסטים” למעשה שולטת בעולם באמצעות NGO’s (ארגונים א-ממשלתיים כמו האו”מ, קרן המטבע העולמי, ארגון הבריאות העולמי וארגונים רבים אחרים הממומנים על ידי ג’ורג’ סורוס, קרן רוקפלר, קרן ביל ומלינדה גייטס, ואחרים, שואפת ליצור את מה שמכונה “סדר עולמי חדש“, שחלק ממנו זה לצמצם את האנושות משמונה מיליארד לחמש מאות מיליון בני אדם (כפי שנכתב באבני ג’אורג’יה), על מנת שהאנושות תתקיים בשיווי משקל עם הטבע, שיאפשר לו להשתקם מנזקים ולייצב את האקלים.

כל עוד האנושות תתעלם מן הממד האנרגטי ומן הצורך בשמירה על איזונים בממד האנרגטי, גורלה לשקוע בטירוף בגלל שינויי האקלים הגורמים להחמרה של מחלת השפעת, לפחד מוירוסים, ולטרפת שמכניסה את האנושות כולה לתוך מרוץ להשמדה עצמית…

בחלק זה של האתר ריכזתי סרטוני ווידאו חשובים העוסקים בהבנת המציאות, למי שמעוניין.
העליתי אותם לאתר שלי על מנת להנגיש אותם, ושיהיה להם גיבוי למקרה שהם יימחקו לפתע מהרשתות החברתיות. אני רוצה להודות לכל מי שעשו במלאכה, למי שחקר, למי שהפיק למי שתרגם ולמי ששיתף.
מאחל לך צפייה מהנה, כדרי אולי להכין פופ קורן, הולך להיות סרט ארוך…
מי שלא קיבל קרדיט ומעוניין לקבל מוזמן לפנות אלי.

שים לב לכך שכל מה שקשור לקורונה הוא אלגוריתם שיש בו מענה לכל תרחיש, שהוכן שנים מראש, והממסד הוא המטריקס ששולט בכולנו.

ביל גייטס, שהוא האדם החזק בעולם, חסיד של דילול אוכלוסיית העולם למטרת השמירה על האקלים, כבר בשנת 2010, בהרצאה שנתן ב”טד” אמר: “אם נעשה עבודה באמת טובה עם חיסונים חדשים, רפואה, שרותי פוריות, ניתן להוריד את אוכלוסיית העולם ב10 עד 15 אחוז“.

בשנת 2011, בכתבה שנושאה הוא “פתרון האפס פחמן”, כתב ביל גייטס שהדרך לדלל את האוכלוסייה על מנת למנוע פליטת פחמת כתוצאה משימוש באנרגיה, היא באמצעות כפיית חיסונים.

הפתרון הסופי של ביל גייטס


ב18/10/2019 מרכז ג’ון הופקינס לביטחון בריאותי, בשיתוף עם הפורום הכלכלי העולמי וקרן ביל ומלינדה גייטס אירח בניו יורק את בכירי המשק הכלכלי והרפואי והתקשורתי הבינלאומי באירוע 201, לצורך תרגול תרחיש (סימולציה), הממחיש תחומים שבהם שיתוף פעולה בין גופים ציבוריים ופרטיים הכרחי במהלך התגובה למגיפה חמורה, על מנת לצמצם השלכות כלכליות וחברתיות בקנה מידה גדול.


מי מממן את מרכז ג’ון הופקינס, את ארגון הבריאות העולמי ואת האוניברסיטאות ואת חברות החיסונים? אותו אדם שמממן את כל הפעילות הקשרה בדילול האוכלוסייה, והוא לא עשה את זה בהתנדבות!

ביל גייטס מספר למראיין שיש לו חברה שמנסה לייצר משבר קורונה (המילה “פלד” היא שגיעת כתיב. צריך להיות “פלט”)…


איש עסקים טוב משקיע במגיפה ומשקיע בחיסונים, ומסתבר שזוהי ההקשעה הטובה ביותר.


אלי כהן : אז מיהו באמת פרוייקטור הקורונה ומהן דרכי הפעולה שלו.
ביל גייטס משקיע בארגון הבריאות העולמי, באוניברסיטאות ובחברות הקשורות בייצור החיסונים…

 

 


הדור החדש של נביאים חושב שצריכה להיות מגיפה ושכל האנושות חייבת להתחסן נגדה.
אה, והוא גם מושקע מיליארדים בגופים שייצרו את מצג המגיפה וגם בחברות שמייצרות את החיסונים…

אלי כהן מיפה את ההשקעות של הביליונר ויוזם המחלות והחיסונים, כדאי לצפות בסרטון כדי להבין

 


מסתבר שהנביאים הודיעו לכנסת ישראל מראש שהולכת להיות מגיפה, ושעליהם להכין את כל התשתיות כמה שנים מראש…

 שליטה בתקשורת היא הדברחשוב ביותר לצורך השתלטות על העולם.
אלון מאסק צייץ ש 99 אחוז מהתקשורת העולמית בידיים של ה”סדר העולמי החדש”, והנה ההשלכות…


בהתאם לכך, פייסבוק משביתים חשבונות של מי שמעז להתנגד להונאה, בטענה שחייבים לציית לכללי הקהילה…

יוטיוב סוגרים חשבונות של “מתנגדי חיסונים” ללא התראה מוקדמת…

סנמיון גרפמן אמר בשידור : כאיש תקשורת, לפני שנה קיבלנו הוראה לא לדבר נגד החיסונים

הייתי מראה לכם את הסרטון, אבל יוטיוב הגיעו אליו לפני


מכיוון שעד היום איש לא ראה וירוס – גם לא במיקרוסקופ האלקטרונים בעל כושר ההפרדה הגבוה ביותר שקיים בעולם המודרני, במקרה של וירוס הקורונה, המדע החליט שאבחון של נשאים ייעשה באמצעות חומר גנטי שנלקח מרירית האף, שהוא כה זעיר, שכדי שניתן יהיה לבדוק אותו הוא מוכנס לתוך מכשיר שנקרא PCR שמשכפל אותו עשרים, עשרים וחמש או שלושים פעם, תלוי בתקן, על מנת לבדוק אם קיים בו רצף גנטי שמשום מה מזוהה עם הווירוס.

האם בדיקות הקרונה אמינות? לאחר שקלט שחברות התרופות וארגונים גלובליים מתכוונים להשתמש במכשיר שיצר למטרות אפלות, הד”ר קארי מוליס, ממציא מכשיר הPCR, הסביר שהמכשיר נועד לשכפול של חומר גנטי ואינו מיועד לאתר וירוסים, ובאחת מהרצאותיו אמר שאם רק משכפלים את החומר מספיק פעמים, אפשר למצוא כל דבר בכל דבר.
ארגון הבריאות העולמי, שאין לו שום דרך אחרת להוכיח את קיומו של וירוס, קבע שבדיקת וירוס הקורונה תתבצע באמצעות מכשיר ה PCR, בניגוד להוראות היצרן.

צפו בראיון עם קארי מוליס, ממציא מכשיר הPCR, שמסביר למה אסור להשתמש במכשיר הזה על מנת לאתר ווירוס…


ב 7 באוגוסט 2019, כשישה חודשים לפני “פרוץ הקורונה”, באופן לא מפתיע, הד”ר קארי מוליס, שהיה חובב גלישה ובאופן כללי במצב בריאותי מצוין, מצא את מותו כתוצאה מדלקת ריאות…

 מה יודעים בכירי מערכת הבריאות על מכשיר ה PCR

 


האמנם בכלל הייתה מגיפה בשנת 2020?  צפו בסרטון שמראה את תפוסת בתי החולים את המצוקה בכל שלנה בעונת החורף, בהשוואה לשנת 2020

סטטיסטיקות על מקרי מוות מקורונה… עשו לכם את העבודה, כל שנותר לכם זה רק לצפות


 

האמנם קיים וירוס קורונה??? יש אנשים שהלכו לבדוק…
פרופסור אנדרו קופמן. ד”ר לרפואה ולביולוגיה מולקולרית, מסביר למה לא בטוח שמה שהמדענים רואים זה וירוס.


אותו סיפור בדיוק היה לפני מאה שנה, עם ההונאה שכינו “השפעת הספרדית”

השפעת הספרדית: ההיסטוריה חוזרת על עצמה 1:1
▪️אז סרבני מסכות נשלחו לכלא!
תסתכלו על התמונות האלה, איך בדיוק אותה הצגה מתרחשת כעבור 100 שנה! סרבני מסכות בקליפורניה נאלצו לשלם קנס או להיכנס לכלא עד 10 ימים! היה עוצר כמו גם טקטיקות הפחדה.
▪️ בין היתר, הייתה התנגדות מאורגנת לדרישת המסכה.
▪️ אנשים בשירות צבאי צריכים היו להיות הראשונים לקבל את החיסון נגד שפעת! (על פי עדויות של אז, רק אלו שחוסנו מתו).
מקור: nytimes.com Info


 

על השפעת הספרדית בשלוש דקות, ועל פרידריך גייטס, המדען הראשי של רוקפלר

 


דני וידיסלבסקי מביא את האמת של קורונה מתוך האתר של ארגון הבריאות העולמי. חשוב לצפות


הקשר שבין ווירוס הקורונה לאג’נדה 21, דילול האוכלוסייה והרס הכלכלה:

דירוג חברתי לפי מידת הצייתנות לממשל זה כבר כאן…


נחשף : אותו רגע שנשיא גאנה מספר בטלוויזיה הלאומית בגאנה למדינה כולה על התוכנית השטנית של קרן רוקפלר וכמובן האדריכל הראשי של המגיפה, להוציא וירוס לשם דילול האוכלוסייה העולמית ולהרס הכלכלה העולמית, ואיפה למצוא את כל ההוכחות, וחושף את מעורבות פאוצ’י וגייטס בסדר היום השטני …

ומעבר לכך אומר נשיא גאנה שהוא הולך לסיים את כל החיסונים …. 💥💥💥

 רופאים אמיצים מזהירים את הציבור. אלו הרופאים שצריך להקשיב להם, ולא תהיה הזדמנות שנייה.


זה קורה בכל מקום בעולם. צוותים רפואיים רוצחים אנשים שמגיעים לבתי חולים על מנת לנפח את מספרי המתים מקורונה, כדי שהממשלות יוכלו להכריז על מצבי חירום ולהקשות על האזרחים ככל שאפשר, במטרה לדלל את האוכלוסייה העולמית.
בוקר טוב!
ברוכים הבאים למאה העשרים ואחת.

 

נפילת הקבאל היא סדרת סרטונים העוסקת באליטה העולמית שמורכבת מארגונים “הבונים החופשיים” ו”האילומינטי”, ובדרכים שלהם להשתלט על העולם.

הסדרה כולה מומלצת לצפייה והיא נמצאת ביוטיוב, אבל הפרק הזה לדעתי הוא גולת הכותרת, והעליתי אותו לאתר שלי על מנת לשמר אותו למקרה שיוטיוב יחליטו לסגור להם את הערוץ כפי שכבר עשו לרבים אחרים.
מומלץ מאד לצפייה


 

 

אתרים מומלצים:

לראות את האמת