ריפוי טבעי של בעיות פוריות

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

נשים רבות חוות בעיות בפוריות או בהריון, וצריך להבין שחלק גדול מהמקרים האלו נובע מזרימת דם לקויה, הגורמת לתפקוד לקוי של רקמות כמו הרחם, השחלות, החצוצרות ואברים אחרים, השותפים בתהליך.
אני בטוח שאתם שואלים את עצמכם איך זה שכל כך הרבה נשים עוברות טיפולי פוריות שעולים הון עתק, מסכנים את חייהן, כואבים, משפילים – ולא תמיד נותנים תוצאות, וגם כשכבר יש תוצאות הן לעולם לא תהיינה כמו בהריון טבעי…

צריך להבין שהפריה מלאכותית אינה דומה להפריה טבעית, מאחר ובהפריה טבעית מתקיים תהליך הברירה הטבעית, הבא לידי ביטוי במירוץ בין כמיליון תאי זרע, שהחזק והבריא מכולם הוא זה שמפרה את הביצית, ובסופו של דבר הופך להיות עובר – ובהמשך אדם חדש.
בהפריית מלאכותית המצב שונה בתכלית.
בהפרייה מלאכותית, לעומת זאת, הרופאים לוקחים מנת זרע שיש בה כמיליון זירעונים, וממנה הם בוחרים את הזירעון שנראה הכי טוב, על מנת להשתמש בו להפרות את הביצית.

לא משנה כמה ינברו ויפשפשו הרופאים במנת הזרע, הם לעולם לא יצליחו להוציא מתוך מיליון הזירעונים את אותו זירעון שהיה מנצח במירוץ, ולכן, בהפריה מלאכותית גדולים הסיכויים לצאצאים חלשים יותר, או שיסבלו מבעיות שונות במהלך חייהם כמו אלרגיות ורגישויות ואף ממחלות גנטיות, כמו סרטן, אפילפסיה, אוטיזם, בעיות של חילוף חומרים, ובעיות רבות אחרות, הרבה יותר מאשר ילדים שנולדו מהפריה טבעית. איך לומר בצורה ממוקדת, התינוק שייוולד בהפרייה מלאכותי לעולם לא יהיה הזרעון הכי חזק במנת הזרע…
בנוסף, בהפריה מלאכותית גדל הסיכוי ללידת בנות, מכיוון שהטסטוסטרון, שהוא הורמון האנרגיה הקיים בכמות גדולה יתר אצל הזכר, הוא המוביל את הזירעון במירוץ אל הביצית. ומכיוון שכך, בהיריון שבו מתקיים המירוץ לביצית, גדולים הסיכויים שזרע שבו יש יותר טסטוסטרון ינצח.
כאשר הזרע נבחר באופן שרירותי, רמת הטסטוסטרון שבו תהיה נמוכה יותר מזו שבזרע שינצח במירוץ, ולכן, בהפרייה מלאכותית גדלים הסיכויים ללידת בנות או בנים עם פחות טסטוסטרון, שהמשמעות היא שהם נשיים.
ייתכן שלחלק מהאנשים זה ייראה חסר משמעות, אבל בין אם אנו מודעים לכך או שלא, חשוב שנבין שהחיים הם מלחמה בלתי פוסקת, בין אם במימד המולקולרי ובין אם במימד הגלובלי, וללא כוח להילחם, אדם, עם – ומדינה לא ישרדו… ככל שזה נוגע למציאות שבה אנו חיים, בסביבנו חיים מאות מיליוני אנשים שרק ממתינים בסבלנות שנאבד את יכולת הלחימה שלנו, על מנת להשמיד אותנו, וזו לא פוביה, הם מצהירים על כך בפומבי בכל הזדמנות.

בעיות רבות גורמות לפגיעה בפוריות;
תרבות המערב, האקדמית והלחוצה, עסוקה בטיפוח המוח, הולכת ומתנוונת במהירות ומאבדת את הטסטוסטרון, ועם זה את האנרגיה ואת התשוקה לחיים… זו תרבות שהגיע אל קיצה, השאיפה לילודה בה הולכת ופוחתת, וגם אלו מביניהם שכבר רוצים ילדים, מגלים שפוריותם נפגעה, בעיקר בגלל בעיות ניווניות ומחלות המתפתחות כתוצאה מסטרס, תזונה לא טבעית ושינויים סביבתיים.

מחלות כרוניות כגורם לבעיות פוריות:

מחלות כמו מחלות החניכיים, דלקות פרקים / פיברומיאלגיה / קרוהן קוליטיס – ורבות אחרות המוגדרות כמחלות כרוניות, גנטיות, אוטואימוניות וכד’, עלולות לפגוע בפוריות.
הסיבה לכך היא שבין אם אנחנו מודעים לכך או לא, שבכל רגע נתון הגוף שלנו צריך להוציא אנרגיה רבה על התגוננות והחלמה מאינספור גורמים מזיקים בסביבה שבה אנו חיים, וככל שהגוף פגוע, כמו במקרה של מחלות כרוניות, הוא נאלץ לבזבז יותר אנרגיה במאמצים לשקם את עצמו ואינו מסוגל להתפנות להריון. בשלב זה או אחר, כאשר הגוף חש כי אין לו את המשאבים המתאימים לדור הבא, הוא יכבה את מנגנון הרבייה, ולכן, לפני ניסיון להרות, חשוב לרפא מחלות “כרוניות”, “אוטואימוניות” ואחרות המתקיימות בגוף באופן קבוע, באופן שיאפשר לגוף את המשאבים הנחוצים להיריון, ויגדיל משמעותית את הסיכוי לעבור אותו בצורה תקינה.

לרוע המזל לרפואה אין דרכים לרפא את המחלות הכרוניות למיניהן, והיא עסוקה בעיקר בתחזוקתם ובטיפול בסימפטומים, אך למרבית המזל, חלק משמעותי מהן ניתן לרפא באמצעות טיפולי רייקי והילינג המבוססים על תמיכה אנרגטית, ומספקים לגוף אנרגיה המשפרת את זרימת הדם, מעצימה את היכולות של המערכת החיסונית, ושל חילוף החומרים, ומאפשרת לו להשתקם ולהתגבר על גורמים רבים ושונים.

לאחר למעלה מעשרים שנות נסיון בטיפול אנרגטי, אני מרשה לעצמי להניח שכשם שתפקודן של רקמות אחרות בגוף משתפר בעקבות השיפור בזרימת הדם המחייה אותן, גם באברי הרבייה טיפול מסוג זה עשוי להביא לקליטת ההיריון, ללא תופעות לוואי, ללא טיפולים, פולשניים, ללא סיכונים,  בנעימות ובעלויות מינימליות.

טיפולים אלו טובים גם לאפשר לביצית להתפתח ולהבשיל, כך שלאחריהם, הסיכויים להרות עשויים להיות גבוהים בהרבה מאשר בטיפולים כימיים והורמונליים – או הפריות מבחנה, מה גם שללא כאבים, ללא תופעות לוואי – ואפילו בדרך ידידותית, נוחה ושלווה.

במידה והטיפולים מצליחים, לאישה שהרתה, מומלץ לקבל טיפולי הילינג אחת לשבוע גם במהלך ההיריון, על מנת לתמוך בהריון, ולשפר משמעותית את איכותו.
חשוב להבין שהרחם של האישה במהלך ההיריון משמש כ”תנור” שבו העובר מבשיל משלב ההתעברות ועד שהוא מוכן להגיח לעולם, וטיפולים מסוג זה במהלך ההיריון יספקו לאישה ולעובר אנרגיה איכותית, שתגדיל הסיכויים להריון מוצלח.

עם כל הניסיון שרכשתי בטיפולים מסוג זה באינספור בעיות תפקודיות, בגלל תסמונת העדר, לצערי, עד כה לא התנסיתי בטיפולים למטרה זו, כך שהמידע מבוסס על הכרתי והבנתי את הגוף, אבל אני משוכנע שזוהי הדרך הטובה ביותר להריון מוצלח, ובכל מקרה, בדרך הזאת אין מה להפסיד מאחר ואין שום פוטנציאל לנזק, כך שהיא צריכה להיות בעדיפות על פני דרכים פולשניות או שמערבות כימיקלים למיניהם.

 למה עדיף להימנע מטיפולי הפריה?

card_reiki

————————————————————————————————————————

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

————————————————————————————————————————

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.