ריפוי טבעי של מיגרנה

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

מיגרנה היא כאב ראש הנמשך על פני מספר שעות ולעיתים גם על פני מספר ימים, מלווה ברגישות יתר של העיניים הבאה לידי ביטוי בקושי לפקוח אותן ובסנוור, ולעיתים גם בבחילות.
המוח הוא רקמה המורכבת מתאי עצב ומכלי דם, והתקף המיגרנה הוא תוצאה של הרחבות של כלי דם. אם תרצה, תוכל להשוות את הפיזיולוגיה של התופעה לזקפה. נסה לדמיין שבחלק מסוים מהמוח יש זקפה הנמשכת מספר שעות או מספר ימים ברצף. הדבר עלול לגרום לקריעת כלי דם ולשטף דם בתוך המוח, ולנזק מוחי על כל המשתמע מכך, ולחוסר תפקוד מוחלט.
הגורם למיגרנה הוא סטרס, ובעולם שבו התחרות גוברת ויותר אנשים נאלצים לעשות הכל על מנת להוכיח את עצמם בלימודים, במקום העבודה וכולי, רק טבעי שמספר הסובלים ממיגרנה נמצא בעלייה מתמדת.

אף שהרפואה מציעה בעיקר כדורים לטיפול במיגרנה, הרי שמדובר בטיפול תסמיני שלא מרפא את המחלה אלא משתק את התסמינים, ולכן הנזק ממשיך להיגרם.

כמטפל בהילינג, אני יכול להעיד על כך שבכל המקרים בהם טיפלתי במיגרנה עד היום, הבעיה נפתרה בטיפול אחר. הדבר אינו ערובה לכך שכל המקרים ייפתרו בטיפול אחד, אבל ניתן להסיק ממנו שמיגרנה היא בעיה קלה באופן יחסי לריפוי, אם רק עושים את הדבר הנכון.
חשוב להבין שייתכן שהבעיה לא תיפתר לנצח, אבל טיפול הילינג נותן לסובלים ממיגרנות תקופה ארוכה באופן יחסי של שקט, ולכל היותר, במידה והם חווים התקף נוסף תמיד ניתן להגיע לטיפול על מנת למנוע את הסבל ואת הנזק הפוטנציאלי.


card_reiki

—————————————————————————————————————————-

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

 


ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612
למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר