טיפול טבעי בפצעי סוכרת

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך"

מחלת הסוכרת גורמת לבעיות בריאותיות רבות ושונות, אך אחת מהבולטות והחמורות שבהן היא פצעים, שבמקום להירפא, מצבם הולך ומחמיר במהירות, והם עלולים להתפתח לנמק שבגללו הרופאים קוטעים אברים.

מדוע קורה שחולי הסוכרת נפצעים והפצעים אינם נרפאים…

חיידקים חודרים אל הגוף כל הזמן דרך פצעים קטנים, דרך סדקים בעור – ובעיקר בכפות הרגליים,  אך כל עוד הסוכר בדם מאוזן, כוחם מוגבל והגוף מרפא את עצמו. במקרים של חולי סוכרת, עודף הסוכר שבדם, למעשה, מהווה "מזון מהיר" עבור חיידקים המצליחים לחדור אל הגוף, ומאפשר להם להתרבות במהירות ולהתגבר על המנגנון החיסוני. בחלק מהמקרים טיפול תרופתי אינו מועיל, והחיידקים עלולים להתרבות במהירות ולגרום לדלקת שתלך ותחריף עד להתפתחות נמק, ולצורך לכרות כפות רגליים, ולעתים חלקי גוף אחרים הנפגעים מהנמק.

עודף הסוכר בדם נגרם כתוצאה ממצב שנקרא "אי-ספיקת לבלב", שמתפתח כתוצאה מכך שכלי דם בלבלב מתכווצים וזרימת הדם שבו נחלשת.

הלבלב הוא בלוטת הפרשה, ותפקידה לייצר ולהפריש הורמון הקרוי אינסולין, אל מחזור הדם. תפקידו של האינסולין לאפשר לסוכר לחדור אל התאים, על מנת לשמש עבורם כחומר גלם ליצור אנרגיה. מחלת הסוכרת מתפתחת כתוצאה מאי-ספיקת לבלב, שהוא מצב שבו בלבלב אין זרימת דם מספיק טובה על מנת שהוא יוכל לפעול ולייצר את האינסולין ברמה הנחוצה כדי לאפשר לסוכר לחדור אל התאים. ככל שנפגע ייצור האינסולין, פחות סוכר מן  המזון יכול לחדור אל תאי הגוף, ולכן הסוכר מצטבר בדם, וכתוצאה מכך דמם של חולי סוכרת הופך מתוק…

בספר "זן והריפוי המוחלט של מחלות החניכיים" הפותח את סדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך", עמדתי על הדמיון שבין מחלת העששת (דלקת השן), המתפתחת כתוצאה מהיפרגליקמיה (הפרת איזון הסוכר בצורה של סוכר-יתר בפה) המאפשרת לחיידקים להתרבות, להתגבר על המנגנון החיסוני ולגרום לנמק של השן, לבין דלקת המתפתחת בפצעי הסוכרת כתוצאה מהיפרגליקמיה (סוכר היתר בדם), המאפשר ריבוי לא מבוקר של חיידקים בפצעים שאליהם הם מצליחים לחדור, תוך שהם גורמים לנמק. שני המקרים הם בעצם אותו הדבר, מאחר ובשניהם יתר הסוכר הוא הגורם להתחזקות החיידקים המתרבים באופן חסר פרופורציה, ולקריסת המנגנון החיסוני. ההבדל הוא בכך שהתהליך מתחולל ברקמות שונות.

הגישה הרפואית היא הרבה אנטיביוטיקה, ואם זה לא עובד מנסים יותר אנטיביוטיקה וסוגים שונים של אנטיביוטיקה, וכמגיעים למסקנה שזה כבר לא עוזר, פשוט כורתים את כפות הרגליים או את החלקים הנגועים בנמק.

ישנה גישה אחרת שהרפואה אינה מכירה בה, אך סיכויי החלמה שלה גבוהים – ואין בה שום סיכונים, והיא הרייקי – או ההילינג.
במידה ואתה סובל מפצע סוכרתי, לפני שתגיע לבית החולים ותצא משם עם נכות ומוגבלות, אני מזמין אותך לטיפולים שישכיחו ממך את הכאב ואת הפצע במהירות וביעילות שיפתיעו גם את הרופא שלך. טיפולי הילינג או רייקי, מעצימים את יכולת הריפוי של הגוף ומחזקים אותה, מסייעים לגוף לחדש את הרקמות ומאפשרים ריפוי טבעי מהיר ואיכותי. משלב שהגוף מקבל טיפול הילינג, הוא נכנס לאקסטזה של ריפוי, ומראה תוצאות שללא טיפול זה אין דרך אפילו לדמיין.

כמטפל, אני מזמין את מי שסובל מפצע סוכרתי להתנסות, במקום להגיע לבית חולים ולוותר על אברים בגוף או לעבור מסכת של סבל וייסורים עמוסה בכימיקלים והתערבות פולשנית.
ריפוי מובטח. לא ריפיתם – לא שילמתם. אין יותר פשוט מזה!

בצילומים שלפניכם פצע סוכרתי אחרי שלושה טיפולים, ואם בצילום הראשון המצב נראה לך נורא, זה עוד אחרי טיפול. לפני הטיפול המצב היה הרבה יותר גרוע, והמדהים הוא שאחרי הטיפול השני הפצע נסגר.

פצע סוכרתי

פצע סוכרת, למרות שזה לא נראה סימפתי, זה כבר אחרי טיפול הילינג אחר, ואחרי הטיפול השלישי הפצע נסגר…

זה לגבי הטיפול בסימפטומים הקשים של מחלת הסוכרת.
לגבי הטיפול בסוכרת עצמה, טיפולי רייקי או הילינג ללבלב, עשויים לשקם את זרימת הדם ואת חילוף החומרים, להחיות את הלבלב ולהחזיר אותו לתפקוד תקין. אני ממליץ לכל מי שסובל מסוכרת על טיפולים מסוג זה במקביל לטיפול התרופתי, תוך מעקב אחר רמת הסוכר בדם, ובמידה ויש שיפור בתפקוד הלבלב, להפחית בהתאם את השימוש באינסולין החיצוני. אתם עשויים להיות מופתעים!
————————————————————————————————————————

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך".

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן לקבוע תור לטיפול או להזמין את הספרים דרך הדואר בטלפון : 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כל הזכויות שמורות למחברcard_reiki

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.