ניתוח חניכיים – בעד ונגד

It's only fair to share...Share on FacebookShare on RedditShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

מתלבט??? אתה לא לבד!

פעמים רבות עמדתי מול אנשים מודאגים / מבוהלים המצויים בהתלבטות, האם לעבור את ניתוח החניכיים שהרופא טוען שעלי לעבור??? מה אוכל לעשות על מנת להימנע מכך מבלי שמצבי ידרדר…

חלק מהם שיתף אותי בלבטיו, ומכיוון שבעבר הייתי במצב זה בעצמי וברור לי עד כמה שהעניין רגיש ומורכב, החלטתי להעלות בדף זה מספר נקודות בעד ונגד כל אחת מהאפשרויות, על מנת לסייע לך לקבל את ההחלטה הנכונה לך.

בשלב ראשון הייתי מציע לדחות את הניתוח עד לאחר שתקרא את הספר "דברים שלא תשמע מהרופא שלך", מאחר ועל סמך המידע שתקבל, תוכל לבחור בדרך הטובה ביותר עבורך. בשלב השני, קרא את הספר בהקדם האפשרי, על מנת לבלום את הידרדרות הרקמה בשלב של משבר ולמנוע קריסה.

הרפואה מציעה פתרונות מהפכניים ומתקדמים טכנולוגית – אך הם כרוכים בסבל, בטראומות, בנכות, בעלויות גבוהות – ובהידרדרות בטווח הארוך שאתה חייב להביא בחשבון.
אדם שאיבד את השיניים ומעוניין להתקין שתלים, יצטרך לעמוד בעלות ממוצעת של 1000 דולר (!!!) לכל שן, וזה בלי להביא בחשבון עלויות של זמן, טיפולים, כאבים ובעיות רבות אחרות הנלוות לטיפול הרפואי ולתוצאותיו.

מעבר לכך, חשוב שתהיה מודע לכך שהטיפול הרפואי אינו מהווה פיתרון ארוך טווח. כל עוד אתה חי על אותו נתיב שהוביל אותך אל המחלה, מדי מספר שנים היא תתקוף שוב, ומפעם לפעם תיאלץ לעבור ניתוחים חוזרים או טיפולי תחזוקה כואבים ויקרים, ועם השנים מצבך ילך וידרדר מבחינה אסתטית ומבחינה בריאותית.

גם אם אתה מספיק עשיר, צריך להיות גם לא מעט טיפש על מנת להוציא 30.000 דולר על החלפת 30 שיניים בפה, ולסבול כל החיים תנודות וזעזועים בטיפולים חוזרים ונשנים, כשיש אלטרנטיבה לשמור על השיניים,  ובמקום המלחמה, לבחור באורח החיים שימנע ממך את כל הסבל והתלאות הכרוכים בה.

כל זמן שאתה עדיין עם השיניים הטבעיות, גם אם הן איבדו יציבות, יש באפשרותך להשיב אותן לתפקוד – וחובתך לעשות זאת בהקדם האפשרי !

ניתוחי חניכיים - בעד ונגד

בחר בדרך הטבעית – ועשה זאת עכשיו.
התקשר והזמן את הספר 'דברים שלא תשמע מהרופא שלך' – הפתרון המוחלט למחלות החניכיים.
במחיר המצחיק של ספר, תחסוך מעצמך נכות, מצבים לא נעימים והוצאות אדירות.

דברים שלא תשמע מהרופא שלך
דברים שלא תשמע מהרופא שלך

הצטרף לאלפי מאושרים שאימת מחלת החניכיים נגוזה לחלוטין מחייהם.