העניין המהותי

It's only fair to share...Share on FacebookShare on RedditShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

מעבר לתועלת הספציפית שהספר "דברים שלא תשמע מהרופא שלך' – זן והפתרון המוחלט למחלות החניכיים" מביא לסובלים ממחלות החניכיים, הרי שלהגדיר אותו כספר על מחלות החניכיים יהיה כמו לקטלג את הספר "מי הזיז את הגבינה שלי" כספר על גבינה…

ספר זה אינו דומה לספרי בריאות אחרים, שכן הוא מהווה צעד ראשון במסע רוחני לריפוי טבעי של מחלות, שאילמלא הוא היו עולות לסובלים מהן בסדרי גודל של משכנתה וגורמות סבל עצום ופגיעה מהותית באיכות החיים.

מחלות החניכיים בספר זה מהוות משל המשליך על תחומים רבים מספור בחיינו, וראוי להתייחסות כבדת משקל.

כספר העוסק בריפוי טבעי, המסר שהוא מביא הוא :

1. בכל שלב של המחלה – גרוע ככל שיהיה, ניתן לתקן את המצב באמצעות תמיכה בגוף ומתן ביטוי ליכולת השיקומית. לעולם לא מאוחר מכדי לאפשר לגוף להתחיל בתהליך של שיקום עצמי.

2. גם אם אינך סובל היום, אם תאמץ את גישת הספר, חיים נכונים מבטיחים שלא תסבול בעתיד ממחלות נפוצות אלו ושלא תאבד את השיניים כתוצאה מהן בשום שלב בחייך.

3. אם עברת ניתוחי חניכיים ויש בפיך תחליפים, אסור לך להיות שאנן, כל עוד לא תאמץ את גישת הספר, מדי מספר שנים תיאלץ תעבור ניתוחים חוזרים ו/או התאמות לשתלים / תותבות או כל תחליף אחר, ומצבך יוסיף להידרדר על כל הכרוך בכך.

כספר מבוא למודעות אובייקטיבית, ייעודו לפקוח את עיניך להבנה שונה לחלוטין של המציאות שבה אתה חי:

1. להציג את האיזון האנרגטי של הגוף.

3. להסביר סבל ומחלות המתפתחות כתוצאה מהפרות שונות של איזון האנרגיה.

4. להאיר את עינייך לעיוורון ולעלטה הנכפים עליך על ידי שילוב של גורמים ממסדיים התומכים זה בזה.

3. להמחיש לך עד כמה שאיש אינו מעוניין בטובתך. אנו חיים בשוק עבדים שבו המערכת הממסדית בה אנו מעוצבים להאמין ועליה אנו סומכים בעיניים עצומות, מתומרנת על ידי גופים כלכליים, שאינם מעוניינים בדרכים לריפוי שאינן רווחיות – ואף מדכאים אותן בשיטתיות.

4. להמחיש עד כמה שעיצוב התודעה על ידי התרבות גורם לנו להיות אטומים לגורמי המצוקות, שמבלי להרגיש כאב ואפילו תוך כדי הנאה, אנו מסוגלים לגרום לגוף סבל ונזקים בקנה מידה המביא להתפתחות מחלות קשות, בעטיין אנו נאלצים לעבור סבל עצום – ולא פעם אף להשתמש בפרותזות.

5. להמחיש עד כמה שהתרבות שבה אנו חיים מתקיימת על ערכים מעוותים, וכמה סבל יכול להימנע אילו היינו חיים בחברה מוסרית

6. להעלות את רמת המודעות שלך ליכולתך לקחת אחריות לבריאותך – ולאפשרותך לשנות את ה"גורל" המיועד לך כתוצאה ממחלות קשות, המוגדרות לא פעם כ"כרוניות" או "תורשתיות", ולפיכך אנו יוצאים מתוך הנחה שאין לנו שליטה עליהן.

7. לעודד את הקורא לקחת אחריות לבריאותו.

מחלות החניכיים הפוגעות כמעט בכל אדם החי היום על כדור הארץ, ממחישות את הצורך של כל בני האדם בצמיחה רוחנית, ובשינוי יסודי בהשקפת העולם ובאורח החיים, על מנת שלא נאבד את השיניים, הין אם במישור האישי ובין אם במישור החברתי. הפתיחות ההקשבה, הרגישות, ההבנה והשינוי הם הכלים שבאמצעותם תוכל להימנע מסבל, ממכאוב וממחסור.

משחר התרבות האנושית האינטרס הכלכלי המניע את המערכת הממסדית, מביא לידי כך שמחלות אלו מטופלות בדרכים פולשניות, באמצעות ניתוחים, עקירות שיניים בריאות והתקנת תחליפים מלאכותיים כמו שיניים תותבות, שתלים וכדומה.

באופן לא מפתיע, הגישה הממסדית המעוותת כלפי מחלות אלו, מאפיינת במידה רבה את הגישה והטיפול המקובלים למחלות רבות אחרות, כמו גם את ההשקפה בכל הקשור בהתייחסות לנפש האדם, לגוף, למהותו ולתפקודיו בהיבט החומרי תוך התעלמות מן הממד האנרגטי.

אילו היינו חיים בתרבות רוחנית יותר, סביר להניח במקום להשקיע כל כך הרבה משאבים וטכנולוגיות במטרה להילחם במחלות הנגרמות כתוצאה מאורח חיים מעוות, האנושות הייתה מתקיימת באורח חיים שמלכתחילה ימנע את התוצאה, על ידי אורח חיים מוסרי והימנעות מגורמים הרסניים הפוגעים באיזונים אנרגטיים.

בספרים הבאים בסדרה נלמד לזהות, להכיר,להבין, למנוע – ואף לרפא ללא טיפולים רפואיים מחלות ותופעות רבות אחרות המוגדרות כ'אנרגטיות', כמו: סוכרת (אי-ספיקת לבלב), יתר כולסטרול בדם, התקרחות (אי ספיקת קרקפת), יתר לחץ דם, אלצהיימר, אין-אונות, מיגרנה, בעיות של חילוף חומרים – ועוד, מן ההיבט האנרגטי המדוכא והלא מוכר…

אחת מן הסיבות לכך שפתחתי את סדרת ספרי המודעות אובייקטיבית בהבנת מחלות החניכיים, היא המשמעות הכפולה של איבוד השיניים. מעבר לאובדן הכואב של כל אבר גוף אחר – השיניים מסמלות כוח יציבות ויכולת.

עכשיו זה בידיים שלך …