ביו אנרגיה – רייקי

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Reddit
Reddit
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

במשך אלפי שנים קישר האדם באופן טבעי בין ההשפעה של חימום להפחתת כאבים לשיפור בתפקוד רקמות ואברים.
ואכן, מאז ימי קדם – וגם היום, רבים הולכים לחפש מרפא לאברים הכואבים במעיינות חמים, חמאם, בסאונה, ג'אקוזי, כריות חימום, נורות אולטרא סגול ושאר אמצעים לחימום . דור דור ואמצעיו…

הסיבה לכך שאמצעים אלו לא חיסלו את הכאבים והמיחושים בעולם, היא ששימוש באנרגיה מלאכותית נותן אמנם תחושת הקלה מיידית, אך אין בו תהליך של החלמה, ולכן, למרות ההקלה בכאב, הטיפול אינו יעיל בטווח הארוך – וההשפעה המקלה עשויה לחלוף אפילו בטווח של דקות אחרי הטיפול.
נוסף על כך, לאמצעי חימום מלאכותיים עלולה להיות השפעה הרסנית על הגוף במובנים רבים, כפי שתמצאו בטיפ על דלקות הפרקים לדוגמה.

בדומה לאנרגיה מלאכותית, גם בטיפול רייקי ישנה הפחתה משמעותית בכאב, אלא שלעומת ההשפעה המשקרת של אנרגיה מלאכותית, בטיפול רייקי, האנרגיה של המטפל/ת מכניסה את הגוף לתהליך של ריפוי ולשיפור אמיתי ומיידי במצב הבריאותי.
להבדיל מההשפעה של כל משכך כאבים או אנרגיה מלאכותית, בטיפולי רייקי ההשפעה המיטיבה היא ארוכת טווח – ואין לה כל השפעה מזיקה.

גוף סובל במצב של כאב כתוצאה משחיקה / טראומה / מחלה / פציעה וכו', זקוק לאנרגיה מסוג שונה, מכוונת, מדויקת, שגם מתקשרת עם האנרגיה שלו – ומגיבה לה, על מנת לקבל את התמיכה האופטימלית שתסייע לריפוי הטבעי.
אלו הן אנרגיית ההילינג ואנרגיית הרייקי המועברות בטיפול.

אין סיבה שתחיו עם כאבים – מה גם שכאב מעיד על שחיקה ההולכת ומחמירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.