ריפוי טבעי של אפנדיציטיס (דלקת התוספתן)

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

הסיבה לכך שהאפנדיציטיס מחמיר עד לרמה שהתוספתן נמק, היא נטילת תרופות נגד כאבים ותרופות להורדת החום, המסוות את התקדמות המחלה, וכתוצאה מכך האפנדיציטיס עלולה להגיע לשלב מאד מתקדם מבלי שנהיה מודעים לכך. כשהתוספתן מתפרק, ישנה סכנה שהזיהום מן הדלקת יתפזר בחלל הבטן ויגרום לבעיות קשות ואפילו למוות, ולכן, החולים מובלים במהירות לניתוח הסרת התוספתן. על מנת שלא להגיע למצבים מסוג זה, חשוב מאד להימנע מתרופות ככל האפשר, ולפנות לטיפול טבעי שיחסל את המחלה כבר בשלביה הראשונים.

 

אפנדיציטיס היא דלקת התוספתן, וכמו כל דלקת, גם אפנדיציטיס היא דלקת שניתן לרפא במהירות וביעילות באמצעות טיפולי הילינג, בדרך כלל בתוך שעה, ללא ניתוחים, ללא תרופות ורעלים, ללא כאבים וללא סיכונים.

מדוע, אם כן, כל כך הרבה אנשים מגיעים לניתוח הסרת התוספתן?

הסיבה העיקרית לכך שהאפנדיציטיס מחמיר עד לרמה שהתוספתן מתפרק, היא נטילת תרופות נגד כאבים ותרופות להורדת החום, המסוות את התקדמות המחלה, וכתוצאה מכך האפנדיציטיס עלולה להגיע לשלב מאד מתקדם מבלי שנהיה מודעים לכך. כשהתוספתן מתפרק, ישנה סכנה שהזיהום מן הדלקת יתפזר בחלל הבטן ויגרום לבעיות קשות ואפילו למוות, ולכן, החולים מובלים במהירות לניתוח הסרת התוספתן. על מנת שלא להגיע למצבים מסוג זה, חשוב מאד להימנע מתרופות ככל האפשר, ולפנות לטיפול טבעי שיחסל את המחלה כבר בשלביה הראשונים.

למעשה, בדיוק כמו כל דלקת אחרת, דלקת התוספתן ניתנת לריפוי הרבה לפני שהחולה מגיע לניתוח, כמובן, תלוי במידת הנזק שכבר גרמה הדלקת. הבעיה היא השימוש במשככי כאבים הגורם להחמרת המצב, ובחולים שאינם מכירים דרכים לריפוי טבעי, ומגיעים לבדיקה, בדרך כלל בשלב מאד מתקדם, שבו הרפואה ממהרת לכרות את התוספתן החולה על מנת למנוע סיבוכים.

הבטן כואבת? במקום משככי כאבים, נסו טיפולי הילינג

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.

טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר