ריפוי טבעי של נוירופתיה

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

הרפואה מתייחסת לנוירופתיה כמחלה המתפרצת בגלל בעיה של תאי העצב, ובמקרים שונים שבהם יש בעיות בתפקוד של מערכת העצבים, מתוך הנחה שמדובר בבעיה שאינה ניתנת לריפוי, הרפואה מטפלת בחולים בתרופות כמו סטרואידים, תרופות נגד כאבים ואמצעים אחרים המיועדים לטיפול בסימפטומים.
חשוב שנבין שנוירופתיה לא באמת נובעת מתקלה עצבית, שהיא במקרים רבים חסרת תקנה, אלא ממקור אחר שנלמד להבין ולטפל בו ביעילות ובמהירות.
הגוף שלנו בעצם הוא כולו לב ומוח. הלב נמצא בכל הגוף באמצעות מערכת כלי הדם, והמוח נמצא בכל הגוף באמצעות מערכת העצבים והם שזורים זה בזה, כאשר תאי העצב בגוף כולו מקבלים אנרגיה ממערכת כלי הדם המצויה בסביבתם.
כלי הדם שלנו אינם צינורות חלולים אלא שמסביב לכל עורק מלופפים תא עצב ושריר, שתפקידם לבקר את תפקודו של כלי הדם, להרחיב אותו ולכווץ אותו לפי הצורך הנובע מרמת הפעילות של הרקמה.
ברגע שברקמה כלשהי ישנה טראומה, שהיא בהגדרה “שיבושים בזרימת הדם”, כלי הדם שבה נותרים מכווצים, ובהמשך לכך מערכת העצבים אינה מקבלת את האנרגיה שלה היא זקוקה על מנת לתפקד, והיא מתחילה לשדר אותות של כאב ואינה מאפשרת לרקמה לתפקד.
לא אכנס פה לדרכים שמציעה הרפואה לטיפול בבעיה, מכיוון שתוכל למצוא את המידע בהרבה מאד פורומים, קבוצות פייסבוק ואתרי אינטרנט רפואיים, אבל אדגיש שבדומה לטיפולים רפואיים רבים אחרים, דרכים אלו אינן מרפאות, אלא בעיקר מטפלות בסימפטומים בזמן שמצב המחלה הולך ומחמיר, ובמקרים רבים הם עלולים לגרום נזקים לחולים, ועלול להביא את החולים למצב של נכות, בין אם בגלל הידרדרות המחלה ובין אם בגלל הנזקים מהטיפולים עצמם.

הדרך היעילה והמהירה לרפא את הבעיה היא באמצעות שיקום זרימת הדם, שתשחרר את האנרגיה הנחוצה לתאי העצב על מנת שהמערכת תחזור לתפקוד תקין והסימפטומים ייעלמו, באמצעות טיפולי הילינג או רייקי.
מניסיון במקרים של טיפול בנוירופתיה, ראינו שיפור עצום במהלך טיפול של שעה אחת, וזה ללא כימיקלים, ללא סיכונים, ללא כאב, ללא עומסים על הרקמות וללא שום פוטנציאל נזק.
במידה ואתה סובל מנוירופתיה, ראה עצמך מוזמן ליצור קשר ולהתנסות בריפוי טבעי, ורצוי בשלב מוקדם ככל האפשר, על מנת להפחית את הנזק מהמחלה, מהתרופות ומהטיפולים הרפואיים.

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

—————————————————————————————————————————-

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר