ריפוי טבעי של שחמת הכבד

שחמת הכבד היא כינוי כולל למחלות שונות שגורמות לכבד להשחים ולאבד את המרקם החלק שלו, תוך שהן פוגעות בתפקודו. למשפחה זו שייכות דלקת כבר וירלית, דלקת כבד אוטואימונית, דלקת כבד חיידקית, נזקי אלכוהול, נזקי תרופות – ומחלות אחרות הפוגעות בכבד.

גם במחלות אלו, הרפואה פועלת באותה שיטה של טיפול בסימפטומים באמצעות תרופות, בזמן שמצבו של הכבד מידרדר בהתמדה, עד שבשלב כלשהו החולים נאלצים לעבור השתלת כבד שמקצרת את תוחלת חייהם, וחלקם מוצאים את מותם כתוצאה מההליך או בהמתנה להשתלה. לאמיתו של דבר, למרות המוניטין האכזרי, הפטיטיס, בדיוק כמו דלקות ברקמות אחרות, ניתן לרפא במהירות וביעילות בטיפולי הילינג, ולפחות בחלק מהמקרים לחסוך את הסבל, את הטיפולים הרפואיים, את ההשתלה, את הנכות, את הפגיעה באיכות החיים – וגם את המוות המיותר.

ישנן מחלות שלרפא אותן יש צורך בתהליך ארוך ומייגע, וישנן מחלות החולפות כמו נס, במהלך טיפול אחד – גם אם יש להן שמות מפחידים.
מהניסיון שלי עם הפטיטיס אוטואימונית, לשמחתי, הריפוי מהיר ויעיל – ושווה לנסות אותו על מנת להימנע מטיפולים רפואיים ולהימנע מהחמרת הנזק שגורמת התקדמות המחלה.

בשיחות המוקלטות נשמעת מרב, שבתה סבלה מהפטיטיס אוטואימונית, ולאחר שהבינה שלמערכת אין פתרון, פנתה אלי בעצת חברה.
השיחה הראשונה התקיימה יום לפני הטיפול, והשיחה השנייה התקיימה יום אחד אחרי הטיפול…
שימו לב להבדל בטון הדיבור המביע בבירור את הדאגה מהמצב לפני הטיפול ואת האושר שבשיחה שאחרי הטיפול. זה מבחינתי שווה הכל…
לפני הטיפול:

אחרי הטיפול:

בדרך כלל איני משתף שיחות טלפון, אך מאחר ובמקרה זה מרב נתנה את הסכמתה לפרסום השיחה, אני שמח לחרוג ממנהגי.

 טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *