ריפוי טבעי של דלקת אוזניים

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

פעוטות וילדים רבים סובלים מדלקות אוזניים חוזרות ונשנות, הגורמות כאב וסבל רב, ועלולות לפגוע בשמיעה, בהתפתחות הילד ובאיכות חייו.

אם גם ילדך סובל מדלקות אוזניים תכופות, לפני שאתה מכניס אותו לניתוח כפתורים מיותר שבו יחוררו לו את עור התוף, שהוא ממילא טיפול סימפטומטי והוא גם עלול להסתבך, או ייאלצו אותך לנוח איתו שבועיים בבית ולהלעיט אותו בתרופות שאינני בטוח לגבי השפעתן לטוב ולרע, קח אותו לטיפול הילינג אחד, ותראה איך שבתוך דקות הבעת הכאב מתפוגגת והחיוך חוזר, ומכיוון שהטיפול מחזק את הרקמות, אחריו יהיה לך שקט הרבה יותר זמן ממה שהיית רגיל לפניו.

במרבית המקרים, די בטיפול הילינג של עשר דקות או עשרים דקות – והדלקת נעלמת כלא הייתה, מה שיחסוך לכם שבועיים של אנטיביוטיקה שתפקידה להחליף את המנגנון החיסוני ולהילחם בחיידקים במקומו, אקמול שתפקידו להוריד את החום שהוא חלק מהמנגנון החיסוני, ולשתק את הכאב המשמש כאינדיקטור של מצב המחלה, ויחסוך את הכאבים ואת הנזק מהתרופות וגם אלו שמשאירה המחלה ככל שהיא מתמשכת.

מה שעושה את הטיפול בהילינג אפילו יותר אטרקטיבי ממהירות הריפוי, זה שבמידה והילד (או המבוגר) סובל מדלקות חוזרות ונשנות בגלל חולשה ברקמות, הריפוי בהילינג מהווה חיסון, מכיוון שהוא משפר את זרימת הדם ואת חילוף החומרים ומחזק את הרקמות, ומכאן שאחרי ריפוי כזה, סביר להניח שהתכיפות שהדלקת תחזור תפחת במידה משמעותית.

באופן כללי, מהלך טבעי של מחלה מסוג זה, במידה ואינה מסתבכת, אורך בין שבוע לשבועיים גם ללא תרופות, ולכן איני מצליח להבין במה מתבטאת יעילותה של האנטיביוטיקה.
כלומר: אילו האנטיביוטיקה הייתה יעילה בחיסול החיידק, הייתי מצפה שניקח אנטיביוטיקה פעם – או שוב אחרי כמה שעות, והמחלה תירפא, אבל לקחת ארבע פעמים ביום אנטיביוטיקה במשך עשרה ימים, שזה ממילא מהלך המחלה, נראה לי לא יעיל ואף מזיק…
העניין הוא לא רק במשך הזמן שבו המחלה עושה את הנזק, אלא גם באיכות ההחלמה. ככל שההחלמה מהירה יותר, המחלה תשאיר פחות סימנים והגוף יינזק פחות מהמחלה עצמה וגם מטיפולים תרופתיים.
טיפולי רייקי יעילים בריפוי דלקות אוזניים – כמו גם בסוגים שונים אחרים של דלקות כמו: דלקת ריאות, דלקת קרום המוח ועוד, ובמיוחד אצל תינוקות ניתן לרפא אותן בתוך דקות. מומלץ לנסות טיפול זה לפני שפונים לטפול רפואי, ובטח לפני שלוקחים את הילד לבית חולים, שם הדברים עלולים להסתבך…

“איל, אני לא מרגישה טוב, אתה יכול לבוא לעשות לי טיפול???”

דלקת אוזניים שתקפה את שני האוזניים נעלמה אחרי טיפול של חצי שעה, ואורין הלכה לישון רגועה, בלי כאבים, וקמה למחרת בבוקר כמו חדשה…

במשפחה שלנו זה כבר חלק טבעי מהחיים. כשהאחיינים שלי מרגישים לא טוב, הם יודעים מה בדיוק צריך כדי להפסיק את הכאבים ואת המחלה במקום לקחת תרופות ולסבול במשך שבועיים, ואם להאמין למישהו, אז זה קודם כל לילדים שמרגישים מה באמת פועל בשבילם, בלי הסיבוכים והדעות הקדומות שלנו, המבוגרים.

card_reiki

—————————————————————————————————————————-

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

 


ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612
למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *