ווירוס הקורונה – מדריך למבולבלים

גולשים יקרים

לפני שנעסוק בווירוס הקורונה, חשוב שנציין למען האמת, שעד היום איש לא ראה וירוס וגם לא הצליחו להרבות אותו, אלא המדע מסתמך על בדיקה של חומר גנטי שנלקח מרירית האף, ומשכפל אותו על מנת לבדוק אם קיים בו רצף גנטי שמשום מה מזוהה עם הווירוס.

החומר הגנטי שנלקח מרירית האף כה זעיר, שכדי להבין אותו הוא מוכנס לתוך מכשיר שנקרא PCR שמשכפל אותו עד לרמה שניתן לבדוק אותו.
למרות שהממציא של מכשיר ה PCR, הד”ר קארי מוליס, הסביר שמכשיר ה PCR נועד לשכפול חומר גנטי ואסור להשתמש בו על מנת לאתר וירוסים, ארגון הבריאות העולמי קבע שבדיקת הקורונה תתבצע באמצעות מכשיר ה PCR – בניגוד להוראות היצרן.

ב 7 באוגוסט 2019, כשישה חודשים לפני “פרוץ הקורונה”, באופן לא מפתיע, הד”ר קארי מוליס, שבאופן כללי היה היה חובב גלישה במצב בריאותי מצוין, מצא את מותו כתוצאה מדלקת ראות…

אפתח את החלק הזה של האתר בכך שאני מכחיש קורונה ובהמשך לכך מובן שגם מתנגד חיסונים מיותרים ובהכרח מזיקים. בתקשורת הממסדית הציבור נחשף למידע שנועד לזרוע בהלה ולדרבן אותו לרוץ ולהתחסן, אך בסרטונים שבדף זה הכל יוסבר באופן שאני מקווה יניח את הדעת בעולם שטוף המוח שבו אנו חיים.

המדע והרפואה מתעלמים מן הממד האנרגטי של החיים, ומכיוון שאין להם שום דרך להסביר מחלות המתפתחות כתוצאה מהפרות שונות של איזוני אנרגיה, ממצוקה אנרגטי או מחנק אנרגטי, הם מגדירים אותן כ”וירליות”/ “תורשתיות”/ “אוטואימוניות”/ “כרוניות”, ובהגדרות אחרות ללא מוצא.
בספר “(י)סודות הבריאה” שהוצאתי לאור בשנת 2004, אחרי ששפעת העופות ושפעת החזירים התגלו כהונאה, הסברתי את מחלת השפעת על כל תסמיניה כקריסת מערכות בגוף כתוצאה מהפרת איזון של אנרגיה.
מי שמעוניין להבין את הממד האנרגטי של החיים מוזמן ללחוץ על הקישור ולהוריד תקציר של הספר – מובטח לכם מסע מרתק. בינתיים, בגלל שינויי אקלים שגורמים לכך שמחלה השפעת מכה בחומרה רבה יותר, אנחנו חיים בטרפת שמכניסה את האנושות כולה לתוך מרוץ להשמדה עצמית.

הונאת הקרונה קוביד-19 היא ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות עד כה, ובדף זה ריכזתי סרטוני ווידאו חשובים העוסקים בהבנתה, למי שמעוניין.
העליתי את הסרטונים לאתר שלי על מנת להנגיש אותם, ושיהיה להם גיבוי למקרה שהם יימחקו לפתע. אני רוצה להודות לכל מי שעשו במלאכה, למי שחקר, למי שהפיק למי שתרגם ולמי שחלק.
מאחל לך צפייה מהנה, אפשר להכין פופ קורן, הולך להיות סרט ארוך…
מי שלא קיבל קרדיט ומעוניין לקבל מוזמן לפנות אלי.


פייסבוק משביתים חשבונות של מי שמעז להתנגד להונאה. חייבים לציית לכללים…


נפילת הקבאל היא סדרת סרטונים העוסקת בארגונים “הבונים החופשיים” ו”האילומינטי”, ובדרכים שלהם להשתלט על העולם.

הסדרה כולה מומלצת לצפייה והיא נמצאת ביוטיוב, אבל הפרק הזה לדעתי הוא גולת הכותרת, והעליתי אותו לאתר שלי על מנת לשמר אותו למקרה שיוטיוב יחליטו לסגור להם את הערוץ כפי שכבר עשו לרבים אחרים.
מומלץ מאד לצפייה

 


 

ביל גייטס פלט את האמת בלי כוונה בנוגע לתכניותיו (המילה “פלד” היא שגיעת כתיב)…


הדור החדש של נביאים שבהם העולם מאמין, חושב שצריכה להיות מגיפה ושכל האנושות חייבת להתחסן נגדה.
אה, והוא גם מושקע מיליארדים בגופים שייצרו את מצג המגיפה וגם בחברות שמייצרות את החיסונים…

 


קארי מוליס, ממציא מכשיר הPCR שעליו מסתמכים על מנת לאבחן חולי קורונה, מסביר למה בעצם אסור להשתמש במכשיר שהמציא על מנת לזהות ווירוסים.
קארי מוליס נפטר במפתיע חצי שנה לפני ש”התפרצה” “מגפת הקורונה”…


מסתבר שבכנסת ישראל ניזונים מהנביאים וידעו מראש שהולכת להיות מגיפה, והכינו את כל התשתיות…

 


 


האמנם הייתה מגיפה בשנת 2020?  צפו בסרטון שמראה את תפוסת בתי החולים את המצוקה בכל שלנה בעונת החורף, בהשוואה לשנת 2020


 

 האמנם קיים וירוס קורונה??? יש אנשים שהלכו לבדוק…פרופסור אנדרו קופמן. ד”ר לרפואה ולביולוגיה מולקולרית, מסביר למה לא בטוח שמה שהמדענים רואים זה וירוס.

 


על השפעת הספרדית בשלוש דקות, ועל פרידריך גייטס, המדען הראשי של רוקפלר

 


אלי כהן : אז מי שולט בקורונה ומאיזה מניעים. ביל גייטס משקיע בארגון הבריאות העולמי, במודרנה ובחברות אחרות הקשורות בייצור החיסונים

 

 


 


הקשר שבין ווירוס הקורונה לאג’נדה 21, דילול האוכלוסייה והרס הכלכלה: דירוג חברתי לפי מידת הצייתנות לממשל

 


נחשף : גאנה אפריקה, אותו רגע מביך כאשר נשיא גאנה מדבר בטלוויזיה הלאומית בגאנה ….. מספר למדינה כולה על  התוכנית השטנית של רוקפלר להוציא וירוס לשם דילול האוכלוסייה העולמית ולהרס הכלכלה העולמית … ואיפה למצוא את כל ההוכחות …..ואז חושף למדינה שבה הווירוס פותח, מעורבות פאוצ’י וגייטס בסדר היום השטני … והרבה יותר…ואז אומר נשיא גאנה שהוא הולך לסיים את כל החיסונים …. 💥💥💥

 


 


 

השפעת הספרדית: ההיסטוריה חוזרת על עצמה 1:1
▪️אז סרבני מסכות נשלחו לכלא!
תסתכלו על התמונות האלה, איך בדיוק אותה הצגה מתרחשת כעבור 100 שנה! סרבני מסכות בקליפורניה נאלצו לשלם קנס או להיכנס לכלא עד 10 ימים! היה עוצר כמו גם טקטיקות הפחדה.
▪️ בין היתר, הייתה התנגדות מאורגנת לדרישת המסכה.
▪️ אנשים בשירות צבאי צריכים היו להיות הראשונים לקבל את החיסון נגד שפעת! (על פי עדויות של אז, רק אלו שחוסנו מתו).
מקור: nytimes.com Info


האם בדיקות הקרונה אמינות? צפו בראיון עם קארי מוליס, ממציא מכשיר הPCR שבו משתמשים לאיתור הנגיף, מסביר למה אסור להשתמש במכשיר הזה על מנת לאתר ווירוס…

 


זה קורה בכל מקום בעולם. צוותים רפואיים רוצחים אנשים שמגיעים לבתי חולים על מנת לנפח את מספרי המתים מקורונה, כדי שהממשלות יוכלו להכריז על מצבי חירום ולהקשות על האזרחים ככל שאפשר, במטרה לדלל את האוכלוסייה העולמית.
בוקר טוב!
ברוכים הבאים למאה העשרים ואחת.