בעיות פוריות

It's only fair to share...Share on FacebookShare on RedditShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

מאת : איל כהן

אני בטוח שאתם שואלים את עצמכם איך זה שכל כך הרבה נשים עוברות טיפולי פוריות שעולים הון עתק, מסכנים את חייהן, כואבים, משפילים – ולא תמיד נותנים תוצאות, וגם כשכבר יש תוצאות הן לעולם לא תהיינה כמו בהריון טבעי…

צריך להבין שהפריה מלאכותית אינה דומה להפריה טבעית, מאחר ובמהלך הפריה טבעית מתקיים תהליך הברירה הטבעית, הבא לידי ביטוי במירוץ בין כמיליון תאי זרע, שהחזק והבריא מכולם הוא זה שמפרה את הביצית, ובסופו של דבר הופך להיות עובר – ובהמשך אדם חדש.
בהפריית מלאכותית המצב שונה בתכלית.
הרופאים לוקחים מנת זרע שיש בה כמיליון זירעונים, וממנה הם בוחרים את הזירעון שנראה הכי טוב, על מנת להשתמש בו להפריה.

לא משנה כמה ינברו ויפשפשו הרופאים במנת הזרע, הם לעולם לא יצליחו להוציא מתוך מיליון הזירעונים את אותו זירעון שהיה מנצח במירוץ, ולכן, בהפריה מלאכותית גדולים הסיכויים לצאצאים חלשים יותר, או שיסבלו מבעיות שונות במהלך חייהם כמו אלרגיות ורגישויות ואף ממחלות גנטיות, כמו אפילפסיה, אוטיזם, בעיות של חילוף חומרים, ורבות אחרות, הרבה יותר מאשר ילדים שנולדו מהפריה טבעית, שבה הזרע שממנו הם באו לעולם הוא הזרע החזק ביותר.
בנוסף, בהפריה מלאכותית גדל הסיכוי ללידת בנות, מכיוון שהטסטוסטרון, שהוא הורמון האנרגיה, הקיים בכמות גדולה יתר אצל הזכר, הוא המוביל את הזירעון במירוץ אל הביצית, ומכיוון שכך, בהיריון שבו מתקיים המירוץ לביצית, גדולים הסיכויים שזרע זכרי ינצח.
כאשר הזרע נבחר באופן שרירותי, מן הסתם הסיכויים שרמת הטסטוסטרון שבו תהיה נמוכה יותר מזו שבזרע שינצח במירוץ, ולכן גדלים הסיכויים ללידת בנות או בנים נשיים.
ייתכן שלחלק מהאנשים זה ייראה חסר משמעות, אבל חשוב שנבין שהחיים הם מלחמה בלתי פוסקת, בין אם במימד המולקולרי ובין אם במימד הגלובלי, וללא כוח לוחם, עם ומדינה לא ישרדו…

בעיות רבות גורמות לפגיעה בפוריות;
תרבות המערב, האקדמית והלחוצה, עסוקה בטיפוח המוח, הולכת ומתנוונת במהירות ומאבדת את הטסטוסטרון, ועם זה את הפוריות ואת התשוקה לחיים… זו תרבות שהגיע אל קיצה, השאיפה לילודה בה הולכת ופוחתת, וגם אלו מביניהם שכבר רוצים ילדים אינם פוריים בעיקר בגלל בעיות ניווניות ומחלות המתפתחות כתוצאה מסטרס.

מחלות כרוניות עלולות לגרום לבעיות פוריות.

מחלות כמו מחלות החניכיים, דלקות פרקים, פיברומיאלגיה קוליטיס ורבות אחרות המוגדרות ככרוניות, עלולות לפגוע בפוריות.
הסיבה לכך כפי שאני רואה את זה, בין אם אנחנו מודעים לכך או לא, שבכל רגע נתון הגוף שלנו צריך להוציא אנרגיה רבה על התגוננות והחלמה מאינספור גורמים מזיקים בסביבה שאנו חיים. ככל שהגוף פגוע, כמו במקרה של מחלות כרוניות, הוא נאלץ לבזבז יותר אנרגיה במאמצים לשקם את עצמו ואינו מסוגל להתפנות להריון. בשלב זה או אחר, כאשר הגוף חש כי הסביבה אינה מתאימה לדור הבא, הוא יכבה את מנגנון הרבייה, ולכן, לפני ניסיון להרות, חשוב לרפא מחלות "כרוניות", "אוטואימוניות" ואחרות המתקיימות בגוף באופן קבוע, באופן שיפשר לגוף את המשאבים הנחוצים להיריון, ויגדיל משמעותית את הסיכוי לעבור אותו בצורה תקינה.

ניתן לרפא מחלות כאלו באמצעות טיפולי רייקי והילינג המבוססים על תמיכה אנרגטית, ומספקים לגוף אנרגיה המעצימה את היכולות של המערכת החיסונית, ושל חילוף החומרים, מאפשרת לו להתגבר על גורמים רבים ושונים ומאיצה את השיקום.

טיפולים אלו טובים גם לאפשר לביצית להתפתח ולהבשיל, כך שלאחריהם, הסיכויים להרות עשויים להיות גבוהים בהרבה מאשר בטיפולים כימיים והורמונליים או הפריות מבחנה, מה גם שללא כאבים, ללא תופעות לוואי – ואפילו בדרך ידידותית, נוחה ושלווה.

לאישה שהרתה בעקבות טיפולים, מומלץ לקבל טיפולי רייקי גם במהלך ההיריון על מנת ולתמוך בהריון, ולתת תמיכה אנרגטית שתשפר משמעותית את האיכות של ההיריון.
חשוב להבין שהרחם של האישה במהלך ההיריון משמש כ"תנור" שבו העובר מבשיל משלב ההתעברות ועד שהוא מוכן להגיח לעולם – וטיפולים במהלך ההיריון יספקו לאישה ולעובר אנרגיה איכותית, שתגדיל הסיכויים להריון מוצלח.

עם כל הניסיון שרכשתי בטיפולים מסוג זה באינספור בעיות תפקודיות, בגלל תסמונת העדר, לצערי, עד כה לא התנסיתי בטיפולים למטרה זו, כך שהמידע מבוסס על הכרתי והבנתי את הגוף, אבל אני משוכנע שזוהי הדרך הטובה ביותר להריון מוצלח – ובכל מקרה, בדרך הזאת אין מה להפסיד כך שהיא צריכה להיות בעדיפות על פני דרכים בעלות פוטנציאל נזק.

 למה עדיף להימנע מטיפולי הפריה?

עשו לייק לדף שלי בפייסבוק

card_reiki

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.