ריפוי טבעי לחיידק טורף

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך"

מספר פעמים נקראתי לטפל בחולים המאושפזים במצב קשה בטיפול נמרץ. בכל פעם מחדש נשבעתי שאני לא חוזר לשם, ובכל פעם שאני חווה את הסבל ואת המצוקה של המשפחה, נכנע וחוזר, הטראומה רק מתגברת, עם התחושה שהרבה מאד אנשים מאבדים את כבודם, את איכות חייהם – ובחלק מהמקרים את חייהם, בגלל תפיסת העולם החשוכה של המערכת הרפואית ובגלל הדרך שבה היא פועלת, שהיא למעשה גם הגורם לכך שלא פעם הגוף נטרף על ידי חיידק, ומיד אסביר מדוע וכיצד.

המושג "חיידק טורף" מטעה ומבלבל.
למעשה, כל חיידק הוא "חיידק טורף" בפוטנציה, מאחר וכל חיידק יהפוך לחיידק טורף במידה ויהיו לו התנאים הנכונים, אך אם אנו יודעים כיצד לנהוג על מנת לחזק את הגוף – ולפחות שלא לפגוע בו ולהחליש אותו, ההיסטריה סביב הנושא מיותרת לחלוטין.

תפקודו של המנגנון החיסוני עלול להיפגע בעקבות הפרת איזונים שונים ומצוקות שונות, העלולים לגרום לכך שכל חיידק תמים שמצוי בגוף, כמו לדוגמה סטרפטוקוק, ינצל את ההזדמנות ויתחיל להתרבות במהירות, לזלול רקמות ללא מעצורים, לגרום לדלקות, לקריסת מערכות, לנמק של רקמות ואף למוות.

המצוקות הנפוצות הפוגעות בתפקוד המנגנון החיסוני ומאפשרות לחיידקים לגרום להתפרצות דלקות, הן : התקררות, עייפות, אי-ספיקת רקמות, רעב קיצוני, ומצבי מצוקה נפשיים. 

הקשר שבין התקררות לחיידק הטורף:

מחלת השפעת מתחילה בהתקררות, הגורמת לשיבושים בתפקוד המנגנון החיסוני, בעקבותיהם מתפתחות בגוף דלקות שונות שנהוג להגדיר כסיבוכים של השפעת, כמו לדוגמה דלקת ריאות, דלקת שריר הלב, דלקת קרום המוח ואפילו דלקת גרון, הנחשבת פשוטה יחסית. בשלבים השונים של התפתחות הדלקת, הגוף מפעיל מנגנונים שונים במטרה לרסן את החיידקים ולמנוע מהם להתרבות באופן מזיק.
האמצעי הראשוני שמפעיל הגוף הוא תגבור המנגנון החיסוני, (העלאת ייצור כדוריות דם לבנות) שממילא פועלות ללא-הפסק, במטרה להתמודד עם החיידקים ולרסן אותם.

במקביל לתגבור המנגנון החיסוני, ככל שהמצב קשה הגוף משתמש בהעלאת החום כאמצעי חירום.

עליית חום הגוף לא קורית בטעות והיא לא מחלה שיש לרפא, אלא היא תגובה המתוכננת על ידי הגוף המשקיע הרבה מאד אנרגיה כדי לייצר את החום, במטרה להרוג חיידקים ולפגוע ביכולתם להתרבות. לכן תהיה זו טעות לפעול נגד החום ולהוריד אותו באמצעות כדורים ותרופות ובאמצעות קירור. למעשה, הדרך הנכונה לנהוג בזמן שהגוף מעלה את החום, היא לנוח ולשמור על מרחב מאוזן ברמה חיובית ככל האפשר, על מנת לתמוך במאמצי הגוף ולאפשר לו להלחם בחיידק ביעילות מרבית. אפשר ואף מומלץ לעשות זאת, לדוגמה, תוך כדי מנוחה או שינה תחת שמיכה עבה, לבושים בבגדים חמים.

לעומת הדרכים הטבעיות של הגוף לנטרל את גורמי המחלה, שהתפתחו במהלך מיליוני שנות אבולוציה, הטיפול הרפואי בדלקת נלחם בסימפטומים באמצעים כמו הורדת החום, ובמקביל נלחם בחיידק באמצעות רעלים (סוגי אנטיביוטיקה למיניהם), הפוגעים בתפקוד המנגנון החיסוני ובמאמצי הריפוי הטבעיים של הגוף.

במקרים רבים קורה שאדם מגיע לבית החולים עם חום גבוה, נניח ארבעים מעלות צלזיוס, כתוצאה מכך שהגוף העלה את החום בגלל דלקת כלשהי, ותגובת המערכת הרפואית, בשלב ראשון לאשפז אותו בחדר מקורר. בפועל, כבר בצעד הראשון יש פרדוקס, מכיוון שקירור החדר פוגע בתפקודו של המנגנון החיסוני ומחמיר את הדלקת, ובתגובה לכך הגוף מעלה את החום עוד יותר. לכן, במקביל, למרחב המקורר, הרופאים משתמשים בתרופות להורדת החום, תוך שהם מנסים סוגי אנטיביוטיקה שונים על מנת להשמיד את החיידק שגורם לה, והמסכן, שזקוק לכל האנרגיה כדי להחלים מהדלקת, גם נכנס להלם תרמי וגם ומצוקה בגלל התרופות, הגורמים לטראומה ופוגעים ביכולת השיקום שלו.

אם הורדת החום לא מצליחה באמצעות הכדורים והחום מוסיף לעלות, מרדימים את החולה ומקררים או גופו באמצעות שמיכת קירור, במקרים שונים קודחים לו חור בגרון על מנת לחבר אותו למכונת הנשמה וקושרים לו את הידיים לצדי המיטה על מנת שלא ימשוך את הצינורות, והמכונה מזרימה ישר אל הריאות אוויר קר, מועשר בחמצן, המעלה את המצוקה של המסכן במובנים שונים :

  1. חלק גדול מהאנרגיה של הגוף מושקע בניסיונות לריפוי החור שבגרון, ולכן פוחתת יכולתו של הגוף להילחם במחלה שבגללה הוא הגיע לבית החולים מלכתחילה.
  2. קצב העבודה של מכונת ההנשמה הוא אחיד ומכני, בניגוד לנשימה הטבעית, שבה כל לקיחת אוויר שונה מהשנייה, וקשורה בחילוף החומרים ובפעילות של הגוף.
  3. האוויר הקר פוגע בריאות גורם לכך שהא גורם לשיבושים בזרימת הדם ולאי ספיקה.
  4. אוויר מועשר בחמצן, שורף את הריאות וגורם נזק לרקמות הרכות.

המסכן חסר האונים, בשאריות ההכרה האחרונות שלו מנסה לנתק את הצינורות ולהשתחרר מהמכונות, אך התנועות של  נתפסות על ידי הרופאים כפרכוסים, שבתגובה מתחילים להזרים לו באינפוזיה תרופות נגד פרכוסים, ומכאן הדרך לסיבוכים, לקריסת מערכות ולחיבור למכונת הנשמה עלולה להיות הרבה יותר קצרה ממה שאנו מסוגלים לתפוס, והחולה, שהגיע בגלל דלקת שאפשר היה לרפא במהירות, בדרכים ידידותיות ויעילות, נפטר מהעולם בסבל וייסורים.

תאר לעצמך כשאתה במצב בריא איך תתפקד כשמקררים את גופך לשלושים ושתיים מעלות…
עכשיו תאר לעצמך מה שזה עושה לך כשאתה חולה…

חייבים להבין שהמערכת החיסונית והיכולת השיקומית הגוף, מתפקדים באופן מיטבי כאשר הגוף מאוזן. קירור הגוף פוגע באיזון החום, שהוא האיזון הקריטי ביותר עבור הגוף, ומכניס את הגוף למצוקה קשה. תוך שהוא למעשה משתק את המנגנון החיסוני, ומאפשר גם לסטרפטוקוק תמים לכאורה, לטרוף רקמות, לגרום נזק בלתי הפיך ואף למוות מיותר ללא מאמץ.

הסיבה לכך שאנשים מתים מחיידק טורף דווקא בבתי החולים, היא לא כפי שנוטים לחשוב, וירוסים ומוטציות למיניהם המצויים שם, אלא דווקא הגישה המקובלת לטיפול במקרים של דלקות וזיהומים, בהם מקררים את המרחב שבו החולה נמצא, לכאורה על מנת לעכב את התפתחות החיידק, או להאט את חילוף החומרים, כאשר, למעשה, הקירור פוגע בתפקוד המנגנון החיסוני ובחילוף החומרים, משבש את עבודת השיקום של הגוף ומאפשר השתלטות החיידק, הגורם לכשל של מערכות.

להלן, השיטה המקובלת ברפואה לטיפול בבני-אדם, מתוך האתר של המרכז הרפואי אסף הרופא:

מה היה קורה אם באמת היה חיידק טורף!!!

הוכחה לכך שהחיידק הטורף הוא המצאה ותו לא, היא שאילו אכן הייתה מוטציה של חיידק שטורף בני אדם, ברגע שאדם אחד היה נטרף, לא הייתה שום דרך למנוע מהחיידק לעבור לאנשים אחרים ולחסל אוכלוסיות שלמות.
נכון שבטיפול הנמרץ החולים הנטרפים מאושפזים בבידוד ובתנאים סטריליים, אך זה למעשה חסר משמעות לחלוטין, מכיוון שבמהלך קבורת הנטרף – או בשלבים אחרים של טיפול בגופתו, החיידק היה מוצא את דרכו לאנשים אחרים ופותח במסע זלילה חסר מעצורים, ויוצא מבית החולים בלי שום מאמץ.

על מנת להימנע מלהפוך לארוחה של סטרפטוקוק ולמנוע את זה מיקיריכם, כדאי מאד שתשנו את הגישה.
נתקלתם בעליית חום? גם אם היא קשה, אין להיכנס לפניקה. לפני אשפוז מיותר בטיפול נמרץ עם פוטנציאל חיבור למכונת הנשמה – או כל טיפול מקובל אחר שעלולה להגיע לאיבוד שליטה, לסיבוכים ולחוסר אונים מוחלט, נסו טיפולי הילינג או רייקי, המעניקים תמיכה אנרגטית המחזקת את יכולות הריפוי של הגוף, משפרת את זרימת הדם, את חילוף החומרים ואת תפקודו של המנגנון החיסוני.
במרבית המקרים טיפול אחד יוריד את החום באופן טבעי וגם יפתור את הבעיה לחלוטין. במקרים אחרים, ייתכן שיהיה צורך במספר טיפולים, אבל התנאי להמשך הטיפולים הוא שמטיפול לטיפול תראה הבדל משמעותי, והיתרון שבטיפולים אלו הוא שהם אינם פולשניים ואינם מזיקים.card_reiki

אני מאחל לאוכלוסיית העבדים שארגון הבריאות העולמי יפקח את העיניים, ויבטל את הנוהל ההזוי של קירור חדרי אשפוז, שימוש בחליפות קירור ושאר אבזרים ואמצעים מלאכותיים, וימנע מהורדת חום הגוף באנשים חולים, וכמו כן ייפסק הנוהל ההזוי שדל "הרדמה והנשמה", על מנת שנפחית סבל אנושי עד כמה שאפשר.

book21

מידע זה הוא חלק מתוך ההשקפה המובאת בספר "(י)סודות הבריאה", שהוא השני בסדרה "דברים שלא תשמע מהרופא שלך", העוסק בהבנת הממד האנרגטי של החיים. הבנת האנרגיה תאפשר להימנע ממצוקות וממחלות רבות.

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך".

—————————————————————————————————————————-

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.