אודות

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Reddit
Reddit
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

שמי איל כהן, נשוי לגילה ואב לשלושה ילדים מדהימים. לכאורה, אדם נורמטיבי.
מה שעשה אותי מעט שונה מהאדם ה"נורמלי" הוא שבשנת 1993 בעקבות החלמה טבעית מנסיגת חניכיים חמורה שממנה סבלתי במשך שנים רבות, חוויתי הארה, שהעשירה אותי בידע עצום לגבי החיים, בעקבותיה השקפת עולמי השתנתה מהקצה אל הקצה בתחומים רבים, חלקם בעלי משמעות גורלית.
על מנת לאפשר לאנשים להימנע ולרפא את עצמם באופן טבעי ממחלות שונות, כתבתי את סדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך".

האתר www.eyalcohen.com סופסוף מתחיל להגשים את מטרתו כפלטפורמה אמתית, חזקה ומגוונת להעברת הרעיונות והמידע שיפתח את ראשם של העבדים ויאפשר להם להתנתק מן הקיבעון התפיסתי ומן התלות בטיפולים רפואיים רבים, וליהנות מתפקוד טוב יותר ומבריאות טובה יותר.

אני מודע לכך שחלק מן התכנים באתר אינו קל לעיכול, ואני מקווה שתצליחו להתחבר, וליהנות מהמידע. לא לשכוח לנשום עמוק ולפהק מפעם לפעם. קבלו מראש את התנצלותי אם חלק מהתכנים ייראו לכם פוגעניים או לא מציאותיים. אין כאן שום דבר נגד אף אחד באופן אישי. יש כאן חיפוש אחר האמת, ואני משתדל לנמק את הדברים באופן שגם אם לא תסכימו אתם, עדיין תהיה בהם לוגיקה שאי אפשר להתעלם ממנה.

אני מקווה להכיר באמצעות האתר אנשים מעניינים, ואולי ביחד נצליח להפוך את העולם שלנו לרוחני יותר וידידותי לבני האדם.

—————————————————————————————————————————-

המאמרים והטיפים כתובים בלשון זכר על מנת להימנע מסרבול בכתיבה ומשגיאות נפוצות של שתיים ושניים…
אין בזה כל הדרה, פחיתות כבוד, וזלזול או התעלמות מהמין הנשי. להפך, אני אוהב ומכבד אתכן מאד, וברור לי שתקבלו את המידע הרבה יותר חלק מגברים באופן כללי.

אשמח אם תשתמשו באפשרויות שבאתר, להגיב ולפתח דיונים בנושאים שונים.

אם אהבתם את האתר או דף כלשהו בתוכו, אתם מוזמנים ללחוץ באותו דף על LIKE על מנת לשתף את חבריכם לפייסבוק, או ללחוץ על +G על מנת לשתף את חבריכם לגוגל פלוס ובאותו צעד גם להמליץ לגוגל לקדם את האתר על מנת שיותר אנשים יגיעו אליו.

 

2 Responses to אודות

 1. רויטל אברמוביץ says:

  אייל שלום,

  שלחת אליי את הספר שלך על ריפוי מחלות החניכיים ומאוד התרשמתי, אני רוצה להתייחס אליו וגם רציתי לשאול מה כתוב בשני סיפרי ההמשך בסידרה, איך יוצרים אתך קשר? יש כתובת email?

  • Eyal says:

   הי רויטל,
   בתוך כל ספר שאני שולח, בכריכה הפנימית יש הקדשה עם מספר הטלפון הנייד שלי, אני מקווה שגם בספר ששלחתי אלייך זה ישנו – אלא אם ביקשת את הספר ללא הקדשה.
   אם לא ביקשת ושכחתי – אני מתנצל 🙂
   בכל מקרה, מספר הטלפון שלי הוא 0522218612
   והמייל שלי הוא eyalcohen.com@gmail.com
   אשמח להיות בקשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.