פלואוריד – הרעלה ציבורית בחסות משרד הבריאות !

פלואוריד ומחלת העששת – היש היגיון בשיגעון???

מדינת ישראל מוסיפה חומר כימי רעיל בשם “פלואוריד למי השתייה, בטענה שהוא כביכול מונע עששת.

והשאלה הראשונה המתבקשת היא: מה אכפת להם מהעששת שלי?
לא הצליחו למצוא תירוץ יותר טוב להרעיל אותי??? זה מעליב. מילא אם זה היה מונע מחלה סופנית, אבל לסכן אותי במחלה סופנית בשביל למנוע עששת? זה בלתי נתפס בעיניי…

נניח שזה באמת היה עוזר במניעת עששת (מה שלחלוטין תאורטי), למה לפגוע בפרנסה של רופאי השיניים שהשקיעו את מיטב שנותיהם ללמוד לתקן שיניים נגועות בעששת?
יתרה מכך, אם הפלואוריד היה מונע עששת הייתה לנו סיבה להיות עוד יותר מודאגים, מכיוון שאם הפלואוריד פוגע בחיידקי העששת, הוא בוודאי לא חס על תאים שהם חלק מגופנו – והרעלה שלהם עלולה לגרום להתפתחות סרטן.

רוצים באמת למנוע עששת? יש לי הצעו יותר ובה ולא פחות מטומטמת… תחוקקו חוק שאסור להשתמש בסוכר בממתקים. במקום סוכר שייצרו שוקולד ובקלאווה עם אספרטיים, זה יהיה הרבה יותר אפקטיבי – וגם יותר מסרטן, וכך המדינה תרוויח יותר מכל הכיוונים…
עכשיו נשאלת השאלה מי החליט שפלואור מונע עששת וכיצד? הייתי שמח לקבל גישה למחקר רציני, אבל אני מעריך שאין כזה, וגם אם יש, אפשר להפריך אותו בדקות, כמו מחקרים רפואיים רבים אחרים.
איך הפך משרד הבריאות שותף לשחיתות הגדולה בעולם בבני אדם!

הציבור הישראלי בארץ, גויס בעל כורחו לניסוי הגדול בעולם על ההשפעות הרעילות של הפלואור, שמשרד הבריאות מחדיר לו אותו למי השתייה.

ב 30.06.05, הכריז הפרופ’ אבנר עדין, פרופ’ לחקלאות שעומד בראש הועדה לעדכון מי השתייה בארץ, על 6 מיליון תושבי ישראל כעל שפני ניסיון, באחד מהניסויים הרפואיים הגדולים בעולם. ההחלטה השערורייתית של הפרופ’ לחקלאות, להמר בבריאותם הגופנית והנפשית של אזרחי המדינה, התקבלה בכינוס מיוחד של הועדה לעדכון מי השתייה בארץ. ההחלטה שהתקבלה ממליצה למשרד הבריאות להמשיך בהפלרת מי השתייה בחמש השנים הבאות “… תוך התניית הנושא בביצוע מחקר מקצועי מקיף ראשון מסוגו, לבחינת השלכות ההפלרה על בריאות הציבור“.

האם לא ראוי לבצע מחקר יסודי ורק אח”כ להחליט על הפעולה הנכונה ?

כינוס הועדה המיוחדת, שהחלטותיה עתידות להשפיע לרעה על בריאותם של מאות אלפי מאזרחי המדינה, התקיים בעקבות מאבק שמנהלת קבוצת אנשי מחקר ואקדמיה, בתקנה של משרד הבריאות מ 1998, אשר חייבה הפלרה של מים בכל יישוב שיש בו למעלה מ 5000 תושבים. אנשי הקבוצה, אספו חומר מחקרי רב, מכל העולם, אשר תומך בעובדה, כי הפלואור, לא רק שאינו תורם במניעת עששת בשיניים, אלה שהוא חומר רעיל ומסוכן שמחולל מחלות רבות ופוגע באינטליגנציה של האוכלוסייה.

הפלואור – חומר רעיל ומסוכן לאדם :

(מתוך פרסום של המשרד לאיכות הסביבה האמריקאי, משרד המקיף כ- 1500 מדענים, עורכי דין, מהנדסים ואנשי מקצוע המועסקים במטה שבוושינגטון הבירה)

היפר אקטיביות: הפלואור גרם אצל חיות מעבדה שנחשפו לחומר מרגע לידתן, להיפר אקטיביות למשך כל ימי חייהן. האם משהו במשרד הבריאות מתייחס לעלייה המבהילה בתופעת ההיפר אקטיביות בקרב ילדים צעירים בארץ, בשנים האחרונות?

דיכאון: נצפתה התנהגות דיכאונית אצל חולדות שנחשפו לפלואור בצעירותן או כשהיו כבר מבוגרות.

פגיעה בכימיקלי מפתח במוח: במחקר שנעשה ב 1998, גילו ירידה בכמות הכימיקלים החשובים הללו, במידה ניכרת, לעומת חולדות שקיבלו מים ללא פלואור.

פגיעה בכליות: נתגלתה פגיעה קשה בתפקוד הכליות של חולדות שקיבלו מים עם פלואור.

פגיעה בתאי הדם האדומים: כאשר הפלואור בה במגע עם אלומיניום (סירי בישול וכ”ו) נוצרת תמיסה רעילה במיוחד שפוגעת בדפנות התאים האדומים בדם. פגיעה שמשמעותה התדרדרות קשה בבריאות (אצל חולי אלצהיימר נתגלו ריכוזי אלומיניום גבוהים בתאי המוח).

פגיעה ב I.Q. :

בסין נתגלתה ירידה של 5-10 נקודות במבחני IQ אצל ילדים (בגילאי 8 עד 13) ששתו מים מופלרים.

אלימות ופיגור שכלי:

מחקר שערך ד”ר רוג’ר מסטרס מארה”ב, מראה עלייה ניכרת ברמת העופרת בדם, אצל ילדים שמקבלים את הפלואור באמצעות מי השתייה. עופרת בדם מגבירה ומגדילה מספר מקרים של פיגור שכלי, הפרעות בהתנהגות, וונדליזם, עבריינות, פשיעה, רציחות והתאבדות. האם גל האלימות ששוטף את הנוער הישראלי הוא תולדה של הרעלת עופרת בדם, כתוצאה מהפלואור במי השתייה ?

פגיעה במערכת החיסונית:

הפלואור פוגע בפעולת בלוטת האצטרובל, המייצרת חומר אנטי סרטני בגוף.

זירוז הבגרות המינית אצל ילדות וסרטן השד:

הפלואור הקדים את ההתבגרות המינית והופעת המחזור אצל נערות שנחשפו לפלואור ולפגיעה בבלוטת האיצטרובל, בממוצע של חצי שנה. התבגרות מוקדמת מגבירה את הסכנה לסרטן השד, אצל נשים.

סרטן עצמות:

ישנה עלייה בסוג מסוים של סרטן עצמות, אצל אלה שחשופים לפלואור במי השתייה, בעיקר אצל בני נוער, אצל בנים יותר מאשר אצל בנות. הסיכויים לשרוד את סרטן העצמות הזה, נמוכים במיוחד.

עיכוב ביצירת אנזימים ובעצמות:

עצמות נעשות עבות יותר אבל חלשות ושבירות. הפגיעה היא בעיקר באוכלוסייה הקשישה, שם ההחלמה משברים הופכת לארוכה  וקשה יותר.

הרעלת פלואוריד וסרטן:

בארה”ב מתים כ 10,000 אנשים בשנה, כתוצאה מסרטן שנגרם מהרעלת פלואוריד, המחלישה את המערכת החיסונית וחושפת אותם לסיכוני מחלות מדבקות וסרטן.

פגיעה במערכת העיכול:

פלואוריד גורם לשחיקה בקיבה ובושט, לצרבות ולגסטריטיס (קיבה רגישה).

לאור הממצאים האלה, על אזרחי מדינת ישראל להתקומם ולשאול את השאלות הבאות:

–         מדוע משחקים במשרד הבריאות ובוועדה לעדכון מי השתייה בארץ בבריאותנו ובבריאות ילדנו ?

–         כיצד מרשה המדינה למשרד הבריאות להפוך אותנו, אזרחי המדינה, לשפני ניסיון בניסוי רפואי ובניגוד לרצוננו ?

–         מדוע אין מבצעים את המחקר, לפני ההחלטה להחדיר את הפלואור למי השתייה ?

–         מדוע מתעלמים במשרד הבריאות ובוועדה מהחומר הרב שנשלח אליהם על נזקי הפלואור וממשיכים לאחז את עיני הציבור ולפגוע בבריאותו ?

–         מדוע אין בודקים את רמות העופרת בגוף אצל ילדים ובני נוער ?

ההפלרה בעולם:

אנשי משרד הבריאות חוזרים וטוענים כי הפלואור אינו מזיק וכי הוא “תרופת פלא” במלחמה בעששת השיניים. כ”הוכחה” לטענתם, הם מצביאים על שאר מדינות בעולם,  כאילו בהן מוסיפים פלואור למי השתייה.

                                          טענה זו היא שקרית !!!

להלן רשימה חלקית של מדינות בעולם שאינן מפלירות או שהפסיקו את ההפלרה במי השתייה:

סין – הפלרה אסורה !

יפן – הפלרה אסורה !

כל מדינות האיחוד האירופי (למעט אנגליה ואירלנד) אינן מפלירות !

רוב הערים והמחוזות בארה”ב הפסיקו את ההפלרה !

ועוד ועוד.

הפגיעה בשכבות החלשות:

אנשי משרד הבריאות טוענים כי ההפלרה נועדה להגן על השכבות החלשות מפני חורים בשיניים.

                    טענה צינית ומתנשאת שאין לה אחיזה במציאות !!!

הנפגעות העיקריות מההרעלה בפלואור, הן דווקא השכבות החלשות שאינן יכולות לממן שתייה של מים מינראליים ונחשפות לחומר המסוכן שמוכנס אל מי השתייה שבברזים.

מינונים גבוהים מהמותר:

משרד הבריאות קבע תקן המתייחס לשתייה של  1.5 ליטר ביום ובאותה נשימה ממליץ לשתות לפחות 5 ליטרים ביום, לאדם, בקיץ.

חייבים לדעת, כי לבד מהפלואור שאנו שותים במי הברז, אנו חשופים לפלואור המוחדר למי ההשקיה בחקלאות (פלואור בירקות, בפירות, בחלב ובמוצריו וכן בבשר בעלי החיים שאנו אוכלים). לבד מזאת, סופג גופנו כמות לא מבוטלת של פלואור בזמן הרחצה.