מפליץ הרבה? אולי הגוף מנסה לומר לך משהו

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

אני רוצה לשפוך מעט אור על המושג “פלצנות”, השגור כל כך בפי כל – ולא תמיד ברור.
המושג “פלצנות” מביע הגזמה.

ישנם שני סוגי פלוצים. אלו עם הריח ואלו בלי הריח. שניהם תוצאה של בעירה לא סדירה במערכת העיכול, אבל מכיוונים שונים.

הפלוצים עם הריח הם תוצאה מכך שאכלנו יותר מדי והמשקל שלנו בעליה (אנחנו משמינים), וזאת אומרת שהגזמנו לכיוון הלא נכון. הסיבה לכך היא שכשמערכת העיכול מייצרת גזים כתוצאה מאכילת יתר, הגזים מכילים טעמים של המזון, תבלינים וחומרי ריח שונים, המעניקים לפלוצים ניחוחות שונים.

לעומת זאת, הפלוצים בלי הריח נוצרים כתוצאה ממצב שבו הגוף שורף שומנים במהירות ומאבד משקל, כמו במצבים דיאטה משולבת בפעילות גופנית או צום, ומכיוון שבמקרים מסוג זה הגזים נוצרים משריפת שומנים שאין להם טעם או ריח, יש בהם בעיקר אוויר.

בתקופות שבהם המשקל שלנו יציב ואיננו אוכלים יותר מדי או צמים, מערכת העיכול פועלת באופן יציב ויעיל ואינה מייצרת גזים.

המושג פלצנות שאול מהאכילה, אך משמש כדי לתאר הגזמה בכל תחום שהוא. והמסר שמאחוריו הוא לא להגזים ולהסריח, אלא לעשות דברים בטעם.

אגב, לאימהות שלילדיהם יש גזים והן לא מבינות למה ודוחפות להם תרופות נגד הגזים, אתן כנראה דוחפות להם יותר CC ממה שהם צריכים, ובכך גם מעמיסות על מערכת העיכול של התינוק ועל הדרך גם גורמות לו לנטייה להשמנה שהוא יסבול ממנה כל חייו. זו הסיבה שתינוקות שיונקים סובלים פחות מגזים מאשר תינוקות שניזונים ממזון תעשייתי, שבזמן שבהנקה הילד מקבל את כמות המזון שהוא צריך, במזון תעשייתי אפשר לדחוף לילד כמה CC יותר כדי שחלילה לא יהיה רעב ושיישן טוב…

לאימהות שלילדיהם יש גזים – אתן כנראה דוחפות להם יותר CC ממה שהם צריכים, גם מעמיסות על מערכת העיכול של התינוק ועל הדרך גם גורמות לו לנטייה להשמנה שהוא יסבול ממנה כל חייו.
חשוב שתהיו ערניות. רוצים להתעמק מעט בתהליכים אנרגטיים בזמן של שינוי משקל – קראו את הטיפ “דיאטה קסאח והמשקל לא זז”

במידה ואתה מעוניין להתעמק בהבנת הגוף כיישות אנרגטית והבנת תפקודן של המערכות השונות במימד האנרגטי, הנושא נדון לעומק בספר “(י)סודות הבריאה”.

card_reiki


טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.


ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.

טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.