ריפוי טבעי של גידול BCC

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

במשך חמש עשרה השנים הראשונות שבהן עסקתי בהילינג, למרות שהאמנתי בהילינג כשיטת ריפוי, לא התנסיתי בטיפול בסרטן. מכיוון שחששתי לקחת אחריות ולא היה לי מושג אם ניתן לסייע לרפא את המחלה הזו, שיש לה מוניטין כל כך אכזר, לא יכולתי להציע לאיש להתנסות. את ההזדמנות הראשונה להתנסות בריפוי סרטן נתן לי אבי, מבלי שאף אחד מאתנו התכוון לכך.

אבי, שמרבית חייו היה דייג חובב, בילה ימים רבים עם חכה על המזח תחת השמש הקופחת. כבר בשנות השמונים של המאה הקודמת

משחשתי את התחזקות הקרינה, ניסיתי להפציר בו להימנע מהחשיפה הממושכת לשמש, אך לצערי, הוא התייחס לזה בזלזול, וכתוצאה מהחשיפה נוצרו על עורו נגעים. כשהזדקן, ככל שנחלש, חלק מהנגעים התפתחו לגידולים.

בשנת 2010, כשהיה בן שמונים ואחת, אחד מהנגעים שהיה לאבי על הקרקפת החל לצמוח ונראה כמו פצע פתוח שלא נרפא, וביופסיה אישרה שמדובר בסוג של סרטן שנקרא קרצינומה (BCC). רופאת המשפחה אמרה שמפאת גילו הוא כפי הנראה לא ינותח, ושלחה אותו לרופא עור, אליו לקחתי אותו מדי פעם לעינוי עם חנקן נוזלי בניסיונות להקפיא את הגידול. הגידול, הסתבר, שלא התרשם מהחנקן, הלך וצמח, ובשלב כלשהו הגיע לגודל של חצי כדור פינג-פונג והחל לגרום לאבא התקפים של כאבי תופת.

בוקר אחד, כשסבל מכאבים, לקחתי אותו לחדר המיון בבית החולים אסף הרופא. כמקובל, בזבזנו למעלה משמונה שעות בהמתנה לרופא’ בזמן שאבי נאנק מכאבים. בסופו של דבר, כשהרופא הגיע והתרשם מהמצב, שלח אותנו הביתה ואמר שעלינו להמתין לקבלת תור לניתוח להסרת הגידול בעוד חצי שנה

האמת שמה שניראה לי שצריך היה לקרות, זה שהוא יוכנס לניתוח להסרת הגידול באופן מיידי, אך מערכת הבריאות הרצינית והאחראית שלנו, שמדי שנה מושקעים בה מיליארדי שקלים כדי שתוכל לתת מענה לחולים, החליטה שמה שצריך לעשות זה לשלוח אדם בגיל שמונים ואחת הביתה, שיחייה עוד חצי שנה עם גידול בגודל של כדור פינג פונג על הקרקפת. מלבד זה שהגידול הולך וגדל וגורם כאבי תופת, תוך ימים – או בשעת כושר אפילו תוך דקות, הוא עלול לעשות דרך קצרה מאוד אל המוח ולחסל אותו…

כשהבנתי שזה מה שיש למערכת להציע, לא נותרה לי ברירה אלא לנצל את הזמן ולנסות בינתיים לעזור לאבא בטיפולי הילינג. משהתחלתי לטפל בו, להפתעתי, נוכחתי שכשהנחתי את ידי על הגידול, הייתה לו הקלה משמעותית בסבל מהכאב.

מכיוון שהכאב מעיד על פעילות של הגידול, ידעתי שאם יש ירידה בכאב, זה מעיד על כך שהיכולת של הגוף לדכא את הגידול משתפרת והפעילות של הגידול פוחתת, והרגשתי שאם נמשיך לחזק את הגוף בטיפולים, יש סיכוי שהפעילות של הגידול תלך ותפחת עד שבסופו של דבר הוא ייעלם. על מנת למנוע הידרדרות בין טיפולים ולשמור על התנופה של השיפור, התחלתי לטפל בו בתדירות של שלוש או ארבע פעמים בשבוע, מספר שעות בכל פעם.

לתדהמתי, אחרי שלושה חודשים הגידול נעלם כלא היה. לא נותר ממנו זכר, לא סימן ולא צלקת. נותרה קרקפת נקייה וחלקה, וכל זה קרה רק מלהניח עליה את הידיים, בלי לחשים וכשפים, בלי רעלים, בלי הקרנות, בלי כאבים, בלי סבל, בלי ניתוחים, בלי סיבוכים, בלי שיקום, בלי צלקות, בלי טראומה, בלי גרימת שום נזק ישיר או עקיף.

כחודש לאחר שהגידול נעלם, התקשרו אליי מבית-החולים אסף הרופא על מנת לתאם מועד לניתוח. הודעתי להם שהם יכולים לבטל את התור, מכיוון שלא נותר מה להסיר.

התור לניתוח אכן בוטל בלי שאלות “מיותרות”, ולי נותר רק להודות שוב למערכת הבריאות, שבלית ברירה גורמת לי להתנסות ולהבין יותר ויותר מקרים שבהם אפשר להימנע משירותיה, ואת מה שניתן לרפא באמצעות טיפולים כל כך אלגנטיים וידידותיים לגוף.
מכיוון שהייתי כולי בתוך התהליך של הטיפול באבי, לצערי, לא עלה בדעתי לצלם ולא תיעדתי את תהליכי הריפוי של הסרטן, אך לאחרונה הזדמן לי לטפל באותו סוג של סרטן, והפעם צילמתי.

בתמונות שלפניך גידול סרטני מסוג  BCC) Basal cell carcinomoa) אחרי טיפול אחד. מכיוון שהגידול היה עדיין קטן, הריפוי היה מהיר באופן מפתיע. בתמונה למעלה הגידול לפני טיפול – ובתמונה שמתחתיה, אותו גידול אחרי שלושה שבועות, ורואים שהוא כבר כמעט נעלם.

בתמונות שלמטה צילום של גידול BCC שקיבל טיפולי הילינג מדי יום, ורואים את ההבדל!


אחרי למעלה מעשרים שנה שבהן אני טוען את זה – עכשיו זה גם הוכח מדעית, מה שאומר שאולי יהיה לך יותר קל לקבל:
מחקר שנערך בפקולטה לרפואה בטכניון, ברמב”ם ובמכון ויצמן, מסביר כיצד טיפול בסרטן מגביר את אלימות המחלה. כעת מפתחים החוקרים דרכים לעיכובו של מנגנון זה…

מחקר חדש בחקר הסרטן: “טיפולים כימותרפיים מאיצים את המחלה”card_reiki

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”. 

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

Comments (3)

 • שרית Reply

  ריפוי הסרטן שכתבת, ושאר המחלות שאתה מרפא, מרגש מאוד. מניסיון אישי, הרפוי שאתה מעביר, עוצמתי יותר מכל טיפול אלטרנטיבי או קונבנציונלי המוכר היום. נשאר רק להודות בגדול על הזכות לקבל אצלך טיפול,

  23 ביוני 2017 at 2:46
 • אודליה Reply

  נשמע כל כך טוב ואמין! אני מאמינה בריפוי טבעי.
  אני בת 37 וסובלת ממיומה ברחם (גידול שפיר) ב 4 וחצי שנים האחרונות. בשבוע שעבר התבשרתי שהמיומה גדלה מאוד ואני חייבת לעשות כריתת רחם. אני כל כך רוצה ילד נוסף (יש לי שניים גדולים כבר) וקשה לי לחשוב על איבוד הרחם בגילי.
  איך אני יכולה להבריא את עצמי ולהעלים את המיומה?!
  החלום שלי זה להגיע לרופא לבדיקה בעוד 3 חודשים כמו שנקבע לי, ולגלות שזה נעלם לחלוטין או אפילו התכווץ משמעותית!
  הלוואי שאצליח. רק צריכה לדעת איך.
  בעברי למדתי רייקי אבל משום מה אני לא משתמשת בזה.
  כאילו אבדה לי התקווה קצת. יש לי ספקות לגבי ההצלחה שלי.
  מקווה מאוד שאני טועה ואוכיח לכולם ובעיקר לעצמי שהדבר אפשרי!

  22 באוקטובר 2018 at 12:37
  • eyal cohen Reply

   אודליה יקרה,
   המצב מעט בעייתי מכיוון שבטיפולי הילינג ורייקי אין אפשרות מעקב שתאפשר לנו להבין לאן אנחנו מתקדמים, ולכן זה הימור שצריך לקחת רק אם יש סיכוי גבוה להצלחה.
   בבעיה מסוג זה צריך להילחם, והמשמעות היא שקודם כל צריך הילר או מטפל רייקי שיש לו עוצמה טיפולת גבוהה, ומעבר לזה, לעשות סדרת טיפולים צפופה על מנת לשפר את המצב ולמנוע הידרדרות עד לחיסול של המיומה. למרות שלמדת רייקי, אני לא בטוח שיש לך יכולת לרפא בעייה מסוג זה, וכדאי לנסות למצוא מישהו שיש לו יכולות מוכחות על מנת שלא לבזבז זמן יקר. בכל מקרה, אף פעם לא מזיק לטפל בעצמך, לכן כדאי לנסות.

   מאחל לך בצלחה, בריאות ואיכות חיים ושמחה.

   22 באוקטובר 2018 at 14:08

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *