ריפוי טבעי של שחיקת סחוס

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

האם ניתן לרפא שחיקת סחוס?
האם הסחוס מסוגל להשתקם באופן טבעי או שמדובר ברקמה שאין לה יכולת שיקומית?

לא פעם כשפגשתי אנשים שסובלים משחיקת סחוסים והצעתי להם עזרה, שמעתי משפטים בנוסח

“אורטופד לא הצליח לעזור לי – אתה תצליח???”

שנאמרו בטון מזלזל, והאמת היא שברגע שאני שומע את הטון הזה, ברור לי שאותם אנשים לא ינסו שום דבר עד שיגיעו לניתוח השתלת מפרקים שיפגע באיכות חייהם, ועוד אדם בישראל יקבל תעודת נכה על כל המשתמע מזה…
המפתיע הוא שבמהלך למעלה מעשרים שנות ניסיון בריפוי, בשחיקת סחוס ראיתי לא מעט מקרים שגרמו לי להבין שלא מדובר בבעיה סופנית, ושבאמצעות תמיכה אנרגטית הגוף יודע להשתקם ממנה במהירות וביעילות. גם כאשר היה מדובר על מצבים של לפני ניתוח, הניתוח התבטל.

הניסיון הראשון שלי בטיפול בשחיקת סחוסים  ב2011, לאחר שטיפלתי בתמר לפיד שעמדה לפני ניתוח בגלל שחיקת סחוס בכף היד. כבר אחרי הטיפול הראשון דיווחה תמר שהכאבים פחתו באופן משמעותי והשינה בלילה הייתה רצופה אחרי הרבה לילות של כאבים וחוסר שינה. לאחר טיפול נוסף הבעיה נפתרה לחלוטין…
ככל שחולף הזמן מצטברות עדויות נוספות של החלמה ספונטנית מדהימה ממצבים קשים של כאב ומוגבלויות גופניות כתוצאה משחיקת סחוסים.
אנשים שהגיעו אלי עם כאבים עזים ומגבלות תפקודיות במפרק הירך ובשחיקת סחוס בכתפיים, דווחו על היעלמות הכאבים לחלוטין, ועל חזרה לתפקוד נורמלי, ללא כדורים וללא ניתוחים, במקרים רבים אחרי שני טיפולי הילינג , וממצב של כאבי תופת וחוסר תפקוד, הבעיות נעלמו כלא היו.

הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות לעצמך כאשר אתה סובל משחיקת סחוס, הוא להשתמש בכדורים נגד כאבים, מכיוון שזה יחמיר את השחיקה. אתה חייב להבין שלכאב יש משמעות, והוא למעשה נועד להגביל את התנועה על מנת למנוע ממך להחמיר את הנזק. אם תשתמש בתרופות נגד כאבים ותתעלם מהכאב, השחיקה תימשך במהירות עד לשלב שהכדורים כבר לא יועילו, ותיאלץ לעבור ניתוחים.

אם אתה סובל מכאבים בגלל שחיקת סחוס, הדרך הנכונה לעצור אותם היא באמצעות ריפוי ולא דיכוי.

לכן, אם אתה סובל משחיקת סחוסים, אני מציע גם לך: לפני שאתה רץ לעבור ניתוחים ולהכניס מתכות או פלסטיקים לגוף, נסה טיפולי הילינג או רייקי, ללא כאב, ללא עומסים על הגוף וללא סיכונים. הקצב לעצמך שלושה טיפולים לכל היותר, במקרה הגרוע ביותר זה לא יעבוד, אבל אין לך מה להפסיד. תמיד תוכל ללכת לניתוח, אבל מניתוח אין כבר דרך חזרה.
פשוט, לתת לגוף את התמיכה שתאפשר לו לעשות את העבודה כמו שרק הגוף יודע…

בואו נבנה לנו חברה בריאה יותר!

card_reiki

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.

טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.