האם החיסון מועיל

האם החיסון נגד הקורונה יותר מועיל או יותר מזיק???
את השאלה הזאת כל אדם בר מוח חייב לשאול את עצמו, במיוחד אחרי המידע שהוא מקבל מסרטונים אלו. לא מדובר פה על דעה אישית או תיאוריית קונספירציה, אלא על מה שנאמר בתקשורת ועל ידי אנשי מקצוע, אך חלקנו משום מה מפספסיםהמאושפזים במצב קשה הם המחוסנים


 


אין כמעט הבדל מבחינת הסיכוי לחלות או להידבק אם אתה מחוסן או לא מחוסן

בשפת העם, המחוסנים שנדבקו עלולים להיות מדביקים באותה המידה כמו לא מחוסנים שנדבקו.

הסוגיה הזאת כבר עלתה בעבר, אבל ירדה מן הפרק כדי שלא להוריד את המוטיבציה להתחסן אצל הכבשים שטרם עשו זאת…יש לכם סבירות של פי 4,520% למות מהחיסון מאשר מהקורונה

מחקר עמיתים ב-Lancet חשף את הולכת השולל ששוב בוצעה בנוגע ל-95% היעילות שהוצגה לנו על ידי חברות הביג-פרמה שמייצרות את החיסונים הללו. מדובר על הפחתת הסיכון היחסי (RRR) במקום הפחתת הסיכון המוחלטת (ARR) כפי שהסטנדרט הוא ובעצם המספרים ממש שונים.

הפחתת הסיכון שלכם בפועל לחלות בקורונה לאחר החיסון הופחתה ב-1.2% עם מודרנה, 1.2% עם ג’ונסון & ג’ונסון, ופחות מאחוז אחד (0.8%) עם פייזר. כלומר אחרי שקיבלתם את החיסון בממוצע אתם באותה סבירות של 99% לחלות בקורונה.

ברגע שאתם מיישמים רגע של חשיבה ביקורתית אתם תגלו שכל מי שתומך בדרישות האלו של חובת חיסונים לכלל האוכלוסייה ודרכון חיסונים (תו ירוק) הוא או לא מעודכן, לא רציונלי או שיש לו מניע נסתר להציע שכולם צריכים להתחסן.

כעת המספרים מתורגמים הלכה למעשה והתוצאה שמתקבלת היא מטרידה מאוד כי מסתבר שבעצם יש לכם סיכוי גבוה יותר של 4,520% למות מהחיסון לקורונה מאשר להינצל על ידי אחד והסבירות לפתח מחלה מגבילה לכל החיים היא אפילו גדולה יותר.


מידע מהמרכז לבקרת מחלות טורף את הקלפים. שבעים וארבע אחוז מהחולים מחוסנים לגמרי.
בנוסף, המחוסנים מפיצים את הווירוס בדיוק כמו הלא-מחוסנים


דר אנטוני פאוצי אומר שיש מחלות שאם תחסן מישהו נגדן אתה עלול להדביק אותו במחלה


 


   


הקפאת הדיונים על חיסון בני 12 עד 15 בגלל חשש לדלקת שריר הלב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *