“(י)סודות הבריאות” – להורדה

“(י)סודות הבריאות” – להורדה
“(י)סודות הבריאות” – להורדה
1617 Downloads

גולש יקר:

הספר “(י)סודות הבריאות” הוא תוצר של עשרות שנות עבודה ועלויות רבות.

בחרתי לשים את שלושים העמודים הראשונים של הספר לקריאה חינם, על מנת לאפשר לך להתרשם מכך שמדובר במידע איכותי ויוצא דופן, שיאפשר לך להבין ולרפא את מחלות החניכיים באופן טבעי בכל שלב, ויחסוך ממך סבל, הוצאות ענק ופגיעה קשה באיכות החיים.

למרות חשיבות המידע לגבי מחלות החניכים, בחלקו השני של הספר תמצא מידע שיאפשר לך להבין ולהימנע ממחלות, ממגבלות ומבעיות בריאותיות רבות אחרות, ולרפא אותן באופן טבעי, ללא התערבות רפואית, ללא סבל וללא סיכונים.

מאחר ובעידן הקורונה המציאות משתנה במהירות שגם אני לא יכולתי לצפות, היום יותר מתמיד חשוב שכמה שיותר אנשים יפקחו את עיניהם מהר ככל האפשר, לפני שפרסום מידע מסוג זה ייאסר באמצעות חקיקה יזומה על ידי בעלי כוח ואינטרסים בכל טיעון אפשרי.
אני מקווה שתמצא לנכון לרכוש את הספר המלא. מה שייתן לך תמיכה טלפונית בכל הקשור במחלות החניכיים ויאפשר לך לעשות את תהליך הריפוי באופן מיטבי, וגם יתגמל אותי על שנים רבת של השקעה, ויסייע לי להשקיע את הזמן והמאמץ הנחוצים כדי להוציא לאור את הספרים הבאים בסדרה, להמשיך בפעילותי לתרגם אותם לשפות נוספות, על מנת להעביר את המידע החיוני ולכמה שיותר בני אדם בעולם ולאפשר להם לרפא את עצמם ולהתנתק מהממסד.

כולי תקווה שתמליץ על הספר לאנשים נוספים שעשויים להיעזר בו, על מנת שהמידע ימשיך לזרום, ושנמשיך ביחד במסע להבנת החיים בספרים הבאים בסדרה “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“.

תוכל/י לשלם עבורו באמצעות BIT, או באמצעות PayPal או בהעברה בנקאית.

פרטים אודות רכישת המהדורה המודפסת של הספר.

תודה, ותבוא עליך הברכה

מידע כללי

הספר “(י)סודות הבריאות” הוא הראשון מתוך סדרת ספרים בשם “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“.

הספר מחולק לשלושה חלקים, כאשר חלקו הראשון מסביר את מחלות החניכיים, נסיגת חניכיים ודלקת החניכיים, מן הממד האנרגטי, כלומר איך המחלות האלו מתפתחות כתוצאה מהפרות איזונים של אנרגיה, ואת הדרך היחידה למנוע אותן ולרפא אותן באופן טבעי, באמצעות שמירה על איזון אנרגיה.
החלק השני מסביר איך שהרפואה, שמתעלמת מהממד האנרגטי,
מתייחסת למחלות באופן כללי כמו אל מחלות החניכיים, כשבמקום להציע להן מניעה או מרפא אמיתי, היא מאשפזת, מנתחת, כורתת, שורפת עוקרת ומשתילה, בזמן שהריפוי יכול להיות מושג בקלות, ללא התערבות רפואית, ללא סבל וללא עלויות כספיות.

חלקו השלישי של הספר משתמש במחלות החניכיים כמבוא למודעות אובייקטיבית, שהיא דרך להבנת החיים מתוך פרספקטיבה שאינה תלויה בתרבות, במדע או בדת…