אודות

It's only fair to share...Share on FacebookShare on RedditShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

שמי איל כהן, נשוי לגילה ואב לשלושה ילדים מדהימים. לכאורה, אדם נורמטיבי.
מה שעשה אותי מעט שונה מהאדם ה"נורמלי" הוא שבשנת 1993 בעקבות החלמה טבעית מנסיגת חניכיים חמורה שממנה סבלתי במשך שנים רבות, חוויתי הארה, שהעשירה אותי בידע עצום לגבי החיים, בעקבותיה השקפת עולמי השתנתה מהקצה אל הקצה בתחומים רבים, חלקם בעלי משמעות גורלית.
על מנת לאפשר לאנשים להימנע ולרפא את עצמם באופן טבעי ממחלות שונות, כתבתי את סדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך".

האתר www.eyalcohen.com סופסוף מתחיל להגשים את מטרתו כפלטפורמה אמתית, חזקה ומגוונת להעברת הרעיונות והמידע שיפתח את ראשם של העבדים ויאפשר להם להתנתק מן הקיבעון התפיסתי ומן התלות בטיפולים רפואיים רבים, וליהנות מתפקוד טוב יותר ומבריאות טובה יותר.

ברור לי שלא קל להכיל את התכנים, ואני מקווה שתצליחו. לא לשכוח לנשום עמוק ולפהק מפעם לפעם. קבלו מראש את התנצלותי אם חלק מהתכנים ייראו לכם פוגעניים או לא מציאותיים. אין כאן שום דבר נגד אף אחד באופן אישי. יש כאן חיפוש אחר האמת, ואני משתדל לנמק את הדברים באופן שגם אם לא תסכימו אתם, עדיין תהיה בהם לוגיקה שאי אפשר להתעלם ממנה.

אני מקווה להכיר באמצעות האתר אנשים מעניינים, ואולי ביחד נצליח להפוך את העולם שלנו לרוחני יותר וידידותי לבני האדם.

—————————————————————————————————————————-

המאמרים והטיפים כתובים בלשון זכר על מנת להימנע מסרבול בכתיבה ומשגיאות נפוצות של שתיים ושניים…
אין בזה כל הדרה, פחיתות כבוד, וזלזול או התעלמות מהמין הנשי. להפך, אני אוהב ומכבד אתכן מאד, וברור לי שתקבלו את המידע הרבה יותר חלק מגברים באופן כללי.

אשמח אם תשתמשו באפשרויות שבאתר, להגיב ולפתח דיונים בנושאים שונים.

אם אהבתם את האתר או דף כלשהו בתוכו, אתם מוזמנים ללחוץ באותו דף על LIKE על מנת לשתף את חבריכם לפייסבוק, או ללחוץ על +G על מנת לשתף את חבריכם לגוגל פלוס ובאותו צעד גם להמליץ לגוגל לקדם את האתר על מנת שיותר אנשים יגיעו אליו.