ריפוי טבעי של אפנדיציטיס (דלקת התוספתן)

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

אפנדיציטיס היא דלקת התוספתן, ולמעשה, בדיוק כמו כל דלקת אחרת, גם את דלקת התוספתן ניתן לרפא במהירות וביעילות הרבה לפני שהחולה מגיע לניתוח, באמצעות טיפולי הילינג, בדרך כלל בתוך שעה, ולחסוך מן הגוף טראומות, ניתוחים, תרופות ורעלים, כאבים וסיכונים.

מדוע, אם כן, כל כך הרבה אנשים מגיעים לניתוח הסרת התוספתן?

הסיבה העיקרית לכך שהאפנדיציטיס מחמיר עד לרמה של נמק, היא נטילת תרופות נגד כאבים ותרופות להורדת החום המסוות את התקדמות המחלה. כתוצאה מכך האפנדיציטיס עלולה להגיע לשלב מאד מתקדם מבלי שנהיה מודעים לכך, וכשהתוספתן מתפרק, ישנה סכנה שהזיהום מן הדלקת יתפזר בחלל הבטן ויגרום לקריסת מערכות, לבעיות קשות ואפילו למוות, והחולים מובלים במהירות לניתוח הסרת התוספתן. לכן, על מנת שלא להגיע למצבים מסוג זה, חשוב מאד להימנע מתרופות ככל האפשר, ולפנות לטיפול טבעי שיחסל את המחלה כבר בשלביה הראשונים.

הבעיה היא השימוש במשככי כאבים, הגורם לחוסר המודעות ולהחמרת המצב והנזק שכבר גרמה הדלקת, ובחולים שאינם מכירים דרכים לריפוי טבעי, ומגיעים לבדיקה, בדרך כלל בשלב מאד מתקדם, שבו הרפואה ממהרת לכרות את התוספתן החולה על מנת למנוע סיבוכים.

הבטן כואבת? במקום משככי כאבים שיבטלו את הכאב אך יאפשרו לבעיה להחמיר, נסו טיפולי הילינג. אם טיפול ההילינג מוריד את רמת הכאב, הרי שהדבר הוא תוצאה של ריפוי – וככל שהטיפול נמשך, הריפוי יגיע לרמה גבוהה יותר עד לריפוי מוחלט!

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.

טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר