ריפוי טבעי של מים בברך…

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

מים בברך היא תופעה שפוגעת בעיקר בספורטאים בעקבות טראומה כמו מכה, אך עשויים להיות לה גורמים רבים נוספים, כמו הפעלת עומס על הברך בעקבות פעילות יתר או אפילו עמידה ממושכת.

הגורם לתופעה זו היא התכווצות כלי הדם, שהיא תגובה טבעית של הגוף לטראומה הגורמת לכך שכלי הדם נותרים מכווצים לאורך זמן, ולכן זרימת הדם הלקויה בברך אינה מספיק טובה כדי לפנות את הנוזלים, והם הולכים ומצטברים וגורמים לנפיחות ולכאבים.

הטיפול הרפואי המקובל נעשה באמצעות החדרת מחט של מזרק ושאיבת הנוזלים, אך מכיוון שמדובר בטיפול סימפטומטי, הטראומה נשארת ולכן תפקוד הברך נותר לקוי, הנוזלים חוזרים ועלול אף להיגרם לה נזק בלתי הפיך.
ישנם מקרים בהם רופאים רושמים למטופליהם תרופות כמו סטרואידים, אך ההשפעה שלהן היא בעיקר זמנית, ועשויות להיות להן תופעות לוואי קשות.
מומלץ להימנע מתרופות נגד כאבים העלולות בעקיפין להחמיר את הנזק, מכיוון שכל עוד הרקמות בטראומה הן זקוקות למנוחה על מנת להשתקם – והתעלמות מהכאב תוך המשך פעילות נורמלית תחמיר את הטראומה, ועלולה להוביל להחלפת מפרקים ולטיפולים פולשניים אחרים שתהייה להם השפעה על המשך החיים של הסובלים.

אם אתם רקדנים או ספורטאים, חשוב שתהיו מודעים לכך ששימוש בתרופות משככות כאב עלול לחסל את הקריירה שלכם. קראו את הפוסט “משככי כאבים” כדי להבין כיצד ולמה זה גורם.

הטיפול המומלץ, היעיל, המהיר, והנכון למים בברך, הוא טיפול רייקי או הילינג, המשקם את זרימת הדם ואת חילוף החומרים, ומאפשר לה לפנות את הנוזלים ללא פולשנות, ללא כאבים או סיכונים, ללא תופעות לוואי וללא שום השפעה לא רצויה או לא צפויה.
בדרך כלל טיפול אחד מספיק, ואחריו יום מנוחה וחוזרים לפעילות רגילה, ללא כאבים, ללא מגבלות וללא סיכון.

card_reiki

—————————————————————————————————————————-

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

 


ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *