מניעת מחלות כרוניות בילדים

It's only fair to share...Share on FacebookShare on RedditShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

מאת : איל כהן

יצא לי לטפל בבעיות שונות של ילדים, ואני חייב לציין שבהצלחה רבה, אבל הסיבה שחשוב לי לשתף אתכם היא על מנת שתוכלו להבין תהליכים הגורמים למחלות כרוניות, ולעשות את הצעדים הנכונים בשמירה על בריאות ילדיכם.

החשיבות של טיפול לילדים שסובלים מכאבי בטן בלתי מוסברים!

בדרך כלל, באופן נורמלי, כאשר הילד סובל מכאבי בטן, בעיות נשימה או שיעול טורדני, ההורים לוקחים אותו לבדיקה אצל רופא – או בבית חולים, ורק לאחר שאין אבחון והילד סובל מהכאבים במשך זמן ארוך, הם מנסים טיפולים מסוג שונה.
היה לי מקרה של ילדה בת שבע שהגיע אלי מכיוון שסבלה מהתקפים של כאבי בטן שפגעו בה בכל התפקודים. האימא, כמובן, לקחה אותה לרופא, ולגסטרולוג, אבל הם לא מצאו את הסיבה לכאבים, ובשלב כלשהו, היא הביאה את הילדה אלי לטיפול.
אחרי הטיפול הראשון כבר הייתה הקלה משמעותית בכאבים, ולדעתי ההשפעה של הטיפול עוד הייתה פעילה ויכול להיות שזה היה מספיק, אבל קבענו טיפול נוסף לחיזוק – וטוב שכך עשינו. בהמשך תבינו מדוע.
במקרים רבים, כאבי הבטן הלא מוסברים עלולים להיות תוצאה של אי ספיקת לבלב; המתפתח בגלל מצבים רגשיים (תוכלו למצוא מידע בטיפ על הסוכרת) / התפתחות של קרוהן או מחלות כרוניות אחרות, שככל שאנו מטפלים בהם מוקדם יותר, אנו משיבים את זרימת הדם ואת פעילות המנגנון החיסוני לתקינות, ומונעים את ההידרדרות.

הגרוע ביותר שתוכלו לעשות הוא לתת לידי משככי כאבים כמו אקמול, אופטלגין, אדוויל וכד', גם אם זה לפי מרשם רופא, מכיוון שתרופות אלו משתקות את הכאב בזמן שהגורם ממשיך לפעול ברקע ללא הפרעה ומחמיר את הנזק לרקמות המצויות במצוקה.

אם לילד שלך יש כאבי בטן לא מוסברים ותתנו לו משככי כאבים, ישנו סיכוי גדול שבוקר אחד הוא יתעורר ותגלו שהוא חולה בסוכרת, קרוהן, קוליטיס – או מחלה כרונית אחרת…

לכן, מוטב להביא את הילד/ה לטיפול הילינג בהקדם האפשרי, עוד לפני שמערכת בגופו קורסת כתוצאה מדלקת או מאי-ספיקה של רקמה זו או אחרת, והילד יישאר עם מחלה כרונית שתפגע בו ובמשפחה למשך שארית חייו.

card_reiki

עשו לייק לדף הפייסבוק שלי

Comments are closed.