זהו זה. החלטתי לפרוש… סופית. פברואר 2014

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Reddit
Reddit
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

סדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך" היא מקור מידע עוצמתי, המסביר מחלות רבות – ומאפשר לך לקחת שליטה ולרפא אותן ללא צורך בהתערבות רפואית.
בשנת 2014, אחרי כמעט חמש עשרה שנים שבהן הספרים נמכרו בסטימצקי ובצומת ספרים, נשברתי והחלטתי לשנות את הגישה. אל תיקחו את זה אישי "צומת" ו"סטימצקי", זה לא אתם זה אני (בעצם גם אתם…) אבל אני החלטתי סופית. הספרים שלי לא יימכרו יותר בחנויות.
למרות שזה עשוי להראות כצעד תמוה, הסיבה שבגללה עשיתי אותו בעצם משרתת את כולם – למעט הטייקונים.
לרשתות הספרים יש נוהל שלפיו ספר שלא נמכר בחנות כלשהי במשך שלושה חודשים, עובר למחסן. ספר שלא נמכר במשך שנה – יוצא מהרשת לצמיתות.

מכיוון שהספרים שאני כותב יצאו בהוצאה עצמית והם אינם מלווים בקמפיינים של פרסום מצד הוצאות לאור גדולות, להן יש הסכמים עם הרשתות והן יכולות לדרוש את החזקתם על המדף או אפילו להציג אותם בחלון הראווה, הם נמכרים בכמויות קטנות באופן יחסי, ולכן, במרבית המקרים הם לא היו במלאי של החנויות – וממילא היה צורך להזמינם מהמחסן, מה שלקח מספר ימים שבהם הלקוח המתין לספר.
הרשתות לא עשו שום שירות לספר במובן של חשיפה או של אספקה, והמעוניינים לרכוש אותם שממילא מצאו אותם דרך האתר שלי, נאלצו להתקשר לחנות או להגיע אליה ולגלות שהספר איננו, ואז להזמין אותו – ולהמתין מספר ימים עד שהספר מגיע מהמחסן (היו גם מקרים שזה ארך שבועות…).

עבור השירות העלוב הזה, אני, כמחבר ומוציא לאור, מחויב בעמלה של שישים אחוז(!).
למעשה, למען ההגינות אומר שהרשתות גובות עמלת מכירה בגובה שלושים אחוז, אלא שהרשתות לא רוכשות את הספרים ישירות מהמחבר או מהמו"ל, אלא הן פועלות דרך חברת שיווק הגובה גם היא שלושים אחוז עמלה על שירות התיווך, כך שאחרי שנים של התמסרות לעבודת הכתיבה, והוצאות עצומות על כתיבה, עריכה, גרפיקה, עימוד, הדפסה ועוד ועוד, מה שנותר למחבר והמוציא לאור, זה ארבעים אחוז – וגם את זה הוא מקבל שוטף פלוס ששים…
מכיוון שהחנויות עשקו אותי ונתנו שירות גרוע גם לי ככותב וכמוציא לאור, וגם למחפשים את הספרים, לא מצאתי טעם להמשיך את הקשר.

בשלב זה, מי שמעוניין לרכוש אחד מן הספרים – או את שניהם, יוכל לעשות זאת באמצעות העברה בנקאית או שליחת המחאה, ולקבל את הספר בדואר רשום או בדואר אקספרס עד לבית.
במידה ואתם באזור ראשון לציון, תוכלו לרכוש אותו ישירות מהמחבר בהפחתת עלות המשלוח.
טלפנו לפרטים ולהזמנות 052-2218612, ותבוא עליכם הברכה.

books2

Comments are closed.