הופעות באירועים

מתכננים אירוע משפחתי או אירוע לחברה?

אין ספק שמדובר בהפקה לא פשוטה ושכל המרכיבים צריכים להתאים על מנת להפוך אותו לחוויה שגם אנחנו וגם אורחינו היקרים ניהנה להיזכר בה שוב ושוב.

כשמדובר במוזיקה, ראוי שנצא מנקודת הנחה שאירוע משפחתי הוא לא דיסקוטק של חבר’ה בני שלוש עשרה או חבר’ה בני עשרים. אירוע משפחתי הוא מפגש חברתי הכולל חתך רחב של גילאים וטעמים מוזיקליים שבאים כדי לראות זה את זה, להגיד מזל טוב, להחליף חוויות ולבלות זמן איכות. ראוי להתייחס אליהם בכבוד, ואפילו לתת להם ביטוי ברפרטואר המוזיקלי על מנת שירגישו “מחוברים”, ובכך להביא לשביעות רצון ולהנאה של חתך רחב ככל האפשר של האורחים.

אנו נותנים מענה של מוזיקה חיה לכל חלקי האירוע. מתחילת האירוע עם שירים לאווירה, בהמשך הפעלה בשירה בציבור, בקריוקי המיוחד שלנו ובריקודים, רוק, ים תיכוני, ריקודים סלוניים ועוד. בהתאם לדינמיקה של האירוע, אפשר כמובן לשלב תקליטיה.
המינון של התכנים תלוי באופי האירוע ועשוי להשתנות בקיצוניות מאירוע לאירוע.

היתרון של שילובנו באירוע משפחתי טמון ברפרטואר רחב וייחודי הכולל שירים לקהל מבוגר ועד לשירים המתאימים לקהל של ילדים ואפילו פעוטות 🙂 דרך כל מה שביניהם. משושנה דמארי, גאולה גיל ויפה ירקוני, ועד לאיל גולן, עלמה זהר, מירי מסיקה ובני בשן…
כל השירים מעובדים ומופקים באיכות מקצועית. בנוסף, אנו מקפידים על עוצמת צליל נעימה וידידותית לאוזן, כך גם כשאנו מרקידים, האורחים שמעוניינים לשוחח יוכלו לעשות זאת ללא מאמץ.
באווירה שכזו, גם הדודים המבוגרים באירוע שמן הסתם אוזניהם רגישות יותר, יוכלו להישאר “שעות נוספות” וליהנות מיותר זמן איכות במפגש המשפחתי.

בין אם האורחים שלכם חובבי ריקודים, חובבי שירה ובין אם הם חובבי תרבות או שסתם באו כדי להיפגש, נמצא את הדרך לגרום להם הנאה משותפת למשך כמה שעות נדירות של ביחד…

להורדת מצגת פאואר פוינט

בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *