ריפוי טבעי לדלקות אוזניים

It's only fair to share...Share on FacebookShare on RedditShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

ילדים רבים סובלים מאזניים רגישות, ומדלקות אוזניים חוזרות ונשנות, בעיקר בעקבות התקררות.
אם גם ילדיכם סובלים, לפני שאתם מלעיטים אותם בתרופות, נאלצים לנוח שבועיים וגם סובלים מתופעות לוואי של התרופות, נסו טיפול הילינג אחד.
במרבית המקרים, די בטיפול הילינג של עשר דקות או עשרים דקות – והדלקת נעלמת כלא הייתה, מה שיחסוך לכם שבועיים של אנטיביוטיקה שתפקידה להילחם בחיידקים במקום המנגנון החיסוני, אקמול שתפקידו להילחם בחום, ויחסוך את הכאבים ואת הנזק שמשאירה המחלה ככל שהיא מתמשכת.

ומה שיותר יפה זה שהריפוי בהילינג חסר סיכון ומהווה חיסון, מכיוון שהוא משפר את זרימת הדם ואת חילוף החומרים, ומחזק את הרקמות, ומכאן שאחרי ריפוי כזה, סביר להניח שהתכיפות שהדלקת תחזור תפחת במידה משמעותית.

באופן כללי, כשאני חושב על מהלך טבעי של מחלה מסוג זה, שבמידה ואינו מסתבך אורך בין שבוע לשבועיים גם בלי תרופות, אני לא מצליח להבין במה מתבטאת יעילותה של האנטיביוטיקה.
כלומר: אילו האנטיביוטיקה הייתה יעילה בחיסול החיידק, הייתי מצפה שניקח אנטיביוטיקה פעם – או שוב אחרי כמה שעות, והמחלה אמורה הייתה להירפא, אבל לקחת ארבע פעמים ביום אנטיביוטיקה במשך שבועיים, שזה ממילא מהלך המחלה, נראה לי לא יעיל ואף מזיק…
העניין הוא לא רק במשך הזמן שבו המחלה עושה את הנזק, אלא גם באיכות ההחלמה. ככל שההחלמה מהירה יותר, המחלה תשאיר פחות סימנים והגוף יינזק פחות מהמחלה עצמה וגם מטיפולים תרופתיים.
טיפולי רייקי יעילים בריפוי דלקות אוזניים כמו גם בסוגים שונים אחרים של דלקות כמו: דלקת ריאות, דלקת קרום המוח ועוד, ובמיוחד אצל תינוקות ניתן לרפא אותן בתוך דקות. מומלץ לנסות טיפול זה לפני שפונים לטפול רפואי – ובטח לפני שלוקחים את הילד לבית חולים, שם הדברים עלולים להסתבך…

עשו לייק לדף הפייסבוק שלי

card_reiki

 

—————————————————————————————————————————-

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך".

ריפוי טבעי למחלות החניכיים דברים שלא תשמע מהרופא שלך(י)סודות הבריאה (י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

עשו לייק לדף שלי בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.