“(י)סודות הבריאות” – להורדה

“(י)סודות הבריאות” – להורדה
597 Downloads

גולש יקר:

בחרתי לשים את שלושים העמודים הראשונים של הספר “(י)סודות הבריאות” להורדה ולקריאה חינם, על מנת לאפשר לך להתרשם מכך שמדובר במידע איכותי ויוצא דופן, שיאפשר לך לרפא את מחלות החניכיים באופן טבעי בכל שלב, ויחסוך ממך סבל, הוצאות ענק ופגיעה קשה באיכות החיים.
מאחר ובעידן הקורונה המציאות משתנה במהירות שגם אני לא יכולתי לצפות, היום יותר מתמיד חשוב שכמה שיותר אנשים יפקחו את עיניהם מהר ככל האפשר, לפני שפרסום מידע מסוג זה ייאסר באמצעות חקיקה יזומה על ידי בעלי כוח ואינטרסים בכל טיעון אפשרי.
עם זאת, מאחר שהושקעו בו עשרות שנות עבודה ועלויות רבות אני מקווה שתמצא לנכון לרכוש את הספר המלא. בכך יהיה בידך לעשות את תהליך הרפוי באופן מיטבי וגם לתגמל אותי על שנים רבת של השקעה, ולסייע לי להמשיך בפעילותי לתרגם אותו לשפות נוספות על מנת להביא את המידע לכמה שיותר בני אדם בעולם.
רכישת הספר תיתן לך תמיכה טלפונית מלאה בכל הקשור במחלות החניכיים, ומידע רב בנוגע למחלות ובעיות בריאותיות רבות אחרות, שיאפשר לך להימנע מהן ולרפא אותן באופן טבעי, ללא עזרה רפואית, ללא סבל וללא סיכונים.
כולי תקווה שתמליץ על הספר לאנשים שעשויים להיעזר בו, על מנת שהמידע ימשיך לזרום, ושנמשיך ביחד להבנת החיים לספרים הבאים בסדרה “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

במידה שתחליט לרכוש את הספר, תוכל/י לשלם עבורו באמצעות BIT, או באמצעות PayPal או בהעברה בנקאית.
פרטים : רכישת המהדורה המודפסת של הספר.

 תודה, ותבוא עליך הברכה