הורד חינם 30 עמודים ראשונים של הספר הראשון מהסדרה “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

הורד חינם 30 עמודים ראשונים של הספר הראשון מהסדרה “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

“(י)סודות הבריאות” – להורדה

גולש יקר:

הספר “(י)סודות הבריאות” הוא תוצר של עשרות שנות עבודה ועלויות רבות.

בחרתי לשים את שלושים העמודים הראשונים של הספר לקריאה חינם, על מנת לאפשר לך להתרשם מכך שמדובר במידע איכותי ויוצא דופן, שיאפשר לך להבין ולרפא את מחלות החניכיים באופן טבעי בכל שלב, ויחסוך ממך סבל, הוצאות ענק ופגיעה קשה באיכות החיים.

למרות חשיבות המידע לגבי מחלות החניכים, בחלקו השני של הספר תמצא מידע שיאפשר לך להבין ולהימנע ממחלות, ממגבלות ומבעיות בריאותיות רבות אחרות, ולרפא אותן באופן טבעי, ללא התערבות רפואית, ללא סבל וללא סיכונים.

מאחר ובעידן הקורונה המציאות משתנה במהירות שגם אני לא יכולתי לצפות, היום יותר מתמיד חשוב שכמה שיותר אנשים יפקחו את עיניהם מהר ככל האפשר, לפני שפרסום מידע מסוג זה ייאסר באמצעות חקיקה יזומה על ידי בעלי כוח ואינטרסים בכל טיעון אפשרי.
אני מקווה שתמצא לנכון לרכוש את הספר המלא. מה שייתן לך תמיכה טלפונית בכל הקשור במחלות החניכיים ויאפשר לך לעשות את תהליך הריפוי באופן מיטבי, וגם יתגמל אותי על שנים רבת של השקעה, ויסייע לי להשקיע את הזמן והמאמץ הנחוצים כדי להוציא לאור את הספרים הבאים בסדרה, להמשיך בפעילותי לתרגם אותם לשפות נוספות, על מנת להעביר את המידע החיוני ולכמה שיותר בני אדם בעולם ולאפשר להם לרפא את עצמם ולהתנתק מהממסד.

כולי תקווה שתמליץ על הספר לאנשים שעשויים להיעזר בו, על מנת שהמידע ימשיך לזרום, ושנמשיך ביחד במסע להבנת החיים בספרים הבאים בסדרה “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“.

תוכל/י לשלם עבורו באמצעות BIT, או באמצעות PayPal או בהעברה בנקאית.

פרטים אודות רכישת המהדורה המודפסת של הספר.

תודה, ותבוא עליך הברכה

אם אתה מחפש פתרון טבעי למחלת חניכיים, בין אם מדובר בדלקת חניכיים או בנסיגת חניכיים, הגעת למקום הנכון.
הורד עכשיו את חלקו הראשון של הספר “(י)סודות הבריאה” הפותח את סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”, ותבין אין שחשיבה שונה לחלוטין מאפשרת להבין מחלות ולרפא אותן באופן טבעי.
מעבר לריפוי הטבעי של מחלות החניכיים, ספר זה יתן לך שיעור בהבנת החיים שלא תוכל לקבל משום מקור מידע אחר הקיים בעולם.
מאחל לך קריאה מהנה ומועילה !!!

איל כהן

Share this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.