העידן החדש של איל כהן

העידן החדש של איל כהן

אתר שעוסק במוזיקה לאירועים, ברוחניות, בבריאות, בריפוי טבעי למחלות החניכיים, במחלות לב וכלי דם, בהבנת החיים… איך כל זה זה מתחבר ???

למרות שברור לי שבקריאה ראשונה אדם מן היישוב יתמה על הקשר שבין הדברים, אתר זה משקף את עיסוקיי ואת התמחויותיי בתחומים שונים, ומכאן שמו  www.eyalcohen.com.

מהיום שאני זוכר את עצמי אני מוזיקאי, נגן גיטרה וזמר.
את שירותי הצבאי העברתי כגיטריסט בלהקה צבאית בין השנים 1980 ל 1983, והיום, אני מופיע יחד עם גילה, רעייתי, בערבי זמר, באירועים משפחתיים ובאירועים רבים ושונים.

אז איך אתה מתחבר לכל העניין של בריאות???

בשנת 1993, בגיל 32, עברתי משבר בריאותי ממנו הצלחתי להירפא ללא טיפול רפואי, כנגד כל ההשקפות המקובלות. בעקבות התובנות שהביאו אותי לריפוי, וההצלחה המוחלטת, חוויתי הארה רוחנית שעזרה לי להבין את החיים מתוך פרספקטיבה שונה מן המקובל, ולרפא את עצמי, ולאחר מכן לרפא רבים אחרים ממשברים בריאותיים רבים אחרים.

סדרת הספרים שכתבתי, “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, עוסקת בהבנת המרכיב האנרגטי של החיים, ממנו הממסד המדעי והרפואי מתעלמים באופן מוחלט, האחראי למחלות רבות המוגדרות כ”כרוניות” / “אוטו אימוניות” / “תורשתיות” או מסיבות שאינן ידועות, הגורמות סבל עצום ומשעבדות את הסובלים מהן לתרופות ולטיפולים רפואיים לכל חייהם.
למרות הקושי העצום להעביר לידיעת הציבור מידע שאינו מקובל ושאינו מגיע מסמכות מקובלת, מאז ועד היום אני עושה ככל יכולתי לעשות זאת באמצעות סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” ובאמצעות אתר אינטרנט זה.

מהספר הראשון העוסק בעיקר בהבנת מחלות החניכיים, דרך הספרים האחרים בסדרה, נלמד להכיר ולהבין את הגוף כתבנית אנרגיה שעלינו לשמור על שלמותה בטווח צר של איזונים, על מנת לשמור על בריאותנו ועל תפקודנו.

נו… ואיך זה מתקשר למוזיקה לאירועים???

מוזיקה היא אנרגיה טהורה:
ככזו, היא יכולה ללטף – או להכות.
לרפא – או לגרום נזק…

מוזיקה ערבה ונעימה לאוזן עושה עיסוי עדין לעור התוף.
בכך היא תורמת להרגשה כללית טובה ומסייעת לשיפור זרימת הדם, ולמצבו הבריאותי של הגוף כולו.

כמו כל אנרגיה, בעוצמה גבוהה, גם מוסיקה היא ביטוי לאלימות, וככזו היא עלולה לגרום למחלות ולתסמינים הקשורים בנזק הנגרם ככל שהעוצמה גבוהה!!!

העיסוק במוזיקה  ובריפוי הוליסטי מהווה סינרגיה, מכיוון שרגישות להרמוניה משותפת לשני העיסוקים, וככל שהרגישות חדה, הסיכוי שהטיפול יהיה מוצלח יותר גדל.

ורוחניות???

בבסיסה של כל תורה רוחנית מצויה האהבה, אך אף שיש באהבה כוח ריפוי עצום, הרי שבמציאות הנוכחית העיוות כה גדול, שהריפוי המקובל הוא טכני, קר, יקר ומנוכר, ואילו התורות הרוחניות הדומיננטיות בשם האהבה גורמות לשנאה, להרס, למחלות ואף למקרי מוות לא מעטים – ולמעשה, אחראיות לחלק גדול מהסבל בעולם.

בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” שנכתבה מתוך הארה ואינה מושפעת מגורמים חיצוניים, אנו מתחילים מסע למניעת סבל אנושי באמצעות הבנת החיים הממד האנרגטי, ממנו הממסד המדעי והרפואי מתעלמים באופן מוחלט. הבנת הממד האנרגטי וחשיבות השמירה על איזונים שונים, תאפשר להבין תחלואים ומצוקות בריאותיות רבות מספור, ותיתן פתרונות מעשיים, בדרך שתעשה את החברה שבה אנו חיים יותר בריאה ויותר מאושרת.

אני מאחל לכם סיור מהנה באתר על כל מגוון הנושאים שבו. תהיו פתוחים בראש.
אתם מוזמנים להירשם לאתר, להשאיר תגובות, רשמים, או לדון בנושאים שמעוררים בכם עניין.

להתראות בשמחות!!!

Share this post

Comments (2)

 • Elaine Reply

  Eyal have you had any success treating psoriasis and high blood pressure. Two nasty visitors to our household lately.

  10 באפריל 2016 at 8:53
  • Eyal Reply

   I do, actually, have experience in treating psoriasis, and there is a visible improvement, Yet, if you want to cure beyond the improvement, you need to take regular treatments. I believe that it is possible.

   10 באפריל 2016 at 11:05

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.