ריפוי טבעי של דלקת ריאות

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

האם ניתן לרפא דלקת ריאות באופן טבעי בתוך שעה?

עד לפני מספר שנים דלקת הריאות הייתה מזוהה עם “מחלות החורף”, אך הכניסה המאסיבית של מכונות מיזוג האוויר לחיינו והשימוש חסר האחריות בהן, הפכו אותה למחלה שאנשים סובלים ממנה בכל עונות השנה.

במידה ואתה סובל ממחלה כמו דלקת ריאות לדוגמה, ותפנה לרופא, סביר להניח שהטיפול שתקבל יהיה אנטיביוטיקה ארבע פעמים ביום למשך שבועיים כדי להרוג את החיידק, ואקמול או תרופה אחרת לדיכוי הכאב ולהורדת החום. מעבר לסיכונים מנזקי התרופות כמו פגיעה בכבד, בכליות, בקיבה ובאברים חיוניים אחרים, שמשום מה נקראים בשם התמים “תופעות לוואי” כאילו שמדובר בחצ’קונים, הורדת החום למעשה משתקת חלק משמעותי מהמנגנון החיסוני של הגוף ופוגעת ביכולתו להילחם בחיידק. טשטוש הכאב אף הוא מטשטש את נזקי המחלה, כך שכל עוד אתה נוטל כדורים אתה חי ללא תחושה ולכן גם אינך מודע לשינויים במצבך ואינך יכול להגיב להם. אני באופן אישי מאמין שעדיף לאפשר לחום לעשות את עבודתו החיסונית, ולחוש את הכאב ואת עוצמתו, על מנת לתת לגוף את המנוחה החיונית כדי לאפשר לו להשתקם.
אילו האנטיביוטיקה הייתה תרופה יעילה, הייתי מצפה שכדור אחד ירפא את הדלקת, ואולי כדור נוסף לחיזוק אחרי כמה שעות או ביום למחרת, ממש כשם שנותנים לכלב כדור נגד תולעי מעיים והבעיה נפתרת. במקרה זה, עד שהאנטיביוטיקה מגיעה אל החיידק הרע, מעבר לפגיעה באברים פנימיים רגישים, על הדרך היא הורגת מאות מיליוני חיידקים חיוניים לגוף, גורמת נזק לפלורה של המעיים ולמערכת העיכול, לשיבושים הורמונאליים, להחלשת הגוף, ובמקרים של רגישות, לסיבוכים קשים ואפילו למוות.
לאור כל האמור לעיל, להבדיל  מהטיפול הרפואי המקובל, המשתק את התחושה ואת מנגנוני הריפוי של הגוף, במקביל לבליעת רעל נגד החיידק ארבע פעמים ביום במשך עשרה ימים, שזה ממילא פרק הזמן הטבעי של המחלה, עדיף לעשות טיפולים המשפרים את זרימת הדם, מחזקים את הגוף ומאפשרים למערכת החיסונית ולמנגנוני השיקום של הגוף לתת תוצאות מדהימות במהירות, באלגנטיות וביעילות שהרפואה אינה מכירה.

בטיפולי הילינג, במרבית המקרים שבהם טיפלתי בדלקת ריאות, טיפול אחד של שעה הספיק כדי לרפא אותה, ללא רעלים, ללא סיכונים, ללא כאבים וללא משקעים, מה שחסך מן החולה שבועיים של השבתה, כדורים, סבל, כאב, נזק בריאותי, החלשת הגוף ופוטנציאל לסיבוכים… במקרים בעייתיים נצטרך טיפול של שעתיים, ולעיתים גם מספר טיפולים, בתלוי בגילו של המטופל וביכולת השיקומית של גופו.
מעבר למניכת הסבל, למהירות ההחלמה יש חשיבות עצומה לאיכות ההחלמה, מאחר וככל שההחלמה מהירה, משך הזמן שבו הדלקת עושה את הנזק מתקצר, היא תשאיר פחות צלקות ברקמות – והגוף יינזק פחות מהמחלה ומהטיפולים הרפואיים.

“אני בנאדם רציונלי, כדי שאאמין במשהו אני צריך שהוא יהיה מגובה במחקרים מדעיים…”
אז הרבה מאד מחקרים נערכו על אקמול ואנטיביוטיקה, האם זה עושה אותם לדבר הנכון? רוב האנשים המגדירים את עצמם רציונליים, הם לא באמת רציונליים, הם פשוט עבדים שחונכו להאמין לתוצאות מחקרים שחברות התרופות מממנות, באמצעות מניפולציות סטטיסטיקות.

הייתי שמח שיקום הרציונל בעל החשיבה החדה, שיראה לי אנטיביוטיקה שחברות התרופות השקיעו מיליארדים במחקר כדי לפתח, שעובדת ביעילות שאפילו תתקרב לזו… עכשיו, ברור לי שלרוב האנשים זה יישמע הזוי, ולכן אצהיר קבל עם ועדה שאני מוכן להעמיד את היכולת הזאת למבחן בכל עת שאתבקש, אם כי סביר להניח שבעולם כלכלי ותעשייתי לא יהיה מי שישקיע בזה אנרגיה, וגם התקשורת הפוליטיקלי קורקט שמשקיעה מיליונים בטלנובלות ובתכניות טרלול, לא תקדיש לזה אפילו שנייה של זמן שידור.
במידה ואתם או ילדיכם סובלים מדלקת ריאות – או מכל דלקת אחרת, אל תפספסו את ההזדמנות להתנסות בריפוי מופלא, מהיר ואיכותי. חוששים שלא יועיל? תמיד יקבלו אתכם בבית החולים.

בתמונה – טיפול בילד בן שנה וחצי שהגיע עם קשיי נשימה וחירחורים קשים. על מנת שיהיה רגוע במהלך הטיפול השכבו אותו על הבטן של האימא, ולאחר למעלה משעה של טיפול הילד חזר לנשום רגיל, ללא קושי וללא רעשים.

 

card_reiki

—————————————————————————————————————————-

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.


ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *