בא לכם לתרום לבית לוינשטיין???

בבוקר של ה 28/10/09 התקשרתי לבית לוינשטיין והשארתי הודעה במענה בבקשה שיחזרו אלי…

אחר שעה בערך התקשרו אלי חזרה. אמרתי שאני מעוניין להופיע בהתנדבות בפני חולים.
בנוגע להופעות צריך לדבר עם הדוברת… ואכן, השארתי הודעה לדוברת שחזרה אלי במהרה.

סיפרתי לה שאני מעוניין להופיע בפני חולים, אבל הבהרתי שאני מעוניין שבקהל יהיו גם אנשים במצב של קומה (צמח) ושאני מעוניין להביא כמה מטפלי רייקי שבמהלך ההופעה יתנו להם טיפול, ומי יודע, אולי נצליח לעשות משהו טוב בעולם הזה ולגרום למישהו מהם לפקוח את העיניים…

הדוברת אמרה שהיא לא יכולה לתת לי תשובה, אבל היא תבדוק את העניין ותחזור אלי.

לא עברו עשר דקות, והדוברת חזרה אלי, והפעם הייתה מעט סערה בקולה. מצטערת אבל לא מכניסים לכאן שום טיפול של רפואה משלימה. כמובן שעם הדוברת אין שום טעם להתווכח, אמרתי לה שאני מבין והודיתי לה על הטיפול בפנייתי.
אני חייב לומר, שלא היה זה ניסיון להתנצח, אלא שעשיתי את המהלך מאחר ובטיפול הזה אין שום סיכון, ומצד שני, אני אני באמת ובתמים מאמין שהוא יכול היה להניב נסים. מה גם שההופעה והטיפול הוצעו בהתנדבות מלאה… אבל לצערי, כשמדובר בשינוי – אין קול עונה ואין עם מי לדבר.

לדעתי, הנהלת בית החולים מנהלת מאבק של יוקרה על גב חולים וחסרי ישע המולעטים בתרופות, מבלי לאפשר להם להתנסות בדרכי ריפוי שונות ומבלי לאפשר לשום דרך אחרת להיכנס לתמונה ולנסות לשפר את מצבם.

אולי פעם, בעתיד, טובת החולה תגבר על נוהלי השיווק האגרסיביים של חברות התרופות ושל טיפולים רבים שחלקם עשויים להיות מיותרים, ובית לוינשטיין ודומיו יפתחו את שעריהם בפני מטפלים בשיטות שונות, על מנת להגדיל את הסיכויים להביא מזור לסובלים.

עד אז, יסלחו לי בתי החולים – אני לא תורם…

אשמח לשמוע את דעתכם

————————————————————————————————————-

הבהרה!!!

ברור לי שישנם רבים המרוצים מהטיפול בבית לוינשטיין.

העניין שאני יוצא נגדו הוא לא המסירות של הצוות הרפואי, שאני מאמין שחלק גדול ממנו פועל ממניעים טהורים ועושה את כל שביכולתו להיטיב עם החולים. אני מכוון את הטענות הרבה יותר גבוה, אל מי שמנהלים את הדברים ומכוונים את המערכת מתוך אינטרס כלכלי, כאשר מה שעומד לנגד עיניהם זה לא רווחת החולה ובני משפחתו. זה עשוי להיות גם לא מישהו מבית החולים אלא בכלל ישויות פוליטיות, אבל את המחיר כולנו משלמים

————————————————————————————-

והנה, אחרי שלוש שנים אני נתקל בכותרות : ג’סי ג’יי שרה – המעריצה בת ה-6 התעוררה מתרדמת
ועוד כתבה בעניין : בת 7 בתרדמת שמעה שיר של אדל והתעוררה
וחושב לעצמי, אם לא הייתה אטימות כל כך קשה במערכת הרפואית, כמה אנשים במצב של קומה יכולנו להחזיר הביתה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *