ריפוי טבעי של קרוהן / קוליטיס

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

מחלת הקרוהן היא דלקת המתפתחת במעי, כתוצאה משיבושים בזרימת הדם הנגרמים ממצבי לחץ ומתח שונים, או מטראומה.

על מנת להבין את הבעיה, חשוב שנבין שכל מצב נפשי בא לידי ביטוי במערכות הגוף השונות, ומצבים שונים של מצוקה גורמים להתכווצות כלי דם ולשיבושים בזרימת הדם בקיבה, עד למצב שבו המנגנון החיסוני אינו יכול לתפקד וחיידקים מתחילים להתרבות.

הרפואה, המתעלמת מן המימד האנרגטי, אינה מזהה את הגורם ואינה מבינה את התפתחות המחלה, מחשיבה אותה כמחלה “כרונית”, מטפלת בתסמיניה באמצעות אנטיביוטיקה ותרופות נגד הכאבים לכל החיים, ומשאירה את המצב דינמי, כאשר המחלה ממשיכה להתפתח, עד שבשלב כלשהו הסובלים נאלצים לעבור כריתת חלקים נגועים של המעי הלוקים בנמק.

הבעיה היא שמאחר וקרוהן מתפתחת כתוצאה מכך שכמות גדולה של חיידקים מצטברת במעי, כחלק מתהליכי חילוף החומרים שלהם, חיידקים אלו מפרישים חומצות הממיסות רקמות ועלולות לגרום להיווצרות חורים במעי או להידבקות של המעי, ולאלץ את הסובלים לעבור ניתוחים מפעם לפעם, בהם יוסרו חלקים מהמעי.
חשוב להבין שכל עוד זרימת הדם במעי משובשת, לא יעזרו כל סוגי האנטיביוטיקה. על מנת לרפא את המחלה יש לטפל בזרימת הדם, שתאפשר לה להוביל את המנגנון החיסוני אל תאי הרקמה ולספק להם הגנה ביעילות, ובדרך זו הגוף יוכל לרפא את הדלקת ללא רעלים וללא סיכונים.

הדרך הטובה היותר לשיפור זרימת הדם להרחבת כלי הדם, באופן שיאפשר לגוף לרפא את המחלה, היא באמצעות טיפולי רייקי או הילינג. במידה ואתה או מי ממשפחתך סובל מכאבי בטן לא מוסברים, כדאי לנסות טיפול מסוג זה. בדרך כלל כבר מהטיפול הראשון הסובלים חווים שיפור ברמה בלתי נתפסת במצבם, ומספר טיפולים נוספים עשויים לפתור את הבעיה לחלוטין.

——————————————————————————————-

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

——————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *